שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בשבועיים הארחרונים זה היה עד שלישי בבוקר

הדס.ט

משתמש צעיר
עשיתי הזמנה והיה עיכוב
הם אמרו שאם לא יגיע עד ה-14 בספטמבר הם ינפיקו לי החזר כספי על כל ההזמנה
הגיע רק היום

עיכוב של יום....
ניראלכם שהם יחזירו לי תכסף
זה באמת היה עוגמת נפש(דברים לבית הספר)

!Bat

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בחרתי שההזמנה תשלח לנקודת איסוף בעיר שלי והיא הגיעה לנקודת איסוף בעיר אחרת אומנם יחסית קרובה אבל עדיין זה מצריך נסיעה ופינוי זמן בקיצור, לא כיף. עכשיו אני חוששת להזמין שוב, איך אני יכולה לוודא אם בכלל שזה לא יקרה שוב?

זוטאני

משתמש צעיר
בחרתי שההזמנה תשלח לנקודת איסוף בעיר שלי והיא הגיעה לנקודת איסוף בעיר אחרת אומנם יחסית קרובה אבל עדיין זה מצריך נסיעה ופינוי זמן בקיצור, לא כיף. עכשיו אני חוששת להזמין שוב, איך אני יכולה לוודא אם בכלל שזה לא יקרה שוב?
לעקוב אחרי סמס או מייל שנשלח לגבי החבילה ומקום האיסוף. אני תמיד מעבירה או מכניסה את המקום הרגיל ליתר ביטחון

!Bat

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לעקוב אחרי סמס או מייל שנשלח לגבי החבילה ומקום האיסוף. אני תמיד מעבירה או מכניסה את המקום הרגיל ליתר ביטחון
עשיתי את אותו הדבר אבל זה לא נתן לי אופציה של משלוח לעיר שלי בכלל. נראה שחברת המשלוחים הספציפית הזאת עובדת עם מספר חנויות בודדות, לא יודעת למה אני אמורה לסבול בגלל זה...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
עשיתי הזמנה והיה עיכוב
הם אמרו שאם לא יגיע עד ה-14 בספטמבר הם ינפיקו לי החזר כספי על כל ההזמנה
הגיע רק היום

עיכוב של יום....
ניראלכם שהם יחזירו לי תכסף
זה באמת היה עוגמת נפש(דברים לבית הספר)
למה לא כתבתם להם ב14 לחודש?

אני פתחתי תלונה בשרות לקוחות על חבילה שכבר אמרו שהיא נמצאת בנקודה מסוימת אבל המוכר לא מצא אותה
התווכחתי איתם קצת שזה אל נמצא
וקיבלתי החזר מלא
לאחר שבועיים קיבלתי שוב מייל שהחבילה באותו מקום
הלכתי לקחת וא היא באמת הייתה שם
אבל קיבלתי את ההחזר מהם
תבדקו האם קיבלתם מייל מ:noreply:)sheinnotice.com
עם הכותרת "ההחזר שלך בSHEIN"

זוטאני

משתמש צעיר
עשיתי את אותו הדבר אבל זה לא נתן לי אופציה של משלוח לעיר שלי בכלל. נראה שחברת המשלוחים הספציפית הזאת עובדת עם מספר חנויות בודדות, לא יודעת למה אני אמורה לסבול בגלל זה...
שיין או טמו?

נושנושית

משתמש מקצוען
האתר של שיין התחיל לשגע אותי בשבוע האחרון.
כל פריט שאני פותחת הוא מביא לי כמין אימות מחדש שצריך ללחוץ על הציורים לפי הסדר המופיע (צרפתי תמונה לדוגמא)
פשוט משגע.
יש מושג איך אני מבטלת את הדבר הזה?
Screenshot_20240922_123156_Chrome.jpg

למה מה קרה?

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה