דרוש מידע קניית אורגן -שאלה

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום,
רציתי להתייעץ לגבי קניית אורגן טוב , על מה אתם
ממליצים איזה חברות korg / yamma
חשוב לי שיהיה איכותי אבל לא מדי יקר כי זה יותר למשהו חובבני
אם אפשר להעביר לפורום מוזיקה
@מאן דאמר.. אשמח
תודה רבה.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בסופו של דבר זה תלוי בסאונד שאוהבים כדאי להקשיב לשניהם

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא מכיר jou

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תלוי מה אוהבים אני עם קורג אומרים שזה יותר קל לתפעול אבל אני חושב שלימהה יש סאונד יפה יותר זה ויכוח שלא נגמר פשוט להגיע לחנות להפעיל את 2 האורגנים ולבחור בלי לחשוב הרבה כי לשני החברות יש חסרות ומעלות...

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בחנות שהייתי לא היה להם קורג רק את הדגם שלקחתי joy
ויש להם גם ימהה , יש בזה דגם מומלץ?
תודה.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא מבין בדגמים של ימהה אבל גם הזולים יחסית בסביבות ה3000 נשמעים מעולה לעומת הקורג (צריך לברר על אפשרות של הוספת מקצבים)

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קניתי של חברה joy
אני נראה לי
הולכת להחליף אותו
ברור שתלכי להחליף---
ספק בכלל אם הוא מתאים לילדים
כי korg אין להם וזה יקר בשבילי
תבדקי יד 2, מקסימום יש דגם ek50 בסביבות 1500

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תלוי מה אוהבים אני עם קורג אומרים שזה יותר קל לתפעול אבל אני חושב שלימהה יש סאונד יפה יותר זה ויכוח שלא נגמר פשוט להגיע לחנות להפעיל את 2 האורגנים ולבחור בלי לחשוב הרבה כי לשני החברות יש חסרות ומעלות...
אכן ויכוח שלא יגמר. תשאל את @הדוד סם .
(תייגתי כי אולי אתה תדע להמליץ)
עריכה:ראיתי שהגבת שם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה