התייעצות קופ"ח כללית או מכבי?? (אזור מודיעין עילית ואזור עפולה)

Shimonmo

משתמש חדש
בס"ד
שלום וברכה,
אנחנו כרגע גרים במודיעין עלית ואנחנו חברי קופ"ח כללית.
התורים שם ממש זוועה אפילו רופאי משפחה.. (נכון שיש רופא מיון ערב אבל הרופאי מיון ערב הם לא יותר מאשר סנדלרים ערביים)
חשבנו לעבור לקופת מכבי שהם נחשבים כהמקום השני הגדול בארץ.
אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים שגרים באזור מודיעין עילית וכן מאנשים מאזור עפולה (שלשם אנחנו בעז"ה נעבור עוד חצי שנה), על זמני ההמתנה בקופ"ח מכבי במודיעין עילית ובעפולה (ממוצע לכל המקצועות כולל משפחה, ילדים, עור וכדו')

תודה מראש

תהילה הפקות

משתמש חדש
אני גרה במודיעין עילית ומבוטחת בקופ"ח מכבי
מאד מרוצה
התורים אכן מעט ארוכים אבל יש רופאים הכי טובים בארץ.

אם חשוב לכם בעיקר זמינות אז במודיעין עילית - מאוחדת שם יש תורים מהירים ממש

(רב מוחלט של תושבי מודיעין עילית בקופ"ח מכבי, אולי לכן יש קצת המתנה)

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני במכבי
יש לפעמים תורים ארוכים, אבל יש אוזן קשבת לקידום במקרים דחופים
וכן כל מיני דרכים לבוא לקראתך - למשל הרופאת משפחה מקדישה פעמיים בשבוע חצי שעה - לביקורים ללא תור

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בעפולה בגבעת המורה ובעפולה עילית אין סניף של מכבי
רק בעיר הותיקה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אז מה כן מומלץ בעפולה? מאוחדת? אם כן כמה זמן מחכים? ומה לגבי מקצועיות??
או מאוחדת או כללית
(מכבי נמצאים רק בעיר)

רופא נשים קשה בכל המקומות, זמינות ממש רחוקה

מאוחדת
רופאה אחת (נשים) שנמצאת פעם בשבוע בגבעה ופעם בשבוע בעילית
רופאי משפחה/ילדים יש זמין מהיום למחר - ממש קל
כללית
רופא ילדים אחד מאוד מומלץ ומקצועי - התורים לא ככ עמוסים

וזה די משנה אם אתם עוברים לגבעה או לעילית
לגבי הרופאים שנמצאים באותה שכונה

Shimonmo

משתמש חדש
או מאוחדת או כללית
(מכבי נמצאים רק בעיר)

רופא נשים קשה בכל המקומות, זמינות ממש רחוקה

מאוחדת
רופאה אחת (נשים) שנמצאת פעם בשבוע בגבעה ופעם בשבוע בעילית
רופאי משפחה/ילדים יש זמין מהיום למחר - ממש קל
כללית
רופא ילדים אחד מאוד מומלץ ומקצועי - התורים לא ככ עמוסים

וזה די משנה אם אתם עוברים לגבעה או לעילית
לגבי הרופאים שנמצאים באותה שכונה
אוקיי ממש תודה..
אנחנו בכל אופן בעז"ה עוברים לפרוייקט של רייסדור בר' יצחק שמיר ליד עילית..
אני כנראה כן חושב על מאוחדת כי גם במודיעין עילית כרגע הבנתי שיש להם הכי הרבה תורים פנוים.
מאוחדת יש בעילית? מה המקצועיות שם?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מרכז רפואי אחד בהרצל של מאוחדת
יש שם כמה רופאי ילדים עם זמינות של תורים מהיום למחר או אפילו מהיום להיום
(כל רופא עובד בימים ושעות אחרות)
רופאי משפחה גם יש
רופאת נשים יש אחת בגבעה אחת בעילית
תורים חודשיים קדימה

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
מאוחדת במודיעין עילית מאד נוחים ברופאי ילדים ומשפחה
גם בבתי מרקחת ומזכירות

מכבי מאד מרובעים , וככל וידוע לי בתפיסת עולם של מרכז רפואי ולא נגישות קרובה לבית
גם הצוות במכבי זכור לי חילוני (ואטום) ולא מזכירות היימיש, יכול להיות שהשתנה.
יש רופאים במאוחדת שמסורבל להגיע אליהם כמו רופאי עיניים וכד' שזה רופאים פרטיים ולא רופאים בקופה

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
אוקיי ממש תודה..
אנחנו בכל אופן בעז"ה עוברים לפרוייקט של רייסדור בר' יצחק שמיר ליד עילית..
אני כנראה כן חושב על מאוחדת כי גם במודיעין עילית כרגע הבנתי שיש להם הכי הרבה תורים פנוים.
מאוחדת יש בעילית? מה המקצועיות שם?
יש מצב קצת לברר על הפרוייקט הזה של רייסדור- אולוסיה ליטאית? חסידית? חוצניקית?
האם יש עדיין דירות בשיווק? ומה גיל האוכלוסיה פחות או יותר- עם ילדים באיזה גילאים?

חיים הקוסם

משתמש מקצוען

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מאוחדת במודיעין עילית מאד נוחים ברופאי ילדים ומשפחה
גם בבתי מרקחת ומזכירות
הרפואה מקצועית שם על הפנים...
אין זמינות תורים ויש תחומים מסוימים שאין בכלל רופאים בעיר (כמו נוירולוג ואורתופד)

Shimonmo

משתמש חדש
יש מצב קצת לברר על הפרוייקט הזה של רייסדור- אולוסיה ליטאית? חסידית? חוצניקית?
האם יש עדיין דירות בשיווק? ומה גיל האוכלוסיה פחות או יותר- עם ילדים באיזה גילאים?
תראה, אני לא יכל לדעת בוודאות מוחלטת אבל לפי מה שידוע לי, הסגנון שיגור שם יהיה ליטאי. (חברים שקנו שם וכן חברות של אישתי) יש שם באותו רחוב פרוייקט חסידי שכבר מאוכלס ויש בהמשך את הפרוייקט של דונה שזה יותר חילוני אבל לא חד משמעית.. לפי מה שאני יודע כבר ברייסדור לא נשארו דירות אבל אתה יכל לברר מול רייסדור...
אני יודע שיש במקום הזה עוד כמה פרוייקטים של "איילת השחר" וכן של "פסגות העמק" אבל אני אני לא יודע פרטים יותר מזה.
בכללי פשוט מדובר של שכונה דיי חדשה (חלקה לא בנויה עדיין בכלל ואין כביש נורמלי אפילו עכשיו) בשם "עפולה הצעירה" שהיא ממש ליד עפולה עלית שזה בעצם רחוב "יצחק שמיר" רחוב מאוד ארוך ועליו יש את כל הפרוייקטים הנ"ל.

מקווה שעזרתי😉😉

Shimonmo

משתמש חדש
תראה, אני לא יכל לדעת בוודאות מוחלטת אבל לפי מה שידוע לי, הסגנון שיגור שם יהיה ליטאי. (חברים שקנו שם וכן חברות של אישתי) יש שם באותו רחוב פרוייקט חסידי שכבר מאוכלס ויש בהמשך את הפרוייקט של דונה שזה יותר חילוני אבל לא חד משמעית.. לפי מה שאני יודע כבר ברייסדור לא נשארו דירות אבל אתה יכל לברר מול רייסדור...
אני יודע שיש במקום הזה עוד כמה פרוייקטים של "איילת השחר" וכן של "פסגות העמק" אבל אני אני לא יודע פרטים יותר מזה.
בכללי פשוט מדובר של שכונה דיי חדשה (חלקה לא בנויה עדיין בכלל ואין כביש נורמלי אפילו עכשיו) בשם "עפולה הצעירה" שהיא ממש ליד עפולה עלית שזה בעצם רחוב "יצחק שמיר" רחוב מאוד ארוך ועליו יש את כל הפרוייקטים הנ"ל.

מקווה שעזרתי😉😉
ולפי מה שאני עוד יודע שיש שם הרבה צעירים שמגיעים (כי הרי מי מקבל דירה במרכז היום.. למי יש כסף😜)
אבל זה תמיד הולך שמי שגר בירושלים ומחתן ילדים וצריך כסף עובר לגור בבני ברק ומי שבבני ברק עובר למודיעין עילית ומי שבמודיעין עילית עובר לעפולה.. תמיד למקום שזול יותר וכן על זה הדרך. מה שאני בא לומר זה שגם משפחות גדולות עוברות לשם..

English Tech

משתמש פעיל
כמי שמזגזגים שנים בין מכבי למאוחדת במודיעין עילית (בגלל רופאים שעובדים עם שתי הקופות) מאוחדת עדיפה חד משמעית.
כללית לא היינו מרוצים בכלל
לאומית לא טרחנו לנסות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה