אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תפוח זהב

משתמש מקצוען
סט מהמם לתינוק,
בייביגרוי, שמיכה ושק שינה לעגלת שכיבה
קיים בכמה צבעים:
הגיע תוך שבועיים, מרשים ויוקרתי מאוד
נראה מליון דולר!!
1604474333738.png
1604474593759.png
1604474693744.png
ק"ש

tamar_ya

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
סט מהמם לתינוק,
בייביגרוי, שמיכה ושק שינה לעגלת שכיבה
קיים בכמה צבעים:
הגיע תוך שבועיים, מרשים ויוקרתי מאוד
נראה מליון דולר!!
צפה בקובץ המצורף 756297
צפה בקובץ המצורף 756303
צפה בקובץ המצורף 756308
ק"ש
המידות מתאימות לגיל?
0-6 מתאים לניו בורן?

לבטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את יכולה לעלות את הקישור לאליאקפרס
תודה!

הזמנתי בפעמיים משתי מוכרים שונים - ק"ש
* מוכר 1
* מוכר 2
אני רואה שאצל מוכר אחד יש משלוח והוא עלה משמעותית (הסריג הגיע הרבה יותר מהר ממוכר זה) והשני המשלוח חינם..

idlmovb

משתמש מקצוען
בובה אמריקאית.
איכותית ויפה הרבה יותר מהבובות שנמכרות בארץ
שיווקי מנסיון.
בובה 2.jpg
בובההההההההההההההההה.jpg

בובה 1.jpg

קבצים מצורפים

• בובה 1.jpg
    בובה 1.jpg
    KB 122.6 · צפיות: 34

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ארגונית למגירת הסכו"ם
ק"ש מנסיון
הזמנתי שניים חלבי/ בשרי
בשימוש מעל שנתיים
פלסטיק איכותי מאד
שווה כל שקל
עושה מקום לכלי הששת וכל הפיציפקס שתמיד נמצאים במגירה הזאת

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
השנקל שלי,
קישורים שיווקיים.
מוצרים שהגיעו מאז העדכון האחרון.
בהמשך אעלה סיכום של המוצרים שאני הכי מרוצה מהם מאז היותי לקונה באלי אקספרס... גם כאלה שהמלצתי בעבר.

מדבקות למראה נגד גשם - מאוד מומלץ, קניתי 10 יחידות, מדביקים על המראה, ובזמן שיורד הרבה גשם האיזור של המדבקה דוחה את המים, לא לגמרי אבל מאפשר הסתכלות במראה, להשלמת החוויה מומלץ לשים גם על החלון לכיוון המראה.

כבל טייפ סי מהיר 5 אמפר - מיועד בעיקר למכשירים התומכים בטעינה מהירה. אם לא, תלכו למוצר הבא...

כבלים טייפ סי מעולים - הדור עובר לחיבור הזה, חוץ מנגן כל המכשירים שלי כבר תומכים בחיבור הזה. רכשתי כמה, בכמה צבעים וגדלים, נראה איכותי. והצבעים בוהקים.

פלאפון שיאומי qin 1s+ - גירסא באנגלית, התקנתי עברית בארץ אצל אחד שלוקח 60 שח על זה. מאוד מרוצה צזה. בטרייה פצצה. תומך בכל החברות.

חפתים מעץ - הזמנתי כבר כמה דוגמאות שם. לכו לפי הטעם שלכם. מחמיא ביותר!

קומפרסור לרכב - חיבור למצת, ללא בטריה. מנפח די מהר, מאוד פרקטי שי' ברכב כזה מוצר. עלה לי 100 שח.

מגבר קליטה - תומך כל התדרים בארץ כעת בטעות נקרע לי חוט וצריך לתקן אבל בהתחלה כשהתקנתי מאוד הועיל. לא גבו מעמ ולא עיכבו אותו, אבל בפורום אחר כתב מישהו שעיכבו לו כזה מכשיר ונדרש לאישורים.

מראה פנורמית לרכב - מאוד שימושי לשטחים מתים במעבר נתיב, ולמצוא את המדרכה בחניה...

א. קליין

משתמש צעיר
פלאפון שיאומי qin 1s+ - גירסא באנגלית, התקנתי עברית בארץ אצל אחד שלוקח 60 שח על זה. מאוד מרוצה צזה. בטרייה פצצה. תומך בכל החברות.

תומך כל החברות בקומות הכשרות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה