דרוש מידע קניית נגן

חנניהו

משתמש צעיר
אני צריך עזרה בקנייית נגן , אני רוצה בעיקרון נגן כמו זה https://he.aliexpress.com/i/4000723265256.html כי הסאונד שלו לטעמי מצויין, מצד שני הסוללה שלו די דפוקה השאלה היא האם מישהו יודע על נגן של החברה הזו או חברה אחרת שיהיה גם רמת שמע גבוהה וגם סוללה ארוכה.
תודה רבה.

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אולי האשכול הזה (7 עמודים) יעזור לך

יהלום-יצירות מלוטשות

כתיבה מלטשת יצירות
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני צריך עזרה בקנייית נגן , אני רוצה בעיקרון נגן כמו זה https://he.aliexpress.com/i/4000723265256.html כי הסאונד שלו לטעמי מצויין, מצד שני הסוללה שלו די דפוקה השאלה היא האם מישהו יודע על נגן של החברה הזו או חברה אחרת שיהיה גם רמת שמע גבוהה וגם סוללה ארוכה.
תודה רבה.
בגדול לא חושב ששווה להתחשב בסאונד של הנגן עצמו: כולם לא הכי איכותיים וללא בס וכו'.
העיקר שהם מתחברים בבולוטוס או בהוקס לאוזניות או לרמקולים איכותיים.
הכי חשוב, לטעמי, שהנגן יהיה איכותי, אמין ונוח.
'ביזנס', הוא נגן מצוין ואמין. אמנם לא הכי מתקדם שיש, אבל בהחלט טוב. יש בו את כל מה ש'צריך'.
הוא לא נתקע כל הזמן ומורט את העצבים. עושה את העבודה טוב. ממליץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה