קושי שמיעה בילד בן שלש וחצי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

השראה

משתמש רשום
גם לי בתור ילדה הומלץ לעשות ניתוח כפתורים ולא עשו. כנ"ל גם לביתי- בעיות השמיעה חלפו.
זה דבר שעובר עם הגיל.

וגם אם רופא א.א.ג. הימליץ- עדין יש מקום לשיפוט אישי ולניסיון של אימהות.
אפשר לבקש חוות דעת רופא נוסף. תמיד יש את ההוא שממליץ על ניתוח ואת השני שנותן סירופ.

אני לא רופאה ולא להסתמך על חוות דעתי כמובן אבל יש מקום להפעיל את הראש ולא לרוץ לניתוח.

אגב, כשאמרתי לרופא המומחה שלדעתי הנוזלים באוזניים נגרמו תוצאה מאכלת מאכלי חלב הוא די זילזל בענין.
היפסקתי לתת לילדה מאכלי חלב וחלב וראיתי כי טוב.

לכן כשרופא ממליץ על ניתוח כפתורים זו הדרך הכי פשוטה מבחינתו לגמור את הסיפור , לפעמים.

data set

משתמש רשום
נכתב ע"י השראה;1732803:
גם לי בתור ילדה הומלץ לעשות ניתוח כפתורים ולא עשו. כנ"ל גם לביתי- בעיות השמיעה חלפו.
זה דבר שעובר עם הגיל.

וגם אם רופא א.א.ג. הימליץ- עדין יש מקום לשיפוט אישי ולניסיון של אימהות.
אפשר לבקש חוות דעת רופא נוסף. תמיד יש את ההוא שממליץ על ניתוח ואת השני שנותן סירופ.

אני לא רופאה ולא להסתמך על חוות דעתי כמובן אבל יש מקום להפעיל את הראש ולא לרוץ לניתוח.

אגב, כשאמרתי לרופא המומחה שלדעתי הנוזלים באוזניים נגרמו תוצאה מאכלת מאכלי חלב הוא די זילזל בענין.
היפסקתי לתת לילדה מאכלי חלב וחלב וראיתי כי טוב.

לכן כשרופא ממליץ על ניתוח כפתורים זו הדרך הכי פשוטה מבחינתו לגמור את הסיפור , לפעמים.

לא בכל המקרים זה דבר שעובר עם הגיל.
וברור שיש להתייעץ עם רופא מומחה שיש עליו המלצות טובות והוכחות בשטח.
אני לא בטוחה שהמילים "שיפוט אישי" מדוייקות, במקרים מסויימים השיפוט האישי הזה נובע מפחד/מחשש/מלחץ/מסטיגמה וכו' ולכן יש להשאיר דברים מסוג זה לדעת גדולים אם זה רב או אדמו"ר שיש קהילות שמשאירים את ההחלטה להם אחרי בירור כל הנושא עם רופא/ים מומחה/ים בתחום והצגת הנתונים, ולפעמים התשובה הפוכה ממה שאמר הד"ר או הפרופ', ואם זה רופא גדול שסומכים עליו לאור הנתונים.
צריך להיות ממוקדים, לא שאננים ולא אדישים ומנגד לא היסטריים - בכל תחום ובפרט בענייני בריאות.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י סטודנטית;1732722:
האייר פופר זהו מכשיר שאמורים לעשות איתו כל יום פעמיים (כל פעם כדק')
למשך שישה שבועות והוא מאד עוזר. (לא לכולם כנראה....)

גילוי נאות: סבא של בעלי פרופסור לא.א.ג הוא ממציא המכשיר , ולא- אין לי אחוזים שם רק נסיון טוב..........

זה מכשיר מעולה!
הבעיה שלו שקשה לעבוד איתו עם ילדים.
מי שמצליח - באמת יכול לחסוך את הניתוח (אחותי הצליחה עם הבן שלה, אני - לא).

ושוב, אני כותבת מתוך ניסיון ורצון למנוע את הניתוח. זה רצון מאוד מובן, אבל כשמעמידים מול זה את ההפסדים שעלולים להיגרם עקב בעיות שמיעה בגיל צעיר - נכנסים לפרופורציה.
שמיעה בגיל הצעיר היא קריטית!!! בהרבה מאוד תחומים! עד היום אנחנו גוררים את ההשלכות של בעיות שמיעה עד גיל 3.5. ב"ה מבחינה לימודית הוא השלים מצוין את הפער, אבל יש עוד תחומים בחיים, שאותם קשה יותר להשלים.
אני ממש ממליצה, שוב, שאם בתוך זמן קצר (נניח מהתור הראשון לרופא א.א.ג ועד התור השני (בד"כ נותנים כחודשיים לבדוק אם הנוזלים זמניים או קבועים) לא מצליחים עם שיטות אלטרנטיביות (מניסיון של אחיות שלי, אחת הצליחה עם אייר פופר והשניה עם רפלקסולוגיה) - פשוט להתגבר על כל החששות, ולאטום את האוזניים לדיבורים כמו "לא לכולם זה מועיל, שמעתי על מקרה שהניתוח לא הועיל בכלל", להתפלל לה' ולעשות את הניתוח.
המון הצלחה!

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קראתי השבוע משהוא מפתיע
נראה לי בהבית שלנו בהמודיע
על אחת שהמליצו לה על נדנדה וראו פלאי פלאים
פשוט שימוש יומיומי בנדנדה
היות ובין כה אתן מחכות לרופא/בדיקה וכו'
אולי שווה לקנות נדנדה שמתחברת למשקוף ופשוט לנסות לנצל את הזמן...

אלף100

משתמש פעיל
יש לי ילד שעבר בגיל 3.5 ניתוח כפתורים אחרי שהיינו במעקב הרבה זמן ולא היתה ברירה אלא לנתח. (עפ"י יעוץ של כמה רופאים) ומאז הניתוח ב"ה אני רואינו שיפור משמעותי בהרבה תחומים.
אם תרצי את יכולה לפנות באישי
בהצלחה רבה

ר.ב.

משתמש פעיל
לא קראתי את הכל...
אבל-
יש אצלי גמ"ח של אייר פופר (סניף של גמ"ח מקרית ספר)
הגמ"ח פעיל מאד ויש בו 7 מכשירים ומלא הורים מרוצים בטווח גילאים רחב של הילדים המטופלים.
כרגע אין לי מכשיר פנוי, אבל אם הכיוון נראה לך פני באישי. (כי אמור לחזור בימים הקרובים)
אני מב"ב קרית הרצוג.

הרבה בריאות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה