קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מחפשת משחקים לאמבטיה,
אם למישהו יש קישורים גם מחנויות בארץ, אשמח.

רינהרינה

משתמש מקצוען
אני מתחילה להתייאש מאלי אקספרס-דברים שהזמנתי בחודש ה-6לא הגיעו
המוכרים אומרים שזה במדינה שלי בדואר-לא קיבלתי שום הודעה(מנקסט אני כן מקבלת )
ודברים מלפני חודשיים גם לא הגיעו
מתייאשת...
למי שאין הודעות SMS זה באמת בעיה, האשמה בד"כ אכן בדואר ישראל, הם שולחים הודעות ואם אין לך אז אין לך דרך לדעת שהדברים מחכים לך בדואר.
אבל אם זה דברים שהזמנת ביוני הם כבר בטוח חזרו למוכר.

רינהרינה

משתמש מקצוען
איזו מידה אני צריכה להזמין למעיל הזה בנקסט לתינוק בן 4 וחצי חודשים? 3-6 או 6-9 כדי שיהיה טוב גם להמשך החורף?

3-6
אם התינוק לא גדול במיוחד 6-9 יהיה לו ענק גם בסוף החורף.
(שנה שעברה הזמנתי מעיל 3-6 לתינוק שנולד בתשרי והיה גדול עליו גם בסוף החורף)

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למי שאין הודעות SMS זה באמת בעיה, האשמה בד"כ אכן בדואר ישראל, הם שולחים הודעות ואם אין לך אז אין לך דרך לדעת שהדברים מחכים לך בדואר.
אבל אם זה דברים שהזמנת ביוני הם כבר בטוח חזרו למוכר.

למי שיש הודעות SMS שולחים לו הודעות גם על דואר מעליאקספרס?
חשבתי רק מנקסט

רינהרינה

משתמש מקצוען
למי שיש הודעות SMS שולחים לו הודעות גם על דואר מעליאקספרס?
חשבתי רק מנקסט
ברור, ההודעות מגיעות מדואר ישראל, לא מנקסט. (דווקא בנקסט זה פחות חשוב כי יש לך מספר מעקב).
עד שהיה לי SMS חלק גדול מהחבילות של עלי אקספרס לא היו מגיעות, מאז שיש לי כבר לפחות חצי שנה לא פיספסתי אפילו אחת, ואני מזמינה המון!

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איפה אפשר לעדן בעליאקספרס את המספר בשביל לקבל SMS?

ח א

משתמש פעיל
ברור, ההודעות מגיעות מדואר ישראל, לא מנקסט. (דווקא בנקסט זה פחות חשוב כי יש לך מספר מעקב).
עד שהיה לי SMS חלק גדול מהחבילות של עלי אקספרס לא היו מגיעות, מאז שיש לי כבר לפחות חצי שנה לא פיספסתי אפילו אחת, ואני מזמינה המון!
איך אפשר SMS לטלפון כשר ?

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש שתי אופציות אם נגמר כבר זמן ההגנה אמור להיות כתוב לך פתח סכסוך ליד המוצר תלחצי שם ואם לא כתוב לך תלחצי על הצג פרטים זה מופיע מעל התמונה של המוצר בצד שמאל, אחר כך בשתי האופציות כתוב לך אישור פסק זמן במאבק גלוי/ סכסוכים פתוחים תלחצי על זה ואז על רק החזר, תסמני שם מה שצריך (סיבת ההחזר וכו') הם יבקשו ממך הצעה מה את רוצה תכתבי להם שאת רוצה את הכסף חזרה ואז הם שואלים את המוכר, בדרך כלל אם זה לא הגיע אין לו איך לבוא להגנתו ואז אחרי שלושה ימים הם מחזירים את הכסף
אני מצרפת תמונות מקווה שהבנת
בהצלחה
צפה בקובץ המצורף 399615
צפה בקובץ המצורף 399611 צפה בקובץ המצורף 399612 צפה בקובץ המצורף 399614

קודם כל תודה על ההסבר,
שאלה: לאן הם מחזירים את הכסף?
לחשבון בנק או שזה נשאר איכשהו בזכות באתר?
כי כבר פתחתי בעבר סכסוך, ואמרו שיחזירו לי את הכסף, כתוב איפשהו שזה הוחזר אבל אין לי מושג על מה הם מדברים. לא רואה החזר לא אצלי בחשבון וגם לא זכות כלשהי באליאקספרס או משו כזה.

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לאחרונה מקבלת מייל מהמוכר כשיש חבילות מעליאקספרס
אבל רק לחבילות הגדולות עם מס' מעקב של דואר ישראל
ואז מיד אני בודקת באתר של דואר ישראל

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
קודם כל תודה על ההסבר,
שאלה: לאן הם מחזירים את הכסף?
לחשבון בנק או שזה נשאר איכשהו בזכות באתר?
כי כבר פתחתי בעבר סכסוך, ואמרו שיחזירו לי את הכסף, כתוב איפשהו שזה הוחזר אבל אין לי מושג על מה הם מדברים. לא רואה החזר לא אצלי בחשבון וגם לא זכות כלשהי באליאקספרס או משו כזה.
הם מזכים את כרטיס האשראי איתו שילמת

אני1000

משתמש מקצוען
מה אני עושה שפתחתי סכסוך עם המוכר על שעון שקיבלתי והוא לא עובד [גם כשהחלפתי וקניתי בטריה חדשה זה לא עבד] המוכר סגר לי את הסכסוך בהחזר של 0 שקל. ומאז הוא לא מגיב לי
איך אני מערבת את אליאקפרס על זה..?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה