תח"צ קיבלתי קנס על אי תשלום ברב קו ונאבד לי הדוח - אפשר עזרה??

נועושש

משתמש פעיל
נסעתי באוטובוס של חברת דן, עלה מבקר ונתן לי קנס.
אני רוצה לשלם דרך האתר של דן/רב קו אך צריך למלא את מספר הדוח ותאריך נתינתו.
הדוח נאבד לי, במוקד אמרו לי שאין דרך לקבל את פרטי הדוח אלא רק על ידי הגעה פיזית למרכזיה (מרחק נסיעה של 40 דקות עבורי)
האם זה הגיוני?
מישהו יודע על אופציה אחרת?
אודה לעזרה! זה דחוף ממש!!

ש. זינגר

משתמש צעיר
הרמת לי להנחתה!

גם לי קרה סיפור דומה לפני איזה חודש. נאבד לי הדוח של קנס על אי תשלום ברב-קו.

פניתי למשרד התחבורה, יש להם טופס באינטרנט

ממליץ לך גם לפנות דרכו. אגב, זה בלגן רציני שם! הם החזירו לי מכתב שלא קשור לכלום, כאילו בקשתי ערעור (בכלל לא ביקשתי, רק רציתי לדעת איך לשלם). בקיצור, הם הקפיאו לי את הקנס ל-60 יום כדי שאוכל להגיש כל מיני מסמכים... בינתיים הקנס מוקפא, אבל אני עדיין צריך לשלם אותו מתישהו.
כנראה אצטרך לפנות אליהם שוב, בתקווה שהפעם זה יעזור.

נועושש

משתמש פעיל
הרמת לי להנחתה!

גם לי קרה סיפור דומה לפני איזה חודש. נאבד לי הדוח של קנס על אי תשלום ברב-קו.

פניתי למשרד התחבורה, יש להם טופס באינטרנט

ממליץ לך גם לפנות דרכו. אגב, זה בלגן רציני שם! הם החזירו לי מכתב שלא קשור לכלום, כאילו בקשתי ערעור (בכלל לא ביקשתי, רק רציתי לדעת איך לשלם). בקיצור, הם הקפיאו לי את הקנס ל-60 יום כדי שאוכל להגיש כל מיני מסמכים... בינתיים הקנס מוקפא, אבל אני עדיין צריך לשלם אותו מתישהו.
כנראה אצטרך לפנות אליהם שוב, בתקווה שהפעם זה יעזור.
אז תכלס הפניה אליהם לא עזרה? רק כאילו הקפיאה את הקנס?
לא הבנתי למה זה פרוצדורה כזו מסובכת
כולה ביקשתי לשלם לא לערער ולא כלום…

ש. זינגר

משתמש צעיר
אז תכלס הפניה אליהם לא עזרה? רק כאילו הקפיאה את הקנס?
לא הבנתי למה זה פרוצדורה כזו מסובכת
כולה ביקשתי לשלם לא לערער ולא כלום…
לגמרי, פרוצדורה הזויה!

זה באמת אבסורד. גם אני חשבתי שאם אני רוצה לשלם, פשוט ישלחו לי לינק לתשלום וזהו. אבל מסתבר שהכל מסובך...

אז כרגע הקנס מוקפא, ובאמת צריך לפתוח פנייה חדשה כדי לברר איך משלמים. אבל יש לי 60 יום, אז אני לא לחוץ בינתיים. נראה מה יהיה...

נועושש

משתמש פעיל
לגמרי, פרוצדורה הזויה!

זה באמת אבסורד. גם אני חשבתי שאם אני רוצה לשלם, פשוט ישלחו לי לינק לתשלום וזהו. אבל מסתבר שהכל מסובך...

אז כרגע הקנס מוקפא, ובאמת צריך לפתוח פנייה חדשה כדי לברר איך משלמים. אבל יש לי 60 יום, אז אני לא לחוץ בינתיים. נראה מה יהיה...
הבנתי תודה.
אגב זה גם היה בחברת דן או שזה בכל החברות ככה?

ש. זינגר

משתמש צעיר
הבנתי תודה.
אגב זה גם היה בחברת דן או שזה בכל החברות ככה?
לא, זה היה דווקא בחברת קווים. אבל נראה לי שזה לא משנה אם פונים למשרד התחבורה, מבחינתם זה אותו הדבר.

בכל מקרה, אם הצלחת לסדר את הבעיה אשמח אם תעדכני אותי מה ואיך עשית. זה באמת הזוי שב-2024 צריך לשמור איזה נייר כדי לשלם קנס...

תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה