קניית עגלת תאומים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תמי ק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני שוקלת עכשיו קניית עגלת תאומים לאחים וכן חשוב לי שיתאים גם לילד בן שנה וחצי וגם לניו בורן.
אשמח בעיצות מנסיונכם...
מה מומלץ למה ואיפה כדאי לקנות.
בנתיים אני שואלת על עגלה של stroll air יש למישהו מידע בעניין אשמח מאוד לשמוע.
וכן על התאומים של צ'יקו
תודה רבה רבה

שירה בנט

משתמש צעיר
ממליצה מאוד על עגלה עם גלגלי אויר כמו בייבי גוקר מאונטן באגי הן עגלות צרות שנכנסות כמעט לכל מקום.מה שאת כתבת הסתרול אייר זאת עגלה מצוינת אבל מאוד גדולה וכן הציקו מאוד כבדה ולא נוסעת טוב היא בלי גלגלי אויר.לי יש מקלארן לתאומים בני שנתים וחצי גם לא ממליצה מאוד כבדה

שירה בנט

משתמש צעיר
ממליצה מאוד על בייבי לנד בבני ברק.חנות עם אבא שרות ויחס מעולה כבר מעל עשרים שנה

השראה

משתמש רשום
אני מכירה שני סוגים- בייביגוגר ודר בייבי.
שתיהן נוחות ועוברות בדלת.
הבייבי גוגר מעולה, נוסעת בקלות משגעת וקלה מאוד.

שירה בנט

משתמש צעיר
עגלה מדהימה אבל מאווווד זולה.......כמה היא היום ?לפני שלוש שנים רציתי אותה אבל עלתה 8500 לכן השארנו אותה בחנות.אבל למי שיכול עגלה מדהימה.

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
סטרול אייר - יש לי.
נהנתי מאד.
אגב, היא עומדת למכירה - יד שנייה.
מעולה, יש בה גם אמבטיות וגם טיולון - לכל הגילאים.
לילד נח מאד. נהנתי שהיא לא נמוכה כמו הבייבי גוקר ופחות מתלכלכת מטיפוסים עצמאיים.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני השאלתי מחברה את הבייבי ג'וגר. ולא מפסיקה לברך אותה שקנתה אותה... ;)
יפה היא לא. אבל אין עליה בניווט וביציבות. היא נוסעת בקלות מפתיעה. והבן שלי נעמד כמה פעמים, הלב שלי נפל (והתינוקת היתה במושב לידו...) אבל היא לא התהפכה...
כבדה כמו כל עגלת תאומים.
התינוקת שלי בת 3 חו', ולניו בורן פצפון לדעתי עדיף אמבטיה. מצד שני- כמה כבר יוצאים עם שניהם לבד בחודש הראשון?

תמי ק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עגלה מדהימה אבל מאווווד זולה.......כמה היא היום ?לפני שלוש שנים רציתי אותה אבל עלתה 8500 לכן השארנו אותה בחנות.אבל למי שיכול עגלה מדהימה.
באיזה עגלה מדובר?

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אני ממליצה על קוקו של ביבה.
עלתה לי 1600. יציבה קלה קלה קלה ונוחה לקיפול

sem

משתמש פעיל
אין לא לבייבי ג'וגר ולא למאוניין באגי החדשים גלגלי אויר

לי יש ניסיון מצוין עם בייבי ג'וגר (תאומים בני 3.5 יש לי אותה מהלידה)

לא ממליצה על קוקו ולא על כל עגלה אחרת שיש לה גגון אחד זה מאוד לא נח.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י sem;1668034:
אין לא לבייבי ג'וגר ולא למאוניין באגי החדשים גלגלי אויר

לי יש ניסיון מצוין עם בייבי ג'וגר (תאומים בני 3.5 יש לי אותה מהלידה)

לא ממליצה על קוקו ולא על כל עגלה אחרת שיש לה גגון אחד זה מאוד לא נח.

לא מפריע לי כלל גגון כפול.
כשיש שמש יש לשתיהם ממילא

תמי ק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אף אחד לא מכיר את stroll air?
נראה לי עגלה מציונת אבל לא רואים אותה ברחוב, למה?

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני לא ראיתי אף פעם,
אבל אחרי שקניתי,
ראיתי עוד 3,
ברחוב שלי...
(בית שמש)

שירה בנט

משתמש צעיר
אשדוד הייתה מלאה לפני שלוש שנים שנולדו לי התאומים ילדנו חמש נשים בשכונה ביחד תאומים ארבעתן קנו את הסטרולר אבל לכולן כבר יש עגלה אחרת כי או שנשברה או שנמאס להן מהגובה הגודל.העגלה מאוד מסורבלת אבל הכיף שלה בהתחלה שהיא רצה.אישית נראה לי ממה שאני רואה בסביבה שהבייבי גוקר הכי ממולצת הכי צרה והכי פרקטית

עדנה

משתמש פעיל
נכתב ע"י חייקי;1667685:
אני ממליצה על קוקו של ביבה.
עלתה לי 1600. יציבה קלה קלה קלה ונוחה לקיפול

אני משתמשת בעגלה הזו שנתיים+. בהתחלה מאד נהניתי ממנה, כי היא באמת קלה ונוחה מאד. אבל עכשיו התאכזבתי מאד, היא נשברה לי כבר פעמיים. אמנם יש שרות תיקונים של ביבה, אבל כל פעם צריך להשאיר אותה בחנות, ולחכות שיקחו, ויתקנו, ויחזירו... וכו' בינתיים את שבועיים לפחות בלי עגלה. בקיצור- איכות לא משהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה