דרוש מידע קורס משגיחי כשרות

YAQOV.G

משתמש חדש
אני רוצה ללמוד השגחת כשרות (כדי להוסיף ידע הלכתי איכותי ופרקטי,(פחות לצורך עבודה), אם יש למישהו מידע איפה כדי ללמוד .
אם יש למשהו ניסיון אשמח שישתף לתועלתי ולתועלת כולם. ( לא ראיתי שיש על זה דיבור בכל האתר ולכן זה יועיל מאוד למי שיכול לשתף בכמה שיותר פרטים, עדיף פרטים מניסיון ולא השערות).

נערך לאחרונה ב:

lotr

משתמש מקצוען
אני רוצה ללמוד השגחת כשרות (כדי להוסיף ידע הלכתי איכותי ופרקטי,(פחות לצורך עבודה), אם יש למישהו מידע איפה כדי ללמוד .
אם יש למשהו ניסיון אשמח שישתף לתועלתי ולתועלת כולם. ( לא ראיתי שיש על זה דיבור בכל האתר ולכן זה יועיל מאוד למי שיכול לשתף בכמה שיותר פרטים, עדיף פרטים מניסיון ולא השערות.
אתה רוצה ללמוד מה שמשגיח לומד או אתה רוצה לדעת את ההלכות?

lotr

משתמש מקצוען
מה שצריך לדעת כדי להיות משגיח כשרות מטעם הרבנות זה ממש לא הרבה, רק הבסיס בלי צורך להתעמק יותר מדאי, חוץ מלדעת נהלי הרבנות
במכון עליה ניתן לעבור קורס של אולי 10 שיעורים בהם מתומצתים כל ההלכות שצריכים לדעת כדי לעבור המבחן של הרבנות
הקורס עולה 1500 שקל
מי שמוסר את השיעורים זה הרב אליהו פנחסי
מה שטוב שמה זה שהוא אומר במה משגיח צריך להיזהר והוא יודע מה קורה בשטח ואיפה יש בעיות
אם אתה רוצה ללמוד יותר בעומק, אני יודע שהוא כתב ספר על הכשרות ושמעתי שזה ספר ממש טוב, אבל לא ראיתי אותו

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הרב אליהו פנחסי
כרגע מוסר את השיעורים הרב שלמה אליהו.
אם יש למשהו ניסיון אשמח שישתף לתועלתי ולתועלת כולם. ( לא ראיתי שיש על זה דיבור בכל האתר ולכן זה יועיל מאוד למי שיכול לשתף בכמה שיותר פרטים, עדיף פרטים מניסיון ולא השערות).
אם אתה רוצה להצטרף עכשיו לקורס משגיחי כשרות של מכון עליה (כמו שכתבו לפני),
אתה יכול להתקשר אלי - 0527680108
השיעורים בבני ברק כל יום רביעי בערב.

משה 05276

משתמש מקצוען

יש גם השמה ?

YAQOV.G

משתמש חדש

יש/יהיה שיעורם גם במודיעין עילית?

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה הקורס שיש עכשיו
(אין לי מידע עליו, רק קיבלתי את המודעה המצ"ב)

קבצים מצורפים

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    KB 131.9 · צפיות: 16

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה