קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

ShBracha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
משהי המליצה כאן על אוזניות קשת בלוטוס
חפרתי המון ואני לא מוצאת
(משהו ב-40 דפים האחרונים :) )
אשמח לקישור שוב
תודה!

דבורי ג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מקפיצה
מישהי יכולה לעזור?

מדובר על המעיל הזה:

אני הזמנתי כזה מעיל שנה שעברה לילד בן חצי שנה מידה 80 מהקישור הזה
https://he.aliexpress.com/item/2013...723.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dBDeDDC
לבש כבר שנה שעברה והיה גדול עליו, עכשיו מדדתי לו את זה זה מעולה ילבש גם השנה, הוא בן שנה וחצי עכשיו, יחסית גבוה ושמן, אבל אם הייתי מזמינה עכשיו כן הייתי לוקחת מידה גדולה יותר שיהיה לשנה הבאה גם
מעיל מהמם, עומד יפה על הגוף

SN

משתמש מקצוען
https://he.aliexpress.com/item/2013...723.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dBDeDDC
לבש כבר שנה שעברה והיה גדול עליו, עכשיו מדדתי לו את זה זה מעולה ילבש גם השנה, הוא בן שנה וחצי עכשיו, יחסית גבוה ושמן, אבל אם הייתי מזמינה עכשיו כן הייתי לוקחת מידה גדולה יותר שיהיה לשנה הבאה גם
תודה ענקית! עזרת לי

saltz

משתמש מקצוען
דברים מוצלחים שהזמנתי והגיעו לאחרונה
נגן- מעולה, עם תפריט בעברית, הזמנתי מהמלצה פה, הגיע תוך פחות משבועיים
קשת ג'ינס לילדה- חמודה מאוד
כיסוי לספה- מבד אלסטי, נמתח וגמיש
עגילים לילדות - כבר חודשיים על האוזן, ונראה מצוין, עכשיו מתחיל להשחיר קצת
תיק שומר חום - מתאים ל2 בקבוקי תינוק פשוטים
עגילים לנשים- מחמיאות
נעליים לילדים- נראה מצוין, עשוי מעור, קניתי לתינוק שהתחיל ללכת
נעליים לילדות- חמודות מאוד
הנעליים אצלי שבוע, כך שאני לא יודעת מה האיכות שלהם,
מקווה שיחזיק מעמד עד סוף החורף :rolleyes:

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איזה מידה אצטרך לילדה בת 2-2.5 ?
אני הזמנתי את המידה הכי קטנה (24Mׂ) וזה גדול לבן שלי בן 3
אבל אולי זה היה טעות מה שהם שלחו כי קיבלתי את הכסף חזרה, אז אולי תבדקי עם המוכר סנטימטרים

רינהרינה

משתמש מקצוען
זה מספיק מחמם?
מתאים לחורף הירושלמי?

נושי

משתמש פעיל
מישהי יודעת על חולצה עם פייטים מחליפים צבעים לילדה בת 5?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה