קוליטיס - זה כאן

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כן אנחנו מטופלים שם וכעת הייתי רוצה לשמוע חוות דעות נוספות היות והציעו לנו טיפול שאנחנו מסתייגים קצת
הציעו טיפול ביולוגי?...
ארשום כאן את המייל העסקי שלי, תכתבי לי לשם ונמשיך למייל פרטי שלי ושלך...
p6422112 ;) gmail.com

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
Diverticulitis זה זה, נכון? אמא שלי עכשיו עוברת התקף כזה עם חום וכאבים, הכל חדש לה, ומידע בעניין יכול להוות עזרה עצומה בשבילה. אם אכן זה הדבר, אומר לב שתכתוב לכם.
אני חושב שזה לא ממש אותו הדבר.
בכל מקרה כדאי לפנות לרופא גסטרו טוב ולא להזניח.

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
הציעו טיפול ביולוגי?...
בקשר לטיפול ביולוגי.
אני מוצא הרבה אנשים שחוששים מטיפול כזה.
להבנתי הוא טיפול הרבה יותר טוב מכל התרופות האחרות, בטח מהקורטיזונים למיניהם.
הוספה: להערכתי הסיבה היחידה שלא משתמשים בביולוגי בשלב ראשון היא כלכלית (המחירים של מנת עירוי יכולים להגיע ל20.000 ש"ח ע"ח סל הבריאות).

נערך לאחרונה ב:

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כן אנחנו מטופלים שם וכעת הייתי רוצה לשמוע חוות דעות נוספות היות והציעו לנו טיפול שאנחנו מסתייגים קצת

גם אני מטופל בשערי צדק והבנתי מכל המומחים בעניין כי זו המחלקה הכי טובה בארץ
יש שם [בילדים] את פרו' טרנר שהוא מומחה בעל שם עולמי בנושא הקרוהן והוא מאד סימפטי ונחמד
אוכל לתת עוד פרטים אם יש צורך!

68

משתמש צעיר
מישהו ניסה את דיאטת הדפ"מ לקוליטיס?

עזרי מעיים

משתמש צעיר
אשמח להכיר
במשך שנים אני מתמודד עם הדבר הזה, ואני שמח לגלות שיש ארגונים שמסייעים.
מוזמנים ליצור איתנו קשר -
ezrimeim100אין לכתוב כתובת מייל

אנחנו זמינים במייל לכל שאלה, התיעצות, חוות דעת, וכולי.
בלי נדר נשתדל להגיב גם כאן לטובת הניקים הפרוג.

רק בריאות!!!

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
מישהו ניסה את דיאטת הדפ"מ לקוליטיס?
דיאטה זו מאד מומלצת מנסיון של בן משפחה
אפשר לראות פרטים באתר וליצור אתם קשר
מדובר באגודת עזרה ומזור

• תודה
Reactions: 68

ענינית

משתמש פעיל
על פרס' ניצן הרשק מת"א משהו שמע?
המליצו לנו לפנות אליו ליעוץ בנוסף למה ששמענו עד היום.

אליעזר1

משתמש חדש
שמעתי מכמה וכמה אנשים שניסו זאת אישית, בחולי קוליטיס, הם שתו מיץ אננס מאיזה סוג מסוים, וזה פשוט עשה להם שינויים מדהימים, אני לא יודע בדיוק את הפרטים אבל כמדומני שדרך ארגון עזרי מעם שצוין למעלה תוכלו להעזר בזה (הם אמורים להכיר זאת)

ישי.כ

משתמש פעיל
הרפואה המערבית אינו יודעת להתמודד עם מחלות מסוימות (בעיקר דלקות), לכן המציאו לעצמם מושג חדש "מחלות אוטואימוניות".

ברפואה המערבית אומרים בקשר למחלות הקיבה והמעיים, שהם נגרמות בגלל שיבוש של מערכת החיסונית בגוף, שהחליטה פתאום באמצע החיים ללא שום סיבה לתקוף את הגוף ולפגוע בחלקים שונים במערכת העיכול.

אלו שטויות והבלים ללא שום הוכחה, הגוף לעולם לא תוקף את עצמו, במקום להאשים את האדם שהזיק במו ידיו לגופו עם אכילה לא נכונה וחומרים מזיקים, מאשמים את הגוף שכביכול הוא נהיה סנילי, זוהי בורות ועמי ארצות.

רק אם נפסיק את הגירוי, אזי יהיה ריפוי של הדלקת, ואם לא נפסיק את הגירוי, אזי הרירית לא תצליח להתרפא.

הם גם כותבים שאין ריפוי מושלם, האמת היא שאפשר להגיע לריפוי מושלם לכל מחלות המעי, אם ניתן לרקמות את האפשרות להתרפאות, זהו תהליך קשה ולא קל אבל ניתן לביצוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה