הפרעות קשב קוגפאן לגברים עם קשו"ר

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מנחם ביתר

משתמש חדש
האם למשהו יש נסיון עם שיטת קוגפאן למבוגר עם הפרעת קשב וריכוז, המתקשה בניהול זמן ומטלות. - דחוף !!!!!!!!!
[או משהו אחר שהועיל לו אישית בנושא זה]
תודה מראש!!!!

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
האם למשהו יש נסיון עם שיטת קוגפאן למבוגר עם הפרעת קשב וריכוז, המתקשה בניהול זמן ומטלות. - דחוף !!!!!!!!!
[או משהו אחר שהועיל לו אישית בנושא זה]
תודה מראש!!!!
יש לנו ניסיון טוב לילדים, אבל לא פגשתי ברשימה שום מטפל בתחום. רק מטפלות.

אני התמודדתי הרבה שנים עם הפרעות קשב וריכוז +קושי בזיכרון לטווח הקצר
ויש לי קצת נסיון בעניין הזה, ואשמח לעזור לך בזה.
1. טיפול בשיטת "מיינדפולנס" - טיפול ע"י "מדיטציות" - שמחזק מאוד את היכולת לווסת את הקשב
כותרת השיטה זה "לפתח תשומת לב מתוך כוונה לרגע הנוכחי, ללא שיפוטיות", וזה עוזר גם לשחרר מתחים וחרדות.
לי אישית זה שינה את החיים, אני עשיתי את זה אצל ניר קראוזה תחת השם "מיינדפולניר" אתה יוכל לחפש את זה בגוגל.
2. תרגילי חשיבה "אקטיב הד" של ד"ר גד דואר, לאחרונה יש לזה הרבה פירסומת, הם טוענים שיש לזה 87 אחוזי הצלחה,
אני אישית לא נסיתי את זה, אבל "גד דואר" נראה אדם מאוד רציני, וגאון בתחום הספציפי של הפרעות קשב.
זה תרגילים על מחשב למשך 7 דקות בכל יום, זה עולה 165 ש"ח לחודש, וזה משפיע ל 24-48 שעות
3. תרגילי "קינסיולגיה" תרגילים עם תנועה שיש ללכת בצורה של 8 הלוך וחזור כמה פעמים,
לי זה עוזר הרבה ומשפר גם את איכות החשיבה בצורה דרמטית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה