דרוש מידע קיבלת פעם דו"ח בתחב"צ?

so!!

משתמש פעיל
מה קורה אם לא משלמים?
אשמח לתגובות מנסיון

שירה 34

משתמש מקצוען
אני קיבלתי קנס באוטובוס

ניסיתי לערער ולא ענו לי כלום
מידי פעם בדקתי באתר לראות אם הסכום עלה.
אחרי יותר משנה קיבלתי מכתב מחברת גבייה חיצונית ודרישה לתשלום גבוה יותר
שילמתי וזהו ..

הודיה 482

משתמש מקצוען
100% יש לכם ריביות
תשלמו מהר לפני שיהיה לכם עיקול לחשבון
אין 2 אופציות הדו"ח לא התאדה לשום מקום.
נכון מניסיון.
קיבלתי דו"ח מאד לא מוצדק שהייתי רווקה
הנהג שם יד על המכשיר ואמר לתקף במכשירים האחרים והם לא עבדו.תחנה אח"כ עלו 2 מבקרים ונתנו לכל מי שעלה בתחנה הקודמת דו"ח.
הגשתי ערעור אבל לא קיבלו אותו. וחשבתי שהם שכחו ואני שכחתי.
עברו 2-3 שנים וקבלתי התראה לעיקול וכמובן שהקנס גדל הייתי יום לפני לידה עם צירים ובעלי שילם מידי.
זה נראה שהם שוכחים אבל הם לא.

OLHE CHADASH

משתמש צעיר
מכירים מישהו שקיבלו את הערעור שלו מרגיש לי שהפקחים על כל תענה של דו"ח לא הוגן הם אומרים תגישו ערעור ובפועל כל אפשרות הערעור זה אחיזת עיניים מצג שווא של בדיקה הוגנת ובפועל הם דוחים את כל הערעורים

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
הגשתי ערעור על קנס לא מוצדק ברכבת הקלה
העירעור נדחה (כמובן...)
הגשתי עירעור לוועדת ערר נוספת (משהו בסגנון בית משפט)
עברה שנה בינתיים לא היה החלטה

ערער בערבה

משתמש מקצוען
לא שילמנו, בנתיים לא קרה כלום (שנתיים)
אל תדאגו, זה לא נשכח ולא נסלח. מנסיון מר :(
רעיון
אבל קודם אני רוצה לדעת בכלל מה קורה אם לא משלמים
התעריף עולה?
יש חשש לעיקול? הוצל"פ?
התעריף עולה מ100 ש"ח ל206 ש"ח כבר אחרי 30 יום
ואז צריך לשלם את זה במילגם
אם לא משלמים אחרי כל ההתראות בינתיים התעריף עולה
ובאיזשהוא שלב הם מעבירים את זה להוצל"פ - בשלב הזה אני נשברתי ושילמתי מעל 300 ש"ח לדו"ח בלתי מוצדק בעליל שניסיתי לבטל בכל דרך אפשרית ושאינה (כולל פניה למקלב שמשום מה לא נענתה בכלל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה