עזרה קמפוס אסולין בצפת - אשמח למידע

BV55

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
באחת שנמצאת שם לפחות 3 פעמים בשנה במשך 6 שנים אענה לך:
יש שתי קומות:
הקומה הראשונה לא משופצת, ישנה ודי עלובה למרות שלאחרונה הוא החליף דלתות, התקין מזגנים, אבל עדיין מאד ישן... בקומה זו יש 6 חדרים חצוניים עם חלון וכל שא החדרים פנימיים ללא חלון.
בפסח האחרון הייתי בכזה חדר והיה מזעזע וחנוק.

הקומה השניה הרבה יותר משודרגת, חדרים נחמדים, נקיים, כולם עם חלונות, יש רחבה גדולה באמצע עם ספות ומקום משחק גדול לילדים (אם זה לצורך משפחתי)

הפלוסים:
יש מתחת למקום סופר "רב חסד" (לא בדיוק חסד;)) וזה מאד פרקטי.
קרוב מאד לעיר העתיקה.
קרוב לתחנה מרכזית וליציאה מהעיר.
יחסית הוא מאד זול.

אני יודעת ש"בנות אלישבע" מגיעות לשם מידי שנה למחנה שבת.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
באחת שנמצאת שם לפחות 3 פעמים בשנה במשך 6 שנים אענה לך:
יש שתי קומות:
הקומה הראשונה לא משופצת, ישנה ודי עלובה למרות שלאחרונה הוא החליף דלתות, התקין מזגנים, אבל עדיין מאד ישן... בקומה זו יש 6 חדרים חצוניים עם חלון וכל שא החדרים פנימיים ללא חלון.
בפסח האחרון הייתי בכזה חדר והיה מזעזע וחנוק.

הקומה השניה הרבה יותר משודרגת, חדרים נחמדים, נקיים, כולם עם חלונות, יש רחבה גדולה באמצע עם ספות ומקום משחק גדול לילדים (אם זה לצורך משפחתי)

הפלוסים:
יש מתחת למקום סופר "רב חסד" (לא בדיוק חסד;)) וזה מאד פרקטי.
קרוב מאד לעיר העתיקה.
קרוב לתחנה מרכזית וליציאה מהעיר.
יחסית הוא מאד זול.

אני יודעת ש"בנות אלישבע" מגיעות לשם מידי שנה למחנה שבת.

אכן הסופר ובעלי האכסניה הם אותה משפחה.
עבדתי איתם כמה שנים בתחום אחר, לא יודעת להעיד על המקום..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כד

א לְדָוִד מִזְמוֹר לַיהוָה הָאָרֶץ וּמְלוֹאָהּ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ב כִּי הוּא עַל יַמִּים יְסָדָהּ וְעַל נְהָרוֹת יְכוֹנְנֶהָ:ג מִי יַעֲלֶה בְהַר יְהוָה וּמִי יָקוּם בִּמְקוֹם קָדְשׁוֹ:ד נְקִי כַפַּיִם וּבַר לֵבָב אֲשֶׁר לֹא נָשָׂא לַשָּׁוְא נַפְשִׁי וְלֹא נִשְׁבַּע לְמִרְמָה:ה יִשָּׂא בְרָכָה מֵאֵת יְהוָה וּצְדָקָה מֵאֱלֹהֵי יִשְׁעוֹ:ו זֶה דּוֹר (דרשו) דֹּרְשָׁיו מְבַקְשֵׁי פָנֶיךָ יַעֲקֹב סֶלָה:ז שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וְהִנָּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבוֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד:ח מִי זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יְהוָה עִזּוּז וְגִבּוֹר יְהוָה גִּבּוֹר מִלְחָמָה:ט שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד:י מִי הוּא זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יְהוָה צְבָאוֹת הוּא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד סֶלָה:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה