קורנפלור במקום קמח

ארות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האם שייך להחליך את הקמח לקורנפלור במתכון לעוגת סופלה?
(כדי שלא תהיה בעיה עם הברכה)

תודה.

אז מה

משתמש סופר מקצוען
במתכון הסופלה שלי אין כלל קמח וגם לא תחליפיו.
והוא מעולה (ניסיתי כמה וכמה)

אם תרצי - אעלה.
(העלו אותו בעבר כמתכון פסחי, ובעקבות ההצלחה עברתי אליו גם במשך כל השנה)

ארות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני אוהבת את המתכון שלי.
החלפתי לקורנפלור ויצא מעולה!

שבת שלום!

מב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אז מה;1856525:
במתכון הסופלה שלי אין כלל קמח וגם לא תחליפיו.
והוא מעולה (ניסיתי כמה וכמה)

אם תרצי - אעלה.
(העלו אותו בעבר כמתכון פסחי, ובעקבות ההצלחה עברתי אליו גם במשך כל השנה)
אשמח לקבל (הסופלה שאני מכינה זה 4 ביצים ו 4 חלמונים והחלונים הולכים לפח בד"כ, אז אם זה מתכון כזה אז לא)
תודה

אז מה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מב;1856993:
אשמח לקבל (הסופלה שאני מכינה זה 4 ביצים ו 4 חלמונים והחלונים הולכים לפח בד"כ, אז אם זה מתכון כזה אז לא)
תודה

גם במתכון שלי, וברוב מתכוני הסופלה- יש חלמונים לבד, בנוסף לביצים שלמות
זה חיוני למרקם המיוחד של סופלה, פשוט.

אבל לא צריך לזרוק חלבונים לפח, אפשר פשוט לעשות מהם נשיקות במינימום עלות ובכמה דקות עבודה.
וסתם כך, לא חסר מה לעשות עם חלבונים.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י אז מה;1856999:
גם במתכון שלי, וברוב מתכוני הסופלה- יש חלמונים לבד, בנוסף לביצים שלמות
זה חיוני למרקם המיוחד של סופלה, פשוט.

אבל לא צריך לזרוק חלבונים לפח, אפשר פשוט לעשות מהם נשיקות במינימום עלות ובכמה דקות עבודה.
וסתם כך, לא חסר מה לעשות עם חלבונים.

לי יש מתכון עם ביצים שלימות ועם קורנפלור.....

אז מה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י hbecker;1857005:
לי יש מתכון עם ביצים שלימות ועם קורנפלור.....

ידעתי שכעת יקפצו פה כאלו עם מתכוני ביצים שלמות.
לא אמרתי שאין מתכונים כאלו, רק הסברתי שהרבה מאד מתכוני סופלה- הם עם חלמונים.

נינוש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני גם עושה עם ביצים שלמות.
הסוד הוא בריץ' שאני מוסיפה.

וסתם כך, אצלי כשנשארים חלבונים / חלמונים הם מתווספים לחביתה...

קרמבו

משתמש מקצוען
סופלה עם קורנפלור הוא הרבה יותר משובח וטעם שוקולדי. מומלץ!

mirier

משתמש מקצוען
אני אשמח אם תעלו מתכונים לסופלה עם קורנפלור, עדיין מחפשת מתכון טוב יותר ממה שאני מכירה.

אילה10

משתמש חדש
סופלה
כוס שמן
250 גרם שוקולד מריר או צימקאו
3/4 כוס סוכר
3/4 כוס קורנפלור
2 כפות קקאו
4 ביצים שלמות

להמיס את כל החומרים חוץ מהקורנפלור והביצים על אש נמוכה(אם ממיסים על אש גבוהה זה נמס אבל השמן לא מתערבב עם כל החומרים)
ואחרי שסוגרים את האש מוסיפים כל ביצה בנפרד (עדיף לערבב קודם בכוס את הביצה ואז להוסיף)
אחרי שהוספת את הביצים וזה מעורבב טוב להוסיף את הקורנפלור
למלא בכוסיות ניר ולשים באמצע חצי קובית שוקולד (עדיף כוסיות ניר קטנות)
לאפות בחום של 180 מעלות 13-15 דקות
(זה אמור להיות רטוב בפנים)
בהצלחה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מתכון מעולה

250 גרם שוקולד
200 גרם מרגרינה

ממיסים בסיר

אחרי שנמס מוסיפים:
1/2 כף קקאו
1 כף קורנפלור
1 כוס סוכר
5 ביצים, אחת אחת

מערבבים ובמוט ידני מערבבים שוב לקבלת מרקם חלק ומבריק

יוצקים לתבניות סופלה [לא יותר מ 2/3 גובה]
אופים ב 180 כ 12 דקות [תלוי בעוצמת התנור]
מגישים חם [הפנים נוזלי...]

אאי

משתמש פעיל
אין לי קורנפלור אפשר להחליף בקמח תפו"א? זה גם נותן מרקם טוב כמו הקורנפלור בסופלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה