קובץ בשם תרביץ

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
שלום רב
מועדים בשמחה
אני מחפש דחוף איזה גישה למאמר מסויים המודפס בקובץ תרביץ שנת כ"ד מאמר מגרשם שלום
נמצא באתר JSTOR אבל לא נותנים גישה [אולי מי שיש לו קשר דרך איזה אוניברסיטה אפשר]

אודה מאוד אם מישהו יודע איך להגיע לאותו מאמר
תזכו למצוות

nothing

משתמש פעיל
תן פרטים מדויקים (אפשר באישי) ואשלח לך אותו בעז"ה באיכות טובה יותר משל ספריית הרמב"ם.

mgrosss

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
שלח לי כתובת מייל ואשלח לך את המאמר, יש לי את כל גליוני תרביץ הישנים סרוקים

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אין לי מילין להודות לכולם.
מי כעמך ישראל, שיהודי אחת מחפש איזה כתב יד, מגיעים לPROG והישועה קרובה לבוא!
שירבו כמותכם - כל משפחת פרוג - בישראל!

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אגב: אם א' מהצדיקים שהציעו עזרה, רוצים להעלות לכאן איזה קישור עם כל קבצי תרביץ, אמור להיות שם הרבה דברים מענינים, ויהא שכרכם מרובה

mgrosss

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אין לי קישורים אלא רק קשרים, תבוא אליי עם דיסק או קי ואעביר לך מה שלבך חפץ
גם ג'מבו מייל לא יכול להכיל את הכמות האדירה של החומר, לכן מי שצריך, ורק מי שצריך באמת, יבקש מאמר ספציפי, ישלח לי מייל - ואשלח לו את המאמר

shar

משתמש צעיר
עריכה תורנית
תרביץ

נו אולי משהו מהמלומדים יעלה לאתר אט אט מקבצי תרביץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה