מידע שימושי קופון לנקסט 50 שח הנחה בקניה ב200 שח

RRRRR

משתמש מקצוען
בוקר טוב!!!

לכל מי שמעונינת לקבל קוד קופון לנקסט לקניה 50 שקל מתנה בקניה מעל 200
שתצטרף לאתר קאש בק דרך הקישור
https://www.cashback.co.il/?uref=up5MR

את הקופון אפשר לקחת מפה:

ותקח קוד קופון לנקסט, הקופון ללקוחות חדשים אפ גם מייל חדש

משקפת

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
את רצינית??
הבוקר עשיתי 3 הזמנות מלאות!!!:(:(:(

לא מצליחה להכנס לקופון של נקסט (לאתר כן)

RRRRR

משתמש מקצוען
אשמח שתרשמו לאתר מהקישור שלי אני מרויחה חבר מביא חבר

* המבצע תקף ללקוחות next שזו הזמנתם הראשונה ב 12 החודשים האחרונים

* המבצע תקף להזמנה אחת בלבד

* קופון אחד ללקוח

* המלאי מוגבל ל 5000 קופונים

* תוקף ומימוש עד 08.05.18

* במידה והוחזרו לנקסט פריטים מתוך ההזמנה שזוכתה בהטבה, באופן שסכום ההזמנה לאחר ההחזרה נמוך מ-200 ₪, ההטבה לא תינתן ללקוח

* חברת קאשבק ונקסט רשאיות לשנות את המבצע ותנאיו בכל עת

* חברת קאשבק אינה אחראית למוצרים ולשירותים הניתנים על ידי חברת נקסט

* אין החזר כספי. ההנחה מתבצעת בהזנת הקופון במעמד הרכישה.

RRRRR

משתמש מקצוען
תכניסי את הנייד והוא יכתוב לך את הקופון על המסך
תעתיקי את הקופון ותכניסי בתשלום בנקסט

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש עדיין כאלה ש -המבצע תקף ללקוחות next שזו הזמנתם הראשונה ב 12 החודשים האחרונים???

מגנום

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה לך!
בזכותך הזמנתי משהו שהייתי צריכה אבל היה קצת יקר לי.

SN

משתמש מקצוען
האם מקבלים הנחה בקניה עצמה (ז"א אשלם 150 במקום 200)
או שמקבלים החזר בקאשבק?

sweet

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם אני קונה ב250 לאחר ההנחה של ה-50 ש"ח אני אצטרך לשלם מכס?
(זאת אומרת שלפני ההנחה זה יצא 300 שאז אמורים לשלם מכס אבל אחרי ההנחה לא אמורים לשלם...)
מישהי יודעת בוודאות?

RRRRR

משתמש מקצוען
אני חושבת שלא כי הם מדווחים כמה עלה החבילה
זה לא משנה כמה היא היתה אמורה לעלות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה