• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

קמפיין התרמה קו למען אמהות נסגר אחרי ר''ה אלא אם כן- תזכי את!- להיות שותפה.

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מי שמכיר את הנפשות הפועלות שם מאחורי הקלעים כמוני למשל יודע שאין שם אבק של אבק מסחרי.
אני מכירה נשים שעובדות שם ומקבלות משכורת.
ואין מה להתנצל על זה!
זה לא מלכ"ר, עד כמה שידוע לי...

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה
ואין מה להתנצל על זה!
זה לא מלכ"ר, עד כמה שידוע לי...
זה ברור גם במלכ"ר מי שעובד מקבל כסף.
בסוף זה נשים שצריכות לקנות לחם במכולת.
אני מדברת על נשים שלא עובדות שם בשוטף , אבל נותנות את הרוח ועומדות מאחורי.

קופיUX

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
את אומרת מידיעה?
כי הגיוס עכשיו נועד לעלויות תפעול הקו שכוללות עלויות תפעול עובדים, לא רואה איך קשור כאן שיווק מסחר
אני שאלתי שאלה

כתבת ש:
"גדולי ישראל אמרו שעדיף לסגור את הקו או לפתוח קמפיין התרמה והעיקר שלא נשים פרסומות בקו..."

יש לך מושג מי אלו?

ולמה אני שואלת
כי כיום בכל עיתון \ כנס ציבורי יש פרסומות וחסויות
אז מאד מעניין אותי מי אמר זאת...

עד כה לא קיבלתי תשובה.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כתבת ש:
"גדולי ישראל אמרו שעדיף לסגור את הקו או לפתוח קמפיין התרמה והעיקר שלא נשים פרסומות בקו..."

יש לך מושג מי אלו?
הרב שאחראי על הקו הוא הרב קסלר רבה של מודיעין עילית

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

קופיUX

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
איך מדלגים עכשיו על כל הפרסום למען ההתרמה?
גמרתי לשטוף את הכלים ועוד לא הגעתי לתוכן...
השבוע כל השבוע זה רק ההתרמה
שיחות בנושא
ראיונות (החשב הכלכלי, האחראי על הקו(בעזרת גברים),
הרבנים שאחראים על פיקוח הקו:הרב לוינשטיין, הרב קסלר,
סמפזיון עם רבנים בנושא הקו
שאלות הלכתיות
מי שרוצה לקבל תשובות שתאזין לכללללללללללללללללללללל מה שהעלו השבוע
ותבין הכל
השבוע זה ממש מסיבי לטובת ההתרמה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
ברור
בעלות המקצוע מקבלות משכורות (אחריות אולפן, הקלטות, )
אבל הרבנים מתנדבים
(הם אמרו בקו שכל התוכן ניתן בחינם , הרצאות, ראיונות, וכו,
רק משלמים להם עלות מוניות)

הכל מהנאמר בקו
אין לי קשר לקו חוץ מזה שאני מאזינה קבועה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אז הוא אמר את המשפט הנ''ל?
כן
זה נמצא בשיחה של הרב קסלר עם הרב לוינטיין
(ראיון של הרב לוינשטיין מראיין את הרב קסלר

אני לא יודעת במערכת החדשה איך בודקים באיזה מיקום זה
(מספר קובץ ודקה)
אם מישהי יודעת מה התחליף של *8 שהיה בקו הישן אשמח לשמוע

קופיUX

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
כן
זה נמצא בשיחה של הרב קסלר עם הרב לוינטיין
(ראיון של הרב לוינשטיין מראיין את הרב קסלר

אני לא יודעת במערכת החדשה איך בודקים באיזה מיקום זה
(מספר קובץ ודקה)
אם מישהי יודעת מה התחליף של *8 שהיה בקו הישן אשמח לשמוע
מדהים!

דאבל

משתמש מקצוען
השיח נראה לי כל כך מקטין
קו למען אמהות זה מיזם ענק, ענק, של זכויות
ומי שקצת מבינה בהפקה מבינה שמדובר בעלויות עתק של תחזוק
למרות שהמרצים מתנדבים
אין לי שמץ ספק שאין כאן כוונה לעשות קופה או רווח כלשהו

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
זה קוו ממש נפלא וטוב חשוב ומועיל ואין צורך להאריך...
רק שמוזר לי קצת...
למה למשל לא לעשות דמי מנוי של 9 שח לחודש
ומי שממש לא יכולה תפנה לוועדת חריגים - שם תענה מזכירה שתבדוק האם אכן אפשר לשכנע אותה ל 9 שח למען הרוחניות...ואם לא שתתן לה קוד חינמי ...
זה סכום נמוך
גם דמי רצינות
גם מי שממש אין לה יכולת - תוכל להאזין חינם..
וגם מכסה ממש בריווח ...
ואני בעד שזה יפרנס עוד 10 משפחות בכבוד
וכסף זה ממש לא מילה גסה
ואולי רק יתן מוטיבציה להאדיר ולהכפיל בכמות ואיכות את הקו הנפלא הזה
בסופו של דבר כסף זה מנוע חזק ומועיל
למשל במקום שאשה שתורמת מזמנה בלחץ ןצמצום זמן - תוכל מעתה להתמסר לעניין ב 100 אחוז ולא ב 70 אחוז...

רות musicall

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני חושבת שברגע שאת צריכה לשלם מנוי חודשיים אפילו אם זה 9 שח
זה ממש יוריד מכמות המאזינות
וגם מי שנרשמת זה יהפך להיות משהו שחייב לשמוע כי אני משלמת...
לדעתי זה מוריד

ש זאקס

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הרעיון של הקו הוא נגישות וזמינות של תוכן איכותי לכל אחת ובכל זמן
דמי מנוי לא שייכים לפה בכלל
כרגע זקוקים לכסף כדי להמשיך לתפעל אותו
כי העלויות הן עצומות למרות ההתנדבויות
אם לא יהיה מספיק, הקו י-ס-ג-ר
רוצה לקחת חלק ולהיות שותפה לדבר המדהים הזה?
מצורף לינק לתרומות בהודעה הראשונה
הקמפיין ממשיך ע"מ להגיע ליעד
זו זכות ענקית וכל תרומה אפילו קטנטנה תהיה זכות ענקית לקראת ר"ה
והחיזוק שימשיך להיות מהדבר המדהים הזה יזקף לזכות אלו שמחזיקים בו

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום

שיחה עם Gemini​

האם לקיחת דמי מנוי על קו תוכן מסויים יורידו מכמות המנויים או יעלו את כמות המנויים

לקיחת דמי מנוי על קו תוכן ספציפי יכולה להשפיע על מספר המנויים בשתי דרכים:
  • ירידה במספר המנויים: זהו התרחיש הסביר ביותר, במיוחד בתחילה. אנשים רבים רגילים לצרוך תוכן בחינם, וייתכן שלא יהיו מוכנים לשלם עבור תוכן שהיה זמין להם בעבר ללא עלות. בנוסף, אם ישנם חלופות בחינם או בעלות נמוכה יותר, אנשים עשויים לבחור בהן במקום לשלם עבור המנוי שלך.
  • עלייה במספר המנויים: זה אפשרי אם התוכן שלך ייחודי, איכותי ובעל ערך גבוה עבור קהל היעד שלך. אם אנשים מרגישים שהם מקבלים תמורה הוגנת עבור כספם, הם יהיו מוכנים לשלם עבור המנוי. בנוסף, גביית דמי מנוי יכולה ליצור תחושה של אקסקלוסיביות ולהעלות את הערך הנתפס של התוכן שלך, מה שיכול למשוך מנויים חדשים.
גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון:
  • מחיר המנוי: מחיר גבוה מדי עלול להרתיע מנויים פוטנציאליים, בעוד שמחיר נמוך מדי עלול להוביל לתפיסה של תוכן באיכות נמוכה.
  • ערך התוכן: ככל שהתוכן שלך איכותי, מקורי ובעל ערך מוסף לקהל היעד שלך, כך גדל הסיכוי שאנשים יהיו מוכנים לשלם עבורו.
  • שיווק וקידום: חשוב להשקיע בשיווק וקידום של המנוי שלך כדי להגיע לקהל היעד שלך ולהציג בפניהם את היתרונות של התוכן בתשלום.
  • חוויית משתמש: ודא שחוויית המשתמש עבור המנויים בתשלום היא חיובית ונוחה, כדי לעודד אותם להמשיך את המנוי שלהם.
לסיכום: לקיחת דמי מנוי על קו תוכן ספציפי היא החלטה מורכבת שיכולה להשפיע על מספר המנויים בשתי דרכים. חשוב לשקול את הגורמים השונים שהוזכרו לעיל לפני קבלת החלטה, ולהיות מוכן להתאים את האסטרטגיה שלך בהתאם לתוצאות.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
האם תוכל לפרט בבקשה יותר למה יש סיכוי שזה יעלה את כמות המנויים וגם - מדוע יש ערך בלקיחת תשלום

בוודאי, הנה פירוט נוסף על הסיבות מדוע גביית תשלום עבור תוכן יכולה להעלות את מספר המנויים, והערך שבכך:
מדוע גביית תשלום יכולה להעלות את מספר המנויים:
  • סינון קהל: גביית תשלום מסננת את הקהל שלך לאלו שבאמת מעוניינים ומוכנים להשקיע בתוכן שלך. זה מוביל לקהל איכותי יותר, שסביר יותר שיהיה מעורב, יגיב וישתף את התוכן שלך, מה שיכול למשוך עוד מנויים פוטנציאליים.
  • תפיסת ערך: אנשים נוטים לייחס ערך רב יותר לדברים שהם משלמים עבורם. גביית תשלום יכולה להעלות את הערך הנתפס של התוכן שלך בעיני הקהל, מה שהופך אותו למושך יותר עבור מנויים פוטנציאליים.
  • אקסקלוסיביות: תוכן בתשלום יוצר תחושה של אקסקלוסיביות, שכן רק מי שמשלם יכול לגשת אליו. זה יכול למשוך אנשים שמחפשים תוכן ייחודי ואיכותי שאינו זמין לכולם.
  • הכנסה יציבה: גביית תשלום מאפשרת לך ליצור מקור הכנסה יציב וצפוי, שיאפשר לך להמשיך לייצר תוכן איכותי ולהשקיע בפיתוח העסק שלך. זה יכול למשוך מנויים שמחפשים תוכן ברמה גבוהה באופן עקבי.
הערך שבגביית תשלום:
  • מודל עסקי בר-קיימא: גביית תשלום מאפשרת לך ליצור מודל עסקי בר-קיימא, שיאפשר לך להמשיך לייצר תוכן איכותי לאורך זמן. זה חשוב במיוחד אם אתה רוצה להפוך את יצירת התוכן לעסק במשרה מלאה.
  • השקעה בתוכן: ההכנסה מדמי המנוי מאפשרת לך להשקיע יותר משאבים בתוכן שלך, כמו ציוד טוב יותר, עריכה מקצועית יותר, או אפילו שכירת אנשי מקצוע נוספים. זה יכול להעלות את איכות התוכן שלך ולמשוך עוד מנויים.
  • תמיכה בקהילה: אם אתה יוצר תוכן לקהילה מסוימת, גביית תשלום יכולה לאפשר לך להשקיע בחזרה בקהילה הזו, למשל על ידי ארגון אירועים או תמיכה ביוזמות חברתיות. זה יכול לחזק את הקשר שלך עם הקהל ולעודד אותם לתמוך בך על ידי רכישת מנוי.
  • עצמאות: גביית תשלום יכולה לאפשר לך להיות עצמאי יותר וליצור את התוכן שאתה באמת רוצה ליצור, בלי להיות תלוי במפרסמים או בפלטפורמות חיצוניות.
לסיכום: גביית תשלום עבור תוכן יכולה להעלות את מספר המנויים שלך, ויש לכך ערך רב עבורך כיוצר תוכן ועבור הקהל שלך. אם אתה מציע תוכן איכותי ובעל ערך, ומצליח לשווק אותו היטב, גביית תשלום יכולה להיות אסטרטגיה מוצלחת עבורך.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
היום הייתי במוקד ההתרמה מהשעה 10:00 ועד השעה 00:00
כולנו נרתמנו בהתנדבות מלאה, כדי שנצליח לגייס את כל הסכום שצריך כדי שהקו לא יסגר!

אני חייבת לציין שבאמת יש לנו מאות תורמות שותפות שנהנות מהקו וחשוב להן שהקו ימשיך לחזק ולתת כוח.

אם יש כאלו שמעוניינות להצטרף ולהגיע למוקד להתרים, מאיזור ירושלים- אפשר לצור קשר במס' טלפון בראש האשכול...

---
יש כל כך הרבה תורמות ששמחו לתת את הסכום של ההוראת קבע הבסיסית כמו שהרבנים ביקשו בקו..
ויש כאלו שתרמו כפי יכולתן,
אני חושבת שזה פשוט מדהים,
בחורות ונשים כל אחת כפי יכולתה, ניסו לעשות הכל כדי להעביר תרומה אפילו סכום של- 10 ש''ח..
העיקר לקחת חלק.

אני חושבת שאם באמת כל אחת מהמאזינות היתה תורמת את הסכום שהיא יכולה...
ואם היא לא יכולה אפילו 10 ש''ח חד''פ זה גם היה עוזר...

בכל אופן,
תודה רבה לכל התורומים שביצעו היום תרומות ע''י האשכול הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה