התייעצות קניות לחגים ולארוע שאחריהם

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מה עושים במקרה שאחרי החגים יהיה ארוע כמו בר מצווה או חתונה
מבחינת הקניות קונים נעלי שבת חולצות לבנות מכנסיים וכד' ומחדשים בחגים? מחכים לארוע?
אני לפני קניית נעליים לארוע ובכלל חושבת שעדיף כבר לחדש עקב המצב של נעלי השבת כיום... למתי לדחות את זה?
כמו כן שמלות לשבת שאחרי הארוע לחדש בחגים? לקנות בגד חגיגי רק לארוע? (לא הולכת על השכרה או משהו ברמה הזאת)
בקיצור כמה להשקיע שבארוע הכל יהיה חדש ונוצץ?

976חני

משתמש מקצוען
מנסיון אישי- של ארוע קטן
חידשתי לילדים בחגים נעליים וגם בגד (לא היה מדי מפואר)
ובארוע שהיה שבוע אחרי לבשו שוב והיו נראים נוצצים ויפים ולא התקבלו תלונות מהקהל :)
יודעת שיש כאלו שלא יעבור אצלם- לי זה התאים
רק בשמחות!

נעמה ראובן

משתמש פעיל
גם לי יש חתונה אחרי החגים ומתכוונת....
לחדש את הנעליים לחגים ....
לחדש בקטנה משהו לחג..משהו שממילא יהיה שמושי לאחרי...בשביל ההרגשה שלהם..(כמו חולצות ארוכות לבנים ..מכנס שחור בסיסי וכו...שמלה שבתית פשוטה לבנות..).
ואת הבגד הכבד והרציני לארוע...ואז נכנסים לחורף ישמש אותם אחר כך גם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה