דרוש מידע קיבלתם פעם דו"ח תנועה ועררתם על כך והערעור התקבל ??אשמח שתכנסו לכאן

שאפומדיה

משתמש מקצוען
קיבלנו דוח חניה בעירית בני ברק שחנינו במדרכה
הפקח צילם שהיינו ברכב כבר
רואים בתמונות שהרכב מותנע ובדיוק באנו לצאת
יש לכם רעיון איך לערער על כך?

נ.ב:
לאנשים שיגדו שמגיע לנו (כיאה לפרוג)
כי חנינו על מדרכה אז:
(לא היה איפה לחנות. ודאגנו לחנות בצורה שלא יפריע להולכי הרגל)

רואים שקוף

משתמש מקצוען
לא היה איפה לחנות
ואז???
עברתם על החוק.
לא שמגיע לכם, אבל בעיריית בני ברק ---
תכל'ס, זה תלוי על איזה נציג אתה נופל.
תנסו לערער בעיריית מודיעין עילית (על הדו"ח של בני ברק) ותראו שהם יבטלו אותו מיד. אפילו בלי לבדוק על מה הערעור...

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
קשה לי להאמין שהדו"ח יבוטל.
אני לא רוצה להישמע מוכיח,
אבל פשוט אין מה לעשות, מי שחונה על מדרכה מקבל דו"ח גם אם אין מקום אחר.
גם אם תטענו שנשאר מקום להולכי רגל, זה בבחינת לא פלוג.
א"א שכל אחד יקח את החוק לידים,
על זה נאמר הוי מתפלל לשלומה של מלכות..

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ואז???
עברתם על החוק.
לא שמגיע לכם, אבל בעיריית בני ברק ---
תכל'ס, זה תלוי על איזה נציג אתה נופל.
תנסו לערער בעיריית מודיעין עילית (על הדו"ח של בני ברק) ותראו שהם יבטלו אותו מיד. אפילו בלי לבדוק על מה הערעור...
אתה רציני???
מה הקשר בין העיריות
זה כמו שיש סתימה בבני ברק אז אני יתקשר לעיריה במודיעין עילית שיבואו לטפל
נשמע קצת מוזר
או לא מובן
@רואים שקוף
אשמח להסבר
תודה מראש

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
קיבלנו דוח חניה בעירית בני ברק שחנינו במדרכה
הפקח צילם שהיינו ברכב כבר
רואים בתמונות שהרכב מותנע ובדיוק באנו לצאת
יש לכם רעיון איך לערער על כך?

נ.ב:
לאנשים שיגדו שמגיע לנו (כיאה לפרוג)
כי חנינו על מדרכה אז:
(לא היה איפה לחנות. ודאגנו לחנות בצורה שלא יפריע להולכי הרגל)
כן בהחלט

דוח של 250 שקלים ירד לך ל100
דוח של 500 ירד ככל הנראה ל250

הניסוח הבא יעזור מאוד

בס"ד

שלום וברכה!!!

אבקש אם אפשר בבקשה להתחשב במצב הנתון באוזר
אין לי חניה אישית ,והמקום צפוף ,ולמרות זאת אני עושה ככל יכולתי
לחנות חוקי,אף כאשר הדבר מטריח אותי ללכת דקות מספר מהבית בו אני גר
אך לפעמים גם זה לא עולה בידי ,וממילא בלית ברירה אני חונה שם
תוך כוונה לבוא כמה שיותר מהר לקחת את הרכב (שחונה תוך כדי מינימום הפרעה לתנועה ולהולכי הרגל)

אני בטוח שאתם מכירים את האזור הזה של שמדובר באמת בלא פחות מקטסטרופה למי שגר שם.

אודה להתחשבות ולביטול הדו"ח מחמת שלא נעשה ברשלנות אלא מכורח המציאות

בתודה מראש וסליחה.

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
1687698696958.png

נערך לאחרונה ב:

הכריש!

משתמש מקצוען
קיבלתי דוח חניה בירושלים (רוב הרכב היה על אדום לבן) יש סיכוי לערער על הדוח והוא ייתקבל, אשמח למידע מניסיון עם עיריית ירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה