מידע שימושי קישוטי עוגה - בואו נעשה מאגר סרטונים

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני עם סינון של נטפרי, וכידוע - יש בכל חודש אפשרות להשתמש ב 15 נקודות (כך על כל פנים במסלול שלי).
מכיוון שהגדולות שלי אוהבות להתעסק במטבח ובעיקר אחת מהן אוהבת לעשות עוגות ויטרינה - חיפשתי ב pinterest קישוטי עוגה. והגעתי למאגר מאוד מכובד עם תמונות וסרטונים
העניין הוא - שהסרטונים בד''כ מקושרים ליוטיוב - וכדי לפתוח אותם צריך לשלוח בקשה
וכל בקשה כידוע מורידה נקודות
חשבתי, שאולי יש ביננו כאלה שאינם \ אינן משתמשים בנקודות - ובעצם כל חודש הן לא ממומשות, ולעומת זאת, יש כאלה שכל נקודה חשובה להם - ועד שישלחו בקשה לפתוח סרטון - זה יהיה אחרי מחשבה - מכיוון שכל נקודה חשובה, ואם נשלח בקשה ועוד בקשה, נוכל להגיע למצב שנתקע מתי שבאמת צריך.
עשיתי לי רשימה של קישורים של סרטונים (בתחילה חשבתי שהיא לא קצרה ולא ארוכה, אבל אח''כ שעשיתי לי מספור ומיון - כדי שלא יהיה פעמיים אותו קישור, גליתי שאני עברתי את ה 200 - לא להאמין!!!), כמובן, שאני לא יודעת מה כל סרטון מכיל, ועל פניו זה נראה נקי, נטו קישוט עוגה, פרחים וכד' -וכל בקשה גם אם היא לא נענית = נקודה.
חשבתי, אולי נעשה את המאגר הזה ביחד - מי שכמעט לא משתמשת בנקודות, או אולי משהו בסוף החודש מגלה שנשאר לה מספיק נקודות - יכולה לשלוח לי בקשה באישי ותגיד לי כמה קישורים לשלוח לה - והיא תשלח את הקישור - על מנת שיפתחו אותו, ואז לכולנו הוא פתוח

מה אתם אומרים?

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
לא רק זה, מי שאין לה סינון בכלל תוכל להעלות לפה כשיהיה לה זמן וחשק, וגם כל אחת מהמאגרים האישיים שלה.

טליהבא

משתמש מקצוען
גם אני אשמח מאוד גם אני חסומה ליוטיוב
ולדעתי עם הסרטונים של הקישוטי עוגות דרך היוטיוב
זה חסכון של המון סדנאות וקורסים!!

מתענינת.

משתמש מקצוען
רעיון מעולה!
בדר"כ יש לי נקודות מיותרות.
רק שעדיף ממש להוריד את הסרטונים שנעשה תקיה במחשב.
(בנטפרי אפשר להוריד סרטונים?)

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פתחתי אשכול חדש - ובו נעלה תמונות וסרטוני הדרכה לקישוטי עוגה
https://www.prog.co.il/threads/מאגר-תמונות-וסרטונים-קישוטי-עוגה.340782

(אם הענין הזה יצליח לתועלת ובשיתוף כולם, ויהיה צורך במאגרים בנושאים נוספים - לדוגמא קיפולי מפיונים וכד' - יהיה אפשר לפתוח אשכול אחר מוגדר לנושא שלו - כדי שאם יחפשו מאגר סרטוני הדרכה לקישוטי עוגה זה יהיה המקום
דבר נוסף כדי שנוכל לראות איזה סרטון זה - בבקשה, להתאמץ עוד חצי דקה, ולעשות צילום מסך לתמונת הסרטון - ולתת לו שם כשם הסרטון)

בהצלחה!
ותהנו כולם!!​

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
(בנטפרי אפשר להוריד סרטונים?)[/QUOTE]
כן!
זה הקישור לאתר שמוריד את הסרטונים בנטפרי
כל מה שיש לעשות, לכתוב את כתובת הסרטון ואח''כ ללחוץ על הורד

הנה הקישור:
http://videownload.ml/

לילי 1

משתמש מקצוען
אני לא בנטפרי
אם תעלי פה כתובות אשמח להוריד כמה סרטונים לטובת הכלל

(הכרת הטוב על המון סרטונים שהועלו לכאן בטוב ליבם של אנשים במשך השנים)

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו כמעט בסוף החודש (28)
מי שיש לה נקודות מיותרות מוזמנת לשלוח לי הודעה באישי - בכמה נקודות היא יכולה להשתמש, ובהתאם לכך אשלח לה בחזרה - מספר כתובות
יש לי רשימה של למעלה ממאתיים כתובות - מה שליקטתי אז... כל אחת שלוקחת כמה כתובות - לאחר שהיא פתחה אותם - הם ירדו מהרשימה
כך נוכל להתקדם ולפתוח ביחד...
תודה רבה

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה
עוד מעט נגמר החודש (עוד שעה פלוס) - יש פה מישהו עם נקודות מיותרות

מי שמעוניין ישלח לי בפרטי ויאמר כמה נקודות יש לו מיותרות

מ עיצוב

משתמש צעיר
צילום מקצועי
הי גם לי יש מאגר עצום של קישורים שצורכים בדיקה בנטפרי
בנושא קישוטי עוגה וקינוחים וכו
מי שיש לה נקודות ורוצה לבדוק אני יכולה להביא קישורים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה