קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

מתולתלת0

משתמש מקצוען
אולי מישו יודע לומר לי-קניתי באליאקספרס שילמתי בכרטיס אשראי לא דיירקט ויש חיובים בחשבון

כלומר זה ירד בחשבון ולא בתאריך חיוב האשראי-ככה זה עובד?

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אולי מישו יודע לומר לי-קניתי באליאקספרס שילמתי בכרטיס אשראי לא דיירקט ויש חיובים בחשבון

זה תלוי באיך שאת הגדרת את אופן התשלום עבור קניות בחו"ל.
אצלי לדוגמא זה יורד רק בחודש הבא.

רחל שמש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

תשלום בינ"ל יורד מהחשבון באופן מידי
זה לא משנה אם שילמת בדיירקט או לא (בד"כ דירקט הוא לא בינ"ל)

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אצל החברה. אם יש לך גם חשבון באתר שלהם מאמינה שאת יכולה גם שם.

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

nicky

משתמש מקצוען
גילוי מרעיש שגיליתי ואולי יעזור לעוד מישהי...
אם יש פה אמהות למשקפופרים קטנים ומתוקים - מצאתי שיש באליאקספרס שני דברים :

1. סטופרים מסיליקון לידיות של המשקפיים (אלו שמלבישים מאחורי האזניים, כדי שהמשקפיים לא יחליקו)
עולה גרושים! יש חבילות של 10/20 בדולר-שניים' לעומת פה בארץ שביקשו ממני 40 ש"ח לזוג באופטיקה!:confused:

2. רטיות לעיניים - למי שצריך
פה בארץ צריך משכורת נפרדת רק בשביל זה, לצערנו. פתאום גיסתי העלתה את הרעיון שאולי יש באלי. חיפשתי - וברור שיש!מה אין אצל הסינים??
יש שם גם רטיות שמתלבשות על המשקפיים וגם רטיות שנדבקות על העין. אני חיפשתי יותר את אלו שנדבקות, משום מה זה לא מוצר מבוקש כ"כ ולכן אין כאלו עם המוןןן הזמנות, אבל כן מצאתי כמה עם ביקורות טובות ויותר הזמנות באופן יחסי, וממש בדולרים בודדים...

מדגישה -
את הסטופרים הזמנתי ועוד לא קיבלתי. את הרטיות עוד לא הזמנתי.
אבל בכ"ז משתפת עכשיו כי למי שזה רלוונטי - כדאי אולי להזמין ב11.11 כי יש הנחות לא רעות.

לדוג' ברטיות - יש חבילה של 600 (!) יחידות שעולה מעל 100$, אבל ב11.11 זה ירד למחיר של 72$ -- שזה גם מתחת לרף המס, וגם יוצא פחות מחצי שקל ליחידה (פה בארץ במקרה הטוב זה עולה שקל ליחידה...)
זה ממש מעולה למי שיודעת שהיא צריכה כמות לאורך זמן או לכמה ילדים..

אם מעניין מישהי - בשמחה אשלח לינקים!

בן המלך

משתמש פעיל

אני1000

משתמש מקצוען
גם אני אשמח ללינק לרטיות לעיניים, יש צבעוניים?
תוך כמה זמן זה מגיע.?

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מה הסיפור של ה-11.11, אני מוסיפה עכשיו לעגלה ומזמינה ב-11.11? ואז יש לי הנחה?
תודה

• תודה
Reactions: ו8

osshlo

משתמש רשום
מענין את יש דבר כזה....
זוהי עגלה מתפוררת- מנסיון.
כשאני רואה אישה הולכת עם עגלה שנראית כמו יויו אני מזהה בקלות אם זה מקור או חיקוי
המקורית סוחבת את עצמה-- החיקוי דורשת מאמץ כדי להזיז אותה.
לא מומלץ בכלל.
אני קניתי יויה דפוקה ממש!!! לא סוחבת, מתפרקת, בירידה במדרגות מתקפלת... מאדדדד לא מומלץ!

nicky

משתמש מקצוען
@בן המלך @אני1000

הנה הלינקים שיש לי. אומרת שוב - חלק הזמנתי ועוד לא קיבלתי, וחלק עוד לא הזמנתי..
והכי חשוב - שימו לב למחירים של ה11.11, בחלק מהם יש הנחה משמעותית..

סטופרים:
הזמנתי רק את 2 הראשונים מתוך הקישורים הנ"ל ,
התלבטתי בין כולם ובסוף הזמנתי 2 יחסית מהזולים לניסיון. בהמשך כנראה שאזמין עוד (הבת שלי אוהבת לזרוק אותם ברחוב........;))
1. זוג אחד
2. עשרה זוגות
3. סט של סטופרים ושרוך
4. 5 זוגות, אני לא בטוחה אם לא גדולות מדי לילדים.. מניחה שתלוי בגיל
5. עוד , ועוד
6.אלו נראים מהמם, איכותיים ושל מוכר ממש אמין ופופולרי שמוכר רק דברים ייעודיים לילדים.. אבל יחסית יקרים (במדדים של אליאקספרס כמובן, 4$ זה עדיין פחות מ40 ש"ח)

רטיות:
עוד לא הספקתי להזמין אבל חפרתי הרבה כדי למצוא את אלו עם הכי הרבה הזמנות וביקורות. מצורף פה לפי סדר הזמנות יורד:

1. 60 יח', צבעוני,8$. (ב11.11 המחיר צפוי לרדת ל6$)
2. 60 יח', לא צבעוני, 7$
3. 20 יח', לא צבעוני, 6$ ( ב11.11 - 4$)
4. 20 יח' , לא צבעוני, 2.22$
5. 20 יח', צבעוני (לבן+דוגמא), 3.8$
6. 40 יח' , צבעוני (הכי יפים בעיני!), 6.5$ [אבל מעט הזמנות...]
7.אלו בדיוק אותו דבר כמו הקודם, אבל ב20 יח', 4$
8. חבילה של 600 רטיות, עכשיו לא משתלם אבל ב11.11 המחיר יורד ל72$ , לדעתי מי שצריך כמות זה יכול לצאת משתלם... אמנם יש מעט הזמנות אבל זה רק בגלל הכמות. בכמות רגילה יש למוכר הזה 180 הזמנות. (רק נקודה אחת , אני רואה עכשיו שהמשלוח עולה גם בערך 8$, אולי צריך לבקש מהם שיכתבו על האריזה את המחיר בלי המשלוח כדי שלא תהיה בעיה עם המכס..)

ולכל החוששים, אני לא מרוויחה מהקישורים האלו (אם כי אין לי בעיה עם אלו שכן.)
אני משתפת כי אני חפרתי בשבילי ובשביל קרובי משפחה - אז למה שאחרים לא יהנו מזה?

*מדגישה שוב - לא את הכל הזמנתי ומה שהזמנתי עוד לא קיבלתי! ובכ"ז השתדלתי והבאתי רק כאלו שהביקורות שלהם טובות,ולדעתי שווה לנסות כי ההפרשי מחירים שערורייתיים ממש.
אבל אם חשוב לכם לקנות אך ורק מהמלצות - זה לא המקרה עדיין.
בעז"ה כשיגיעו לי הדברים אחזור לדווח.

ו8

משתמש מקצוען

רקפת3

משתמש סופר מקצוען
בדיוק.
ב11/11 יש להם חג הקניות שאז הכל בהנחות.
במקום לקנות עכשיו שומרים הכל בסל וביום המיועד קונים הכל.
רק לידיעה - קחו בחשבון שמה שמזמינים ב11.11 לוקח כפול זמן להגיע.. יש עומס עצום על הדואר הסיני והישראלי ודברים יכולים להתעכב גם 3 חודשים ויותר..

רקפת3

משתמש סופר מקצוען
בטריות לשעונים סטנדרטיים - מצוינות, משתמשת לשעונים שהזמנתי בעלי בעיקר.
מדבקות הלו קיטי/מיקימאוס בזול מאד - הגיע יחסית מהר.
עליונית לאישה מהממת ליומיום - הגיעה מהר יחסית, מידה קצת גדולה, הטבלת מידות שם נראית לי די נכונה.
עטים מיוחדים וזולים לילדות
שעון מטריףףף לאישה - הזמנתי את הכסף, איכות ממש טובה - החזיק קרוב לשנה, והזמנתי כבר שני אחרי נפילה חגיגית שניפצה את הזכוכית.

נערך לאחרונה ב:

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא:(
הגופיות שלהם מצויינות
רק שהצוואר גדול מאד במקרה של הגופיות עם השרוול/חצי שרוול ויש מעט עודף של בד

דווקא לבת שלי הצוואר מאד סגור
ומציץ מתחת לחולצה
אבל גופיות מ-ע-ו-ל-ו-ת!!!
הכי טובות שפגשתי
כרגע שרוול ארוך חסר בנקסט

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה