קידום אתר

• פותח הנושא yhk
  • פורסם בתאריך

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני צריך עזרה בקידום אתר, כדי שיעלה בחיפוש במנועי חיפוש, מי יכול להציע לי רעיון מלבד "דפי זהב" שאני מסופק כמה זה שווה, ובפרט שאני הרבה שמתקדמים למקומות ראשונים בלי "דפי זהב"

בתודה מראש

יריב

משתמש רשום
ראשית אתה צריך לוודא שהאתר קריא בצורה הטובה ביותר ע"י גוגל.
לאחר מכן אתה צריך להציב קישור/ים אליו מאתרים עובדים/פורומים/לוחות, כל מה שבא, ברוך הבא.
לבדיקה אם גוגל רואה את האתר תבצע חיפוש לדומיין בדף החיפוש.
קרי - לא בסרגלי כלים או דברים כאלה, תכנס לדף הבית של גוגל ותעשה חיפוש : www.domain.com .
כשגוגל יגיע לאתר בפעם הראשונה אתה תתחיל לקבל תוצאה לחיפוש, אז תוכל להתחיל בשלב ג'
אופטימיזציה לחיפוש ושדרוג הטקסטים לרכישת אמון הזחלן. (PR)
ותעבוד חזק על נושא הקישורים.

riki

משתמש צעיר
ארגז חול

רק עוד דבר אחד שיריב שכח, ישנו מושג שנקרא "ארגז חול".
אף על פי שדבר זה שנוי במחלוקת, אני חושב שאני יכול להצביע שאני נתקלתי בדבר זה באתרים שבניתי.
אם מדובר בדומיין חדש גוגל מתעלמים ממנו במכוון תקופת זמן מסוימת אפילו שלכאורה היה מגיע לו דירוג מכובד.
לפעמים כן ולפעמים לא. רק תדע שישנה מציאות שכזו...

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
יש אנשים שלמדו ועוסקים בדיוק בזה.
זו אמנם השקעה כספית נוספת באתר, אבל משתלמת.
אם תרצה המלצה, אני מכירה מישהו מצויין, פנה אליי בהודעה אישית.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י riki;127457:
רק עוד דבר אחד שיריב שכח, ישנו מושג שנקרא "ארגז חול".
אף על פי שדבר זה שנוי במחלוקת, אני חושב שאני יכול להצביע שאני נתקלתי בדבר זה באתרים שבניתי.
אם מדובר בדומיין חדש גוגל מתעלמים ממנו במכוון תקופת זמן מסוימת אפילו שלכאורה היה מגיע לו דירוג מכובד.
לפעמים כן ולפעמים לא. רק תדע שישנה מציאות שכזו...

ארגז החול עושה למעשה דבר הפוך, הוא נותן לך בהתחלה דירוג גבוה (בד"כ 3pr) ואחרי זה מוריד אותך אפילו לאפס, הוא לא גורם לגוגל להתעלם, למרות שאם לא תשים קישור אל האתר ממקום רציני אחר ולא תגיש את האתר לגוגל, אין דרך שגוגל ידע להגיע אל האתר שלך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה