תח"צ קו חיפה - ביתר

תמיד בשמחה !!!!

משתמש רשום
שלום,
לצערי הרב כרגע אין קו מחיפה לביתר בערבי ומצאי שבתות יש תחבורה פרטית בלבד, וזה נצרך בשעתו דברנו עם ראש עירית ביתר שיהיה בריא השם יאריך ימיו ושנותיו בנעימים והוא אמר לי כהאי לישנא "יש לי שלושה מקומות שיהיה קווים טבריה כפר חב"ד, וחיפה. חיפה זה האחרון", ובאמת למקומות האחרים שהזכיר יש קו כבר, השאלה מה עושים?
אישית אני לא צריך את הקו הזה אבל כשאתה רואה משפחות עם ילדים שקשה להם ומשפחות מבוגרות יותר שנמנעות מלהגיע להוריהם אז נכמר ליבך ואתה מנסה לעזור... במשרד התחבורה אמרו כמו שאין קו מכל שכונה בירושלים לחיפה, ככה אין קו משכונת 'ביתר'.... ושיסעו עם תח"צ בכמה וכמה אוטובוסים בפרט אחרי מרכזית הארזים....

השאלה הגדולה מה יעזור?

גימפעל

משתמש מקצוען
שלום,
לצערי הרב כרגע אין קו מחיפה לביתר בערבי ומצאי שבתות יש תחבורה פרטית בלבד, וזה נצרך בשעתו דברנו עם ראש עירית ביתר שיהיה בריא השם יאריך ימיו ושנותיו בנעימים והוא אמר לי כהאי לישנא "יש לי שלושה מקומות שיהיה קווים טבריה כפר חב"ד, וחיפה. חיפה זה האחרון", ובאמת למקומות האחרים שהזכיר יש קו כבר, השאלה מה עושים?
אישית אני לא צריך את הקו הזה אבל כשאתה רואה משפחות עם ילדים שקשה להם ומשפחות מבוגרות יותר שנמנעות מלהגיע להוריהם אז נכמר ליבך ואתה מנסה לעזור... במשרד התחבורה אמרו כמו שאין קו מכל שכונה בירושלים לחיפה, ככה אין קו משכונת 'ביתר'.... ושיסעו עם תח"צ בכמה וכמה אוטובוסים בפרט אחרי מרכזית הארזים....

השאלה הגדולה מה יעזור?
ראש העיר הוא לא הכתובת, הוא יכול להפעיל יותר מאיש פשוט על משרד התחבורה,
אבל הכתובת האמיתית היא משרד התחבורה,
אפשר לפנות ללשכת אורי מקלב וסגן שר התחבורה,
ואפשר להפעיל לחץ דרך חסידות סערט ויזניץ (קרלין הפעילו לחץ על קו לטבריה וחב"ד על קו לכפר חב"ד)

תמיד בשמחה !!!!

משתמש רשום
ראש העיר הוא לא הכתובת, הוא יכול להפעיל יותר מאיש פשוט על משרד התחבורה,
הלך לו לגבי כפ"ח, וטבריה.
אבל הכתובת האמיתית היא משרד התחבורה,
אפשר לפנות ללשכת אורי מקלב וסגן שר התחבורה,
ניסינו.
ואפשר להפעיל לחץ דרך חסידות סערט ויזניץ (קרלין הפעילו לחץ על קו לטבריה וחב"ד על קו לכפר חב"ד)
לא סופרים אותם, לא יודע למה.

דבשיה

עיצוב צעיר ומוזיקה אקשניסטית:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
זה מאוד נורא.
נוסעים מביתר לחיפה כ 3+ שעות
במקום שיהיה קו ישיר שתוך שעתיים מגיע...
ולא צריך לתת תיאורים לגבי הנשים, הילדים והתינוקות.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה