דרוש מידע קורס גיל אורלי.

נקודת חן.

משתמש רשום
עימוד ספרים
אני מעוניין להתחיל את הקורס של גיל אורלי "סוד הכסף",
וחשוב לי מאוד מאוד לדעת אם יש מישהו שמכיר או עבר או יודע משהו על הקורס הזה?
ואם אכן הקורס נותן תוצאות ברמה המעשית?

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שים לב לתגובות לכתבה על גיל אורלי:

חשוב שלדעת לפני שהולכים לקורס כזה..
משה
28/03/2017
הקורס הינו קורס מצוין שבהחלט מלמד לחיות נכון כלכלית ואולי להגיע לנכס ...אבל!!!!

הקורס מיועד למעמד הביניים - ששני בני הזוג עובדים עם משכורות מכובדות של לפחות 8000 ואם רצון להוסיף עבודה מהצד,
משה | 28/03/2017
▾ דווח על תגובה זו 0

3
הייתי במחזור האחרון. תמצאו מישהו
חי
27/03/2017
שהיה ויתן לכם פרטים לא למטרות רווח.

רוב הרושמים שמפרסמים מרוויחים על כל אחד שנרשם.

יתכן מאוד שזה מה שמתאים לכם וזה מה שיעשה לכם שינוי רציני, במקרה כזה שווה גם אם אין לכם כסף!!!

אבל זה לא מתאים לכולם...
חי | 27/03/2017
▾ דווח על תגובה זו 0

2
אל תתלהבו
יגאל
27/03/2017
לא לכל אחד זה מתאים ואם אתם במינוס ואין לכם כסף בצד אל תמהרו ללכת לקורס הזה אלא תבררו על קורס יותר זול ויותר מתאים לכלכלה נכונה. מי שיש לו מעט כסף בצד והוא מאוזן כלכלית שילך על זה.
יגאל | 27/03/2017
▾ דווח על תגובה זו 0

1
לא כתבתם לכל אורך הכתבה את שם בעל הקורס..
פדיחה
24/03/2017
אה הנה.. מצאתי איזה אזכור אחד בודד..

גיל אורלי.

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)

נקודת חן.

משתמש רשום
עימוד ספרים
תודה רבה!!!
אודה אם יש מישהו שיכול להוסיף ולכתוב עוד מידע על הקורס.
בבקשה זה דחוף לי מאוד!!!!
תודה מראש.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בפרטי

נב

משתמש צעיר
אני ממש מתענין בקורס הזה של גיל אורלי,
ממש אשמח לשמוע חוות דעת ממי שהיה שם.. בכל זאת לא מדובר ב2 שקל..

נב

משתמש צעיר
ראיתי הכל, אבל אני רוצה לדעת מבעל ניסיון שהיה שם אם הקורס באמת מוכיח את עצמו.

נב

משתמש צעיר
בלי לדעת
צורת השיווק, האגרסיביות, התוכן וכו', עושה רושם גרוע מאוד.
מסכים, אבל זאת צורת השיווק היום בכל הנושא של קורסים דיגיטליים ולא רק..
אין פה מישו שהיה שם??

korot

משתמש מקצוען
מסכים, אבל זאת צורת השיווק היום בכל הנושא של קורסים דיגיטליים ולא רק..

אין לי שום עניין בזה, אבל ממש לא.

5 מיילים ביום, עם משפטים של הצטרפו ל 22,348.5 משפחות ש... וכו'

ואיך לפרנס משפחה של 13 ילדים ב6500 ש"ח וכו'

זה יותר נשמע כמו ניצול של אנשים בדרכים נלוזות.

בעבר גם ראיתי מי שציין על ההתעלקות של בנאדם חילוני למגזר החרדי שאומר דרשני.

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אוקי
בעקרון. אין לי פנאי לכתוב כאן הרבה. אני באמצע מיזם רציני בעסק שלי.
אבל ארשום בקצרה:

הייתי שם!
ואין לי שקל רווחים ממנו. ושום קשר אליו. סיימתי לפני שנתיים את הקורס.
נהניתי מאד!
וכל זה שיש לי היום בי"ס ללמודי ההום סטיילינג זה בזכות שהייתי שם!
הוא מדבר הרבה על איך לזהות את עצמך בתוך הוצאות והכנסות הבית ו/או העסק ורק לאחר מכן לעשות את מה שיש לו להציע.
וממש לא רק על ענין נדלן.
יש לו כמה רעיונות. וכל אחד בוחר מה מתאים עבורו.
היו איתי עוד כמה בקבוצה ולפחות חצי עשו משהו.

2bsmile

משתמש פעיל
הי,
אם עדיין רלוונטי- הייתי בקורס, נהניתי מאד! יש שם המון ידע מהמון תחומי השקעות- כל אחד ולמה שהוא מתחבר, עם הסכום שיש לו.. ובכלל זה מכניס מודעות גם לניהול תקציב משפחתי וגם לחסכון בצורה ממש טובה..
אם מעניין עדיין המייל שלי puaha.lm בגימייל ..

אחד הלויים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הי,
אם עדיין רלוונטי- הייתי בקורס, נהניתי מאד! יש שם המון ידע מהמון תחומי השקעות- כל אחד ולמה שהוא מתחבר, עם הסכום שיש לו.. ובכלל זה מכניס מודעות גם לניהול תקציב משפחתי וגם לחסכון בצורה ממש טובה..
אם מעניין עדיין המייל שלי puaha.lm בגימייל ..
תכל'ס התקדמתם?

2bsmile

משתמש פעיל
עיקר הקורס זה להכנס לתודעה של השקעות- יכול להיות שמי שכבר בפנים וכבר משקיע בכל מיני דברים ויודע מה עושים ואיפה משקיעים זה מיותר לו.. כי חומר של איך משקיעים אפשר למצוא בכל רחבי הרשת
אני באתי בתור מתחילה שלא יודעת כלום ומפחדת מהשקעות.. אני חושבת שהעיקר מה שהם עושים זה לכוונן בתודעה ולתת תמיכה עם אנשי מקצוע, מה שבטוח שזה לא קורס שרואים אותו ומתחילים להרוויח.. צריך המון המון השקעה וזמן פנוי, מי שאין לו כח להשקיע או זמן פנוי לא חושבת שזה יעזור לו

יש להם מחר קורס חינמי למי שמעניין אותו להתרשם-

ויש גם סרטונים קצרים חינמיים שיכולים לתת כיוון גם בלי לשלם כסף לקורס..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה