פונט קידומת BN בפונטים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בן נתן.
אם זה מהפונטים הישנים שלו, מותר לשימוש פרטי ולא מסחרי

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמו שאמרו מעל BN זה פונטים של בן נתן. כנראה בעבר היו לו פונטים שהוא חילק בחינם לשימוש אישי וכיום הם כבר לא ניתנים להורדה.
פונטים המיועדים לשימוש אישי ולא מסחרי הם פונטים שאי אפשר לעשות איתם עבודות ללקוחות, כמעט ואי אפשר לעשות איתם כלום ככה שמומלץ למחוק אותם מהמחשב ולא להשתמש בהם.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני חושב שהפונטים החדשים של בן נתן לא מכילים את הקידומת BN, ולכן למעשה כל פונט שמתחיל בBN, מותר לשימוש לא מסחרי.
אם רוצים לעשות שימוש מסחרי, צריך לבקש ממנו רשות
המייל שלו: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מכאן הורדתי בעבר פונטים של bn אולי זה לא חוקי, אך ניתן להוריד את זה באתר הנ"ל ללא תשלום.

הכותל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מכאן הורדתי בעבר פונטים של bn אולי זה לא חוקי, אך ניתן להוריד את זה באתר הנ"ל ללא תשלום.
שלחתי לו הודעה לגבי זה, מחכה לתגובה ממנו ואעדכן בעז"ה כשתהיה לי תשובה,
ראיתי שיש שם עוד פונטים למשל של DGL כתבו לי עליו בפורום שהוא חינמי לשימוש אישי ולא לשימוש מסחרי

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלחתי לו הודעה לגבי זה, מחכה לתגובה ממנו ואעדכן בעז"ה כשתהיה לי תשובה,
ראיתי שיש שם עוד פונטים למשל של DGL כתבו לי עליו בפורום שהוא חינמי לשימוש אישי ולא לשימוש מסחרי
אשמח לשמוע תשובה כשזה יגיע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה