קורס יזמות נדל''ן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

די

משתמש סופר מקצוען
מה שאני רואה את זה ואת זה.
אבל עיקר מה שצריך בשביל להיות יזם נדל"ן זה 1. הון עצמי מאוד גבוה 2. ניסיון עם התחום שלא בהכרח תקבל מלימודים כאלו ואחרים אלא רק מניסיון בשטח כגון להיות מנהל עבודה (לימודים בפני עצמם) או אולי להיות איש מכירות במשרד מכירות של קבלן או ניסיון בתיווך וכו'

אחינו כל בית ישראל

משתמש מקצוען
מה שאני רואה את זה ואת זה.
אבל עיקר מה שצריך בשביל להיות יזם נדל"ן זה 1. הון עצמי מאוד גבוה 2. ניסיון עם התחום שלא בהכרח תקבל מלימודים כאלו ואחרים אלא רק מניסיון בשטח כגון להיות מנהל עבודה (לימודים בפני עצמם) או אולי להיות איש מכירות במשרד מכירות של קבלן או ניסיון בתיווך וכו'
לא נכון אפשר לקבל הלוואות

די

משתמש סופר מקצוען
לא נכון אפשר לקבל הלוואות
בטח הריביות די גבוהות אם אין ליזם שום הון עצמי או נכס לשעבד.
בכל אופן שום עסק לא מומלץ להתחיל בגדול אלא מתחילים בקטן ואז מתקדמים, וממילא אחרי כמה שנים של עבודה בקטן (קבלן שיפוצים, מנהל עבודה) אמור להיות איזשהו הון עצמי בשביל פרויקטים קטנים (נניח תמ"א 38) ואז יש יותר הון עצמי בשביל פרויקטים גדולים וכו'

אחינו כל בית ישראל

משתמש מקצוען
בטח הריביות די גבוהות אם אין ליזם שום הון עצמי או נכס לשעבד.

בטוח שלא כדאי להתחיל בלי שום הון עצמי אבל מכאן עד להון עצמי גבוה מאד יש מרחק גדול
בכל אופן שום עסק לא מומלץ להתחיל בגדול אלא מתחילים בקטן ואז מתקדמים, וממילא אחרי כמה שנים של עבודה בקטן (קבלן שיפוצים, מנהל עבודה) אמור להיות איזשהו הון עצמי בשביל פרויקטים קטנים (נניח תמ"א 38) ואז יש יותר הון עצמי בשביל פרויקטים גדולים וכו'
לידיעתך אין צורך בשום ניסיון קבלני כדי להיות יזם
אמור להיות איזשהו הון עצמי בשביל פרויקטים קטנים (נניח תמ"א 38) ואז יש יותר הון עצמי בשביל פרויקטים גדולים וכו'
בא נקח לדוגמה יזם שמתחיל בקטן ויוצא למכרז על 8 צמודי קרקע במקום לא מאד יקר הוא צריך הון עצמי של בין מליון לשתי מליון
ובשביל זה צריך לדעת איזה הצעת מחיר לתת איך משיגים מקורות מימון וכו' ואת זה לומדים בקורס כזה
נ.ב. כמובן שבפעם הראשונה אני יעשה את זה אם עוד מישהו שכבר עשה את זה בעבר

נערך לאחרונה ב:

די

משתמש סופר מקצוען
לידיעתך אין צורך בשום ניסיון קבלני כדי להיות יזם
אין צורך, השאלה אם תצליח. לדוגמא יש מכרז וצריך להציע הצעה הכי גבוהה, איך תדע כמה מחיר מקסימום שתוכל למכור דירה ולפי זה לשלם על הקרקע?
איך תדע איזה דירות מבוקשות אצל קונים, כמה להשקיע בפרסום ושיווק, איזה רמת גימור אנשים דורשים וכו'
ספציפית על צמודי קרקע אני רואה פרויקט של צמודי קרקע באזור מבוקש, שמשום מה הבתים עדיין במצב של שלד כמה שנים אולי מדובר בקבלן בלי ניסיון (?)

אחינו כל בית ישראל

משתמש מקצוען
זה אומר שאני בודק ביקוש מחיר דירה דומה ואז אני הולך לקבלן שאני מכיר שעושה דברים כאלה ושואל כמה המקסימום שיעלה לי הבניה מחליט כמה אני רוצה להרוויח ונותן הצעת מחיר
נ.ב זה הכל בתאוריה ובשביל זה אני רוצה ללכת לקורס

די

משתמש סופר מקצוען
זה אומר שאני בודק ביקוש מחיר דירה דומה ואז אני הולך לקבלן שאני מכיר שעושה דברים כאלה ושואל כמה המקסימום שיעלה לי הבניה מחליט כמה אני רוצה להרוויח ונותן הצעת מחיר
נ.ב זה הכל בתאוריה ובשביל זה אני רוצה ללכת לקורס
מה יקרה אם תיגש ותזכה ואז משום מה לא יקנו ממך את הדירות מ1001 סיבות?
מה יקרה אם המחיר הסופי יהיה יותר גבוה ממה שהקבלן ביצוע הציע לך? זה לא כמו שאתה עושה שיפוצים בבית ומקסימום מוסיף עוד כמה עשרות אלפים לקבלן, כאן מדובר על עוד כמה מיליונים שיכולים להעביר את כל הפרויקט מרווח להפסד.
מה יקרה אם תהיה בטוח שבעירייה יאשרו לך תוספת זכויות בנייה ובסוף לא יאשרו?
מה יקרה אם אחרי שתזכה במכרז תגלה איזה סעיף נידח שמחייב אותך לבנות תחנת השנאה חדשה לחשמל וזה מוריד לך את כל הרווחיות מהפרויקט?
אם אתה היזם כל הדברים האלה הם על אחריותך הבלעדית.
לא בהכרח שמלמדים את כל זה בקורס אבל גם לא בהכרח שלא. בכל אופן אין חכם כבעל הניסיון ותמיד עדיף להתחיל בקטן.

ST9618882

משתמש חדש
אחינו כל ישראל אני אשמח להתכתב איתך באישי ST9618882 @ וכו'

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אני מרצה בקורסים הללו כידוע, אין ספק כי יש מה ללמוד בהם אך:
א) זה אחוז מאוד קטן מהלימוד האמיתי שהוא בשטח ואין לו תחליף, כך שאם אינכם משלבים את השניים - חבל"כ וחבל"ז.
ב) אל תתביישו לבקש סילאבוס (תכנית לימודים מפורטת, האם המרצים מתחלפים: שמאי/עו"ד/מהנדס/אדריכל או שרוב השיעורים זה היזם עצמו) על מנת להבדיל בין קורס אמיתי שנותן לכם בכל שיעור ערך אמיתי לבין קורסים שהיזם היחיד שמרוויח שם זה היזם של הקורס...
ג) בחיים אל תחתמו על שום התחייבות לשמירת סודיות קפדנית או אי תחרות, זה מתכון שיקשור אתכם כל החיים ליזם שימשיך להרוויח על הראש שלכם.

ברכיק

משתמש פעיל
אני הייתי בקורס יזמות נדלן בגו'ב סקול והשאלה היא מה אתה מחפש לקבל בכזה קורס?
כי לא מגלים לך שם את הירח אבל כן אם אתה בעניין ויש לך הון עצמי או אפשרויות למימון (גם ללא הון עצמי) בקורס בהחלט מקבלים כלים והבנה בנדלן ורעיונות חדשים שיכולים לעזור ביום שאחרי

חיים שתקן

משתמש רשום
אני הייתי בקורס יזמות נדלן בגו'ב סקול והשאלה היא מה אתה מחפש לקבל בכזה קורס?
כי לא מגלים לך שם את הירח אבל כן אם אתה בעניין ויש לך הון עצמי או אפשרויות למימון (גם ללא הון עצמי) בקורס בהחלט מקבלים כלים והבנה בנדלן ורעיונות חדשים שיכולים לעזור ביום שאחרי
כפי שהבנתי יש שם קורס בסיסי וקורס מתקדם, באיזה הייתם? מה אתם ממליצים?

עוד מישהו שיכול להמליץ?

ברכיק

משתמש פעיל
כפי שהבנתי יש שם קורס בסיסי וקורס מתקדם, באיזה הייתם? מה אתם ממליצים?

עוד מישהו שיכול להמליץ?
מה המטרה שלך בקורס?
להיות יזם נדלן גדול או להשקיע בנדלן?
אני הייתי בקורס הרגיל.. בגדול הבנתי שהקורס המתקדם הוא לבעלי נסיון בתחום

האם שווה ללכת למכללת פסגות בבני ברק

כדי ללמוד את זה?

וכמה שווה לשלם על קורס כזה?

האם יש קורס טוב יותר שמלמד תנושאים האלה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה