קיר מעוגל

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
תכננתי ללקוחה קיר מעוגל בכניסה לבית שמצידו הפנימי זה פינת אוכל,
עכשו ב"ה היא הגיעה לשלב הסופי של החיפויים, והיא מאוד רוצה מכיוון הפינת אוכל לחפות במשהו בשביל שלא ידפקו הכסאות בקיר.
היא היתה רוצה קו נקי וחלק, ולא מאוד מתחברת לפרקטים (שאותם אפשר לעשות בקלות יותר כי הם מאורכים וצרים).
יש למישהי\ו רעיון לחיפוי אחר שאפשר לשים?

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי פי וי סי ?
כשחיפשתי ללקוחה כמה אפשרויות חיפוי, היא אמרה לי שכל הקירות אצל ההורים שלה מצופים פי וי סי הרבה שנים והם מאד מרוצים.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אני גם בתכנון מטבח לבית שלנו, יש מצב להעלות תרשים ?
אודה מאד

אות לי

משתמש סופר מקצוען
פס הגנה לקיר מעוגל משתמשים בכל חומר שניתן לעגל..
הכל שאלה של תקציב ואסתטיקה,
פס עץ בגוון של הריהוט בסלון
פרספקס שקוף - מראה משרדי יותר מסלוני
פס נירוסטה - מתאים מאוד למטבח

יש גם פרופילי פנלים שניתן לכופף אותם,
ואפשר להזמין פרופילי פנלים מאלומיניום צבוע בתנור בכל צבע שרוצים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה