עזרה קינאת סופרים

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
בדיוק כתבתי על זה מאמר...
המאמר מבוסס על שיעור ששמעתי בספר התניא.
אם זה מעניין אותך תכתבתי לי מייל ואשלח לך בלי נדר. המייל שלי peri33550 שטרודל וכו'

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
זה טבעי.
ולכן כשאני בכתיבת סיפור אני משתדלת למעט בקריאה בסמוך לכתיבה.
לא רק בגלל חלישות הדעת, גם בגלל שאני רוצה להיות בטוחה שאני לא מעתיקה עלילות, סגנון כתיבה.. כשלא הכל עדיין טרי בראש.

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
גם אם את ממש ממש במתח?
קיץ ארוך מידי
;)
גם. אני בד"כ משתדלת לא לקרוא וישר אחר כך לכתוב.
אז תקראי, ואחרי שתסיימי חכי כמה ימים. חלישות הדעת תפחת לך ואז תתחילי לכתוב.

אופס, פתאום אני קולטת שזה הסיפור ההוא בבין הזמנים..
זה באמת מסובך, סיפור בהמשכים(:

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה טבעי.
ולכן כשאני בכתיבת סיפור אני משתדלת למעט בקריאה בסמוך לכתיבה.
לא רק בגלל חלישות הדעת, גם בגלל שאני רוצה להיות בטוחה שאני לא מעתיקה עלילות, סגנון כתיבה.. כשלא הכל עדיין טרי בראש.
איך זה נכון..
תמיד כשאני כותבת אני דואגת לא לקרוא בסביבות אותו זמן, לפחות לא ספרים באותו רעיון
(עכשיו לדוגמא אני כותבת סיפור על רוסיה ולכן אי לא קוראת ספרים שמזכירים את רוסיה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה