אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

Tmj

משתמש פעיל
היי, 3 הזמנות מאליאקספרס הגיעו לעיר אחרת
מה קורה אם לא אאסוף אותם? אני יקבל החזר כספי?
מה עושים בכזה מקרה מעצבןן?
פעם קרה לי כזה דבר פניתי לשירות לקוחות של דואר ישראל והעבירו לי למרכז חלוקה בעיר שלי
לקח קצת זמן אבל הגיע בסוף...
)כמובן רק אם נשלח עם דואר ישראל... שאר החברות לא ניסיתי)

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזו גרסה להזמין מהנטסיק?
ראה כאן.
מוצלח מאד, ק.ש. מניסיון.

1718302062437.png

etidan

משתמש מקצוען
נסטיק מוצלח ביותר! משתמש וקונה שוב ושוב לי ולחברים כבר למעלה מ7 שנים!

ק.ש. מניסיון
למה קונה שוב ושוב אם הוא כזה מוצלח?

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
למה קונה שוב ושוב אם הוא כזה מוצלח?
לי קניתי פעמים, אתה לא מצפה ש 1 יחזיק כל כך הרבה שנים, יש בלאי

הוא מצוין מבחינת קליטה, איכות וניתוקים. מוכר מאוד בציבור שלנו, חברים פה יוכלו להמליץ אני בטוח

קניתי גם ל3 חברים ומאוד מרוצים

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מושלם!!
אשמח לקישור למצעים/שמיכה שלה
תודה!
היא שלחה לי קישורים, של הכיסוי מיטה לא זמין, וגם לדעתי הוא יקר מדי...
אז מי שרוצה חלופיים שיבקש באשכול הבקשות.

זה הכיסוי לכרית נוי: כ-8 שקל, פשוט גרושים :)
וככה זה נראה - העליתי למעלה:
ק.ש.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
כמה מוצרים למבינים

רתכת
לא יודעת מה עושים עם זה, קרוב משפחה ביקש להזמין פעם שנייה

קופסת ברגים - למוסך, חלקי חילוף לרכב, לא מבינה בזה... הוא מרוצה מזמינה לו פעם שנייה :)

בולמי בגאז כנל

הכל קש מניסיון

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

חיים מוטי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
כמה דברים שהגיעו לי עכשיו
נתב אלחוטי מנסיון פעם שניה ק.ש
איך מתאימים אותו לרשת ישראלית?
(הזמנתי ואני לא מצליח לחבר אותו לאינטרנט).

אבן גזר2

משתמש רשום
היא שלחה לי קישורים, של הכיסוי מיטה לא זמין, וגם לדעתי הוא יקר מדי...
אז מי שרוצה חלופיים שיבקש באשכול הבקשות.

זה הכיסוי לכרית נוי: כ-8 שקל, פשוט גרושים :)
וככה זה נראה - העליתי למעלה:

ק.ש.
כיסוי לכרית יש לי כבר הזמנתי מאותו קישור והעליתי כאן בעבר
תודה בכל אופן!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
כיסוי לכרית יש לי כבר הזמנתי מאותו קישור והעליתי כאן בעבר
תודה בכל אופן!
האמת, אני לא ממליצה על מצעים כאלו, זו טו-מאצ'
אם מסתכלים על השטיח האדמדם רואים כמה הוא מוסיף, אז מצעים כחולים-כהים, לדעתי יותר מתאימים
וזה מה שכתבתי בפוסט, מסתמא :)

אושר מתקרב

משתמש רשום

סופר חיובי

משתמש מקצוען

בתיה | אוטומטיגו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה