דרוש מידע קו טלפון ביתי

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
לפני כמה שנים עברתי לטלפון ביתי של נטוויז'ן, והיה טוב ויפה
לפני כשנתיים-שלוש הם החליפו לי את הראוטר ומאז ניתוקים באמצע השיחה, רעש צורם ומעצבן מתחיל באמצע השיחה ולא נותן לדבר
היום התקשרתי אליהם כי התוכנית שלי מסתיימת והם מסרבים להחזיר לי אותה בטענה שאין כבר תוכנית כזו (מעניין שגוגל מספר אחרת)

במחיר של 60 ש"ח השירות שלהם כבר לא משתלם
איך אני מורידה את המחיר חזרה או לחילופין על מי אתם ממליצים במקומם ?

A052

משתמש סופר מקצוען
התכנית היקרה ביותר רשמית שלהם זה 35 ש"ח "ללא הגבלה" = 3500 דק'.

נציג שימור לקוחות יכול לתת אותה גם ב20 ש"ח.
(אא"כ הם הפסיקו לשווק את הקו ללקוחות חדשים, ואז ברור למה הם מעלים את המחירים כי הם רוצים שתתנתקו)

ומדוע לא תפנו לשירות הטכני ותבקשו שוב החלפת ראוטר?

אילה ר.

משתמש פעיל
לא יעזור החלפת ראוטר, זה בעיה כללית.
מכירה מקרוב.
יש להם חבילות שזה מחיר רק למצטרפים לשנה אחת, ואח"כ עולה המחיר-גם אצלינו ככה.
הם פחות מפחדים כנראה שיעזבו אחרי שכבר הצטרפו...

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
לי עזר החלפת ראוטר. יש ראוטר חדש מלפני כמה חודשים, אין יותר ניתוקים ורעשים.
המינוס היחיד: אין שיחה ממתינה- בשיחות נכנסות. אם את מדברת המתקשר שומע צליל תפוס ולך לא מופיע על הצג.

אילה ר.

משתמש פעיל
המינוס היחיד: אין שיחה ממתינה- בשיחות נכנסות. אם את מדברת המתקשר שומע צליל תפוס ולך לא מופיע על הצג.
נראה לי גרוע יותר, אנחנו ביקשנו את הראוטר הישן בחזרה.

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
לפני כמה שנים עברתי לטלפון ביתי של נטוויז'ן, והיה טוב ויפה
לפני כשנתיים-שלוש הם החליפו לי את הראוטר ומאז ניתוקים באמצע השיחה, רעש צורם ומעצבן מתחיל באמצע השיחה ולא נותן לדבר
היום התקשרתי אליהם כי התוכנית שלי מסתיימת והם מסרבים להחזיר לי אותה בטענה שאין כבר תוכנית כזו (מעניין שגוגל מספר אחרת)

במחיר של 60 ש"ח השירות שלהם כבר לא משתלם
איך אני מורידה את המחיר חזרה או לחילופין על מי אתם ממליצים במקומם ?
מאז שנטוויז'ן עברו לסלקום
התחילו כל הבעיות....(כנ"ל גולן טלקום)
אין עוד כהיום תחליף רציני למחירים

תנסו להתקשר שוב כמצטרפת חדשה לנטוויז'ן
ככל הנראה יביאו לך את התוכנית של 35 ש"ח
ס"ה יעלה לך 99 ש"ח התקנה חד פעמית.

אמא לשמונה

משתמש מקצוען
לי יש ראוטר שלהם, אבל ספק האינטנרט אחר, והקליטה של האינטרנט גרוע (דוקא הטלפון בסדר יחסית)
האם אפשר להתקין ראוטר פרטי או שחיבים ראוטר של נטויזן בשביל להמשיך ולהנות המקו הביתי?

A052

משתמש סופר מקצוען
לקו הביתי חייבים את הראוטר של החברה המפעילה.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אם המתקשר שומע צליל תפוס, אז מה אכפת לי שאני לא שומעת ממתינה, מקסימום פחות הפרעות
מי שצריך אותי דחוף יחפש בנייד
והחברות של הבנות שמתיישבות על הממתינה בלי הפסקה, זו תהיה רק ברכה.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אם המתקשר שומע צליל תפוס, אז מה אכפת לי שאני לא שומעת ממתינה, מקסימום פחות הפרעות

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
הבעיה היא כשהילדים מדברים ומישהו מתקשר עבורי, או גרוע יותר- אני מחוץ לבית ומנסה להשיג את הילדים ללא הצלחה (בעיקר בתקופת הקורונה)

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם לי נגמרת חבילה עוד יומיים ורוצים לעלות לי ל60 ש"ח לחודש
ניסיתי בשימור לקוחות לא עזר
נראה לי אנתק קו אחד יש לי שם 2 קווים לרגל הקורונה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה