קיצוץ?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י דאלארס;1070293:
איזה כיף לי....50% "מהקללות" אני בכלל לא מבין.... 50% הנותרים אני חושב שאם זה יקרא לי זה יהיה ממש מדליק....
שהתרנגול עושה על הכובע בכפרות...סבתא שלי אמרה שתהיה לי אחלה שנה...
...שהשטרימל והקפיטה ישארו ברכב....והרכב יגנב ולא ימצא לעולם....במקווה של סקוורה בבני ברק אני לא מאחל לאף אחד לבקר גם לא ביום הראשון של תשעת הימים....

כולם כאן על הרצפה קרועים מצחוק מעולם הדימויים הבניברקי העשיר שלכם :)
אני מניחה שזה ציטוט תגובתו של לפיד.
חן, חן!

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מילה בסלע;1070358:
אני חושבת שלא הבנתם אותו.
הוא כתב בתור 'לפיד'- אם לפיד קורא את הקללות זו תהיה תגובתו: 50% אני בכלל לא מבין...

אבל השורה האחרונה מיותרת דאלארס.

השורה האחרונה מעידה על הכל,
ואם זו הייתה תגובה יחידה בסגנון כזה, הייתי חושבת שיש כאן טעות,
אבל זה לא, וזה חוזר על עצמו,
ולכן לא נראה לי שטעינו גם הפעם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה