עטלף

משתמש פעיל
שלום וברכה
היה לי מקרה לפני כמה חודשים שחיכתי כשעה בתחנה עבור אוטבוס של אקסטרה שלא הגיע (היה אמור לעבור איזה 2 או 3 אוטבוסים בזמן הזה ) ובעקבות האשכול פה נחשפתי לאפשרות לתבוע, הבעייה היא שאני לא זוכר את פרטי המקרה, תאריך שעה והכול,
השאלה היא - אני התלוננתי בשעתו לאקסטרה, האם הפנייה שמורה אצלהם והאם יש לי אפשרות להתקשר אליהם ושהם ימסרו לי את הפרטים על התלונה שהתלוננתי אצלהם?
לא נראה לי שהם יתנדבו...

איפה הבירות

משתמש חדש
פניתי אליהם דרך המייל בזה הלשון:
שלום וברכה
לפני כמה חודשים התלוננתי אצלכם (דרך הטלפון - במספר --------------) על אוטובוס שלא הגיע לתחנה בכניסה לעיר של ירושלים. אשמח לקבל העתק של השיחה כולל תאריך מדויק.

מנחם ט

משתמש פעיל
שלום וברכה
היה לי מקרה לפני כמה חודשים שחיכתי כשעה בתחנה עבור אוטבוס של אקסטרה שלא הגיע (היה אמור לעבור איזה 2 או 3 אוטבוסים בזמן הזה ) ובעקבות האשכול פה נחשפתי לאפשרות לתבוע, הבעייה היא שאני לא זוכר את פרטי המקרה, תאריך שעה והכול,
השאלה היא - אני התלוננתי בשעתו לאקסטרה, האם הפנייה שמורה אצלהם והאם יש לי אפשרות להתקשר אליהם ושהם ימסרו לי את הפרטים על התלונה שהתלוננתי אצלהם?
לא יודע, בכל אופן אם בסוף עלית על אוטובוס את יכולה להוציא דף פירוט נסיעות של הרב קו, ועפי"ז לדעת.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
שלום היה לי מקרה לפני חצי שנה באוטובוס של סופרבוס מטבריה למרכז אשתי בהריון וכל הדרך הוא לא הסכים לעצור לה לשירותים לא עזר לפנות לחברה בזמן אמת ולא שום דבר בסוף הוא הוריד אותנו בדרך (אחרי שעה וחצי ) והינו צריכים לקחת מונית שהגשנו פניה הם הציעו לנו 100 שקל ולסגור את התיק נראה לך שיש לי עכשיו מה לעשות עם זה (בטיפשות לא פתחתי אז פניה למשרד התחבורה)
אם מישהו יודע אם זה עדיין רלוונטי לפנות לאיזה שהוא גורם אשמח לתגובה
לתלונות זה מאוחר
לגבי תביעה - אני לא יודע מה הנהג והחברה היו מחוייבים לעשות במקרה כזה
למישהו יש מידע?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
היום בבוקר חיכיתי לאוטובוס מבני ברק לירושלים
האוטובוס היה אמור להגיע בשעה 6:37
הייתי בתחנה בשעה 6:25 (יצא מהמוצא בשעה 6:30)
כמובן שהוא לא הגיע
וירד גשם מטורף הייתי עם הבן שלי בן שנתיים וחצי והוא שובב ממש
אז פשוט החזקתי אותו על הידיים חצי שעה בגשם עם מטריה
ובסוף האוטובוס השני של שעה 7 הגיע
אבל לא עזר לי כי היה לי טיפול לבן שלי בשעה 8 וכבר פספסתי אותו - חזרתי לבית
כמה אני צריכה לדרוש פיצוי על כזה מקרה?
ושאלה - לא בדקתי - מבחינת ההלכה מותר לתבוע אותם ולקבל על עוגמת נפש?
לגבי הנושא ההלכתי - אני אישית ביררתי ומותר. מומלץ לכל אחד לברר בעצמו.
לגבי המקרה עצמו - קודם כל מומלץ מאוד להגיש תלונה לחברה ולמשרד התחבורה.
ולגבי הפיצוי - נסעתם לי-ם וחזרתם או שבכלל לא נסעתם?

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מצב שתפתחי הודעה פרטית משותפת לך, ליוסי ב.ק ולי ואז תעזבי את ההודעה פרטית שאוכל לשלוח ליוסי ב.ק את הכתב תביעה הכמעט מוכן שלי להגהה?

תודה!
עשיתי.
בשמחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה