קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
השאלה כמה זה עולה שם... הייתי רוצה באליאקספרס בזול...
בירושלים בכיכר השבת יש חנות חמודה. אני חושבת שקוראים לזה פאזל המכירה של מירי משהו כזה.

חרמון

משתמש מקצוען
שאאלה למנוסות,
הזמנתי נעליים ועכשיו הן היגיעו וכבר לא רלונטי, במידה ולא אאסוף את החבילה והיא תוחזר למוכר, יתנו לי זיכוי?

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השאלה כמה זה עולה שם... הייתי רוצה באליאקספרס בזול...
ראיתי את אחיינית שלי עם חולצה מתוקה עם פייטים מתחלפים. וגיסתי אמרה לי שזה מלידר.
25 שח נראה לי.
אפרופו לידר-אז תדענה שיש שם בשנה האחרונה סחורה מהממת וזולה. חולצות מכופתרות משובצות לבנים מבד פלנל משגעות ב-35 שקל. בעוד שבמקומות אחרים יכולות להתחיל מ-50 שח.
אפילו לא להאמין-מצאתי שם שמלה מטריפה לבת שלי לשבתתת לחורף, (בת שנתיים) כל מי שראתה חשבה שזה keds
שווה להציץץ

עד מתי

משתמש מקצוען
שאאלה למנוסות,
הזמנתי נעליים ועכשיו הן היגיעו וכבר לא רלונטי, במידה ולא אאסוף את החבילה והיא תוחזר למוכר, יתנו לי זיכוי?
השאלה מבחינה מוסרית.
המוכר ישא בעלויות של המשלוח פעמיים.
אם זה לא בגלל מחדל שלו וכד', אני חושבת שלא הוגן...

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הקפצה מחכה לתגובות....
סתאם אני עוברת עכשיו על האשכול, חופרת בו עמוק ונתקלתי בהודעה הזו
יש פה כמה קישורים למחזיקי מוצץ מהממים.
https://sale.aliexpress.com/he/__pc...&terminal_id=45599372169447e387430ff3ddb2dc67

https://he.aliexpress.com/item/Pers...&terminal_id=45599372169447e387430ff3ddb2dc67

https://he.aliexpress.com/item/New-...&terminal_id=45599372169447e387430ff3ddb2dc67

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שאאלה למנוסות,

ממש נראה לי מגעיל לעשות את זה
סליחה על הבוטות
וגם כנראה לא תקבלי שום החזר

נערך לאחרונה ב:

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא מאמינה בעיה שלך הם יקרו לזה הם כבר חייבו אותך בהזמנה

חרמון

משתמש מקצוען
ממש נראה לי מגעיל לעשות את זה
סליחה על הבוטות
וגם כנראה לא תקבלי שום החזר
סליחה?
ממש לא התכונתי להגעיל אף אחת, בנקסט לדוגמא זו שיטה ממש מומלצת... גם על ידם.
וחוצמיזה מישהי לפניך כבר האירה את תשומת ליבי בעדינות ואני אכן לא מתכננת לעשות זאת.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אבל לא הבנתי אם המשלוח לא נדרש מזכים אותך כספית?

זושא כץ

משתמש מקצוען
יש למישהו קישור למשחק אופנוע משטרה או הצלה עם אורות שדומה לאמיתי?

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם בזארה ראיתי חולצות פייטים והיה בעוד כמה חנויות בקניון. זה הטרנד עכשיו ויש את זה בכל חנות ילדים כמעט שבו תלכי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה