עזרה קבעתם תור לשגרירות האמריקאית בירושלים?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בתל אביב
אבל כיום עם מצב התורים נראה לי לא משנה כבר איפה התור
משנה, כי בת"א א"א להנפיק SSN.
היום נשלח מייל מהשגרירות שאפשר להנפיק SSN בשליחת מסמכים בדואר. אז אולי כן שווה...
לאיזה חודש התור שלכם?

מאנטרטיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
משנה, כי בת"א א"א להנפיק SSN.
היום נשלח מייל מהשגרירות שאפשר להנפיק SSN בשליחת מסמכים בדואר. אז אולי כן שווה...
לאיזה חודש התור שלכם?
ההינו היום בשגרירות ב"ה

מאנטרטיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה היה פשוט בלתי יאמן איך שחודשים ע"ג חודשים אנחנו מנסים בכל הדרכים האפשריות להשיג תור, ונאדה.
והסכמנו אפילו לשלם כמה מאות דולרים למישו, העיקר שיהיה כבר תור אבל בסוף גם הוא לא יכל, בקיצור, הרגשנו שהכל חסום בנושא הזה,
עד ששבוע שעבר פשוט התפללתי לה' מעומק הלב, ובאותו שבוע אחותי מתקשרת אלי שמישהו מחו"ל שתיקשרנו איתו לגבי הדרכונים, במקרה התקשר אליה, ואמר לה שאיזה בנ"א הגיע לחו"ל והוא שאל אותו איך עשה את הדרכונים, וההוא נתן לו את המספר של אריה הזה שכתבתי פה, והיום כבר ההינו אחרי הפגישה.

כוחה של תפילה באין מוצא...

Chips

משתמש פעיל
עבור רישום לידה - האם תעודת הנישואין צריכה להיות מתורגמת לאנגלית?
וגם - האם ניתן להציג דרכונים אמריקאים שלי ושל בעלי שפג תוקפם?

mutagim

משתמש סופר מקצוען
אולי אקבל את עזרתי כאן:
יש לי ויזה לארה"ב ופג תוקפה.
האם ישנה אפשרות להאריך ויזה ללא צורך בראיון מולם??

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אולי אקבל את עזרתי כאן:
יש לי ויזה לארה"ב ופג תוקפה.
האם ישנה אפשרות להאריך ויזה ללא צורך בראיון מולם??
כיום ניתן לחדש ויזה דרך הדואר, אם לא עבר עד 4 שנים מאז פג תוקף הויזה הקודם, ובתנאי שהויזה הקודם ניתנה כשהיית מעל גיל 14.
לכל הפרטים תוכלו לראות במדריך שערכתי בס"ד.

mutagim

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה!
אך במדריך כתוב לגבי ויזה פעם ראשונה.
ואני צריכה לדעת לגבי חידוש ויזה, כשעשיתי הייתי מעל גיל 14. ופג תוקפה לפני כחצי שנה.
תודה.
כיום ניתן לחדש ויזה דרך הדואר, אם לא עבר עד 4 שנים מאז פג תוקף הויזה הקודם, ובתנאי שהויזה הקודם ניתנה כשהיית מעל גיל 14.
לכל הפרטים תוכלו לראות במדריך שערכתי בס"ד.

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה רבה!
אך במדריך כתוב לגבי ויזה פעם ראשונה.
ואני צריכה לדעת לגבי חידוש ויזה, כשעשיתי הייתי מעל גיל 14. ופג תוקפה לפני כחצי שנה.
תודה.
המדריך מתייחס גם לחידוש ויזה, בעמוד השני.
אך כאמור, עם הנתונים שלך, את יכולה לחדש את הויזה דרך הדואר, צריך לשלם את האגרה, למלא את טופס DS160 לצרף דרכון ותמונה ולשלוח בדואר שליחים.

mutagim

משתמש סופר מקצוען
המדריך מתייחס גם לחידוש ויזה, בעמוד השני.
אך כאמור, עם הנתונים שלך, את יכולה לחדש את הויזה דרך הדואר, צריך לשלם את האגרה, למלא את טופס DS160 לצרף דרכון ותמונה ולשלוח בדואר שליחים.
הבעיה שלי אם אשלח להם את הדרכון, אני צריכה לטוס איתו ללונדון עוד 3 שבועות.
זה יחזור אלי עד אז?

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הבעיה שלי אם אשלח להם את הדרכון, אני צריכה לטוס איתו ללונדון עוד 3 שבועות.
זה יחזור אלי עד אז?
תהיה איתי בקשר, אנסה לעזור לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה