דרוש מידע קניתם אריחים בפרפקט ליין ???

אושרת77

משתמש רשום
שווה לכם לבדוק גם בהום סנטר, גם המחירים שלהם ממש בסדר והם מחזיקים סחורה טובה

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
מחיר - זול.
שירות - לא טוב.
אריחים לקירות - מצויין.
ברזים - טובים
ארון וכיור אמבטיה - מצויין.
ריצוף - עלול להישבר או להיחרץ בנפילת חפץ משמעותית או בגרירת חפץ שנון.

עריכה:
שירותים עם אחריות חרסה - מצוין. לאחר שפגה אחריות ואין שירות הניאגרה מתכערת. (חסרונות: מושב אסלה נופל מושב קר בחורף)
אמבטיה MTI - מצוין.

נערך לאחרונה ב:

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אנחנו רגע לפני שיפוץ וממש מתלבטים..
אנחנו שומעים הרבה המלצות על המקום, מצד שני הסטיגמה היא לא משהו...
בעיקר כי מדובר על שטח דירה גדול..
יעזור לי מאד לשמוע חוות דעת מבעלי ניסיון !!!

תודה רבה !

במסלול אדריכלים באחד הסמינרים לוקחים את הבנות לסיור בתלפיות.
הם מוכיחים להם אחד על אחד שהמוצרים בחנויות היקרות הם אותם מוצרים שנמכרים בפרפקט ליין.
כמובן שנמכרים שם מוצרים פחות מוצלחים. כמו בחנויות יוקרתיות ובמחירים יקרים.

בנוגע לריצוף מבריק.
אם הוא שוהה לפני הבניה זמן ממושך בשמש ומתמלא אבק, חלק מהציפוי המבריק נהרס.

נערך לאחרונה ב:

Without meaning

משתמש מקצוען
במסלול אדריכלים באחד הסמינרים לוקחים את הבנות לסיור בתלפיות.
הם מוכיחים להם אחד על אחד שהמוצרים בחנויות היקרות הם אותם מוצרים שנמכרים בפרפקט ליין.
כמובן שנמכרים שם מוצרים פחות מוצלחים. כמו בחנויות יוקרתיות ובמחירים יקרים.

בנוגע לריצוף מבריק.
אם הוא שוהה לפני הבניה זמן ממושך בשמש ומתמלא אבק, חלק מהציפוי המבריק נהרס.
קניתי ריצוף בפרפקט ליין(4 שנים ועדיין מאד מרוצה....)
חברה טובה שלי שיפצה ביחד איתי ברמה גבוהה יותר
וקנתה ריצוף בחנות יוקרתית,
היא תיארה לי את הריצוף שהיא בחרה- בהתלהבות ועם תיאורים סופרלטיביים כמתבקש מהחנות היוקרתית שהיא קנתה בו את הריצוף,
בשורה התחתונה כשהגעתי אליה לביקור בסוף השיפוץ גיליתי שיש לנו ריצוף זהה לחלוטין ,
שלי עלה כנראה חצי ממה שהיא שילמה
יתכן ששלה איכותי יותר? לא יודעת, בינתיים אני מאד מרוצה- בלי שברים בלי סדקים בלי כלום,
והילדים שלי יודעים טוב מאד להשתולל ולזרוק דברים

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש למישהו ניסיון עם הדלתות שלהם -פרפקט ליין
אשמח לשמוע מניסיון!

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני ריצפתי את החדרים - מט עם טקסטורת עץ - כבר לפני 6 שנים - מושלם!
האסלות - לא ממליצה - כל המושבים נשברו, והבעיה שאין אפשרות לחלקים חליפיים, ואין אפשרות לקנות אסלה חדשה, כי יש להם סוג הברגה שונה מכולם, קיצר בעיה מעצבנת

בהצלחה רבה!

CS Design

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האסלות - לא ממליצה - כל המושבים נשברו, והבעיה שאין אפשרות לחלקים חליפיים, ואין אפשרות לקנות אסלה חדשה, כי יש להם סוג הברגה שונה מכולם, קיצר בעיה מעצבנת

בהצלחה רבה!

של איזה חברה האסלות?

יפה הס

משתמש רשום
ריצפנו בבפרפקט ליין והריצוף על הפנים אחרי 3 שנים. חריצים וסדקים בהמון מקומות
אריחים ואמבטיה מרוצה מאד

chaia

משתמש מקצוען
באמת? אפשר שמות של חנויות פשוט אני גם לפני שיפוץ
אני מהצפון. אם זה יעזור לך שמות של חנויות מהצפון אז בשמחה.
אבל יש בסגולה חנות עודפים של נגב קרמיקה שהיו שם מחירים ממש זולים ודברים יפים

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אין כזה דבר. ההברגה יוצא מהניאגרה שהיא מחברה אחרת לגמרי.
אולי התכוונתם ל'מושב' האסלה?

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אין כזה דבר. ההברגה יוצא מהניאגרה שהיא מחברה אחרת לגמרי.
אולי התכוונתם ל'מושב' האסלה?
התכוונתי לשתיהם!
החיבור בין האסלה לקיר - בנוי שונה לגמרי מהאסלות האחרות בשוק
תאמיני לי מניסיון - אחרי שמושבי האסלה נשברו - וגילינו שזה מושב שאין בנמצא... אין לו תחליף בשוק
כבר חשבנו להחליף את כל האסלה
המממ גלינו שגם זה לא אפשרי חיבור שונה ומוזר

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
התכוונתי לשתיהם!
החיבור בין האסלה לקיר - בנוי שונה לגמרי מהאסלות האחרות בשוק
תאמיני לי מניסיון - אחרי שמושבי האסלה נשברו - וגילינו שזה מושב שאין בנמצא... אין לו תחליף בשוק
כבר חשבנו להחליף את כל האסלה
המממ גלינו שגם זה לא אפשרי חיבור שונה ומוזר
חוזר שוב. כשמתקינים ניאגרה מחברת גרוה/גבריט, לא יודעים איזה אסלה הולכים להרכיב עליהם....

מחלימה

משתמש מקצוען
קנינו בפרפקט ליין אריחים לרצפה ,גם לשטח גדול, וגם חיפויים למקלחות, ב"ה מרוצים מאד
גם כשהיו פגומים הם החליפו וזיכו אותנו
בהחלט ממליצה.

CS Design

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא מומלץ כך שמעתי מגסתי שלקחה משם

אשמח ליותר פירוט אם את יודעת..
נשבר? לא עמיד במים? מה היו הבעיות

אשמח אם יד עוד מידע בנושא דלתות מפרפקט ליין

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
חוזר שוב. כשמתקינים ניאגרה מחברת גרוה/גבריט, לא יודעים איזה אסלה הולכים להרכיב עליהם....
אוקי לא הגדרתי את הבעיה נכון, הבעיה עם הניאגרה שלהם - יש לה התקנה מאוד מסוימת
ואסלות אחרות בשוק לא מתחברות אליה (מדברת על קניה לפני 6 שנים, אולי היום המוצרים שונים)
תכלס זה מה שקורה היום אצלי
בשביל לתקן את המצב - אני אמורה לשבור את כל הקיר לפרק את הניאגרה (הסמויה...) ולהתחיל הכל מחדש...

ולכן בינתיים נשארים עם מושבי אסלה שבורים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה