Google Forms קבלת הטפסים מהלקוחות - היכן.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
שלום. יצרתי טופס בגוגל פרום... דאקס...

אח"כ העתקתי את הקישור, ושלחתי....
עכשיו מילאתי מהמייל שלי קובץ, ואני לא רואה שהגיע שום תגובה....

היכן אני מוצא את הטופס ששלחתי לאנשים.??

תודה מראש...

ובכללית היכן אני יכול ללמוד על האפשרויות בטופס הזה.

כמו גם מה ההבדל אם צריך אימות מייל או בלי אימות.

יעקב ויצמן

מנהל פורום מחשבים
מנהל
מנוי פרימיום
שלום. יצרתי טופס בגוגל פרום... דאקס...

אח"כ העתקתי את הקישור, ושלחתי....
עכשיו מילאתי מהמייל שלי קובץ, ואני לא רואה שהגיע שום תגובה....
התגובות מופיעות בראש הטופס
1722965881393.png

היכן אני מוצא את הטופס ששלחתי לאנשים.??
תפתח את הגוגל דרייב ותראה את הטופס
תודה מראש...

ובכללית היכן אני יכול ללמוד על האפשרויות בטופס הזה.
יש סרטוני הדרכה ביוטיוב
כמו גם מה ההבדל אם צריך אימות מייל או בלי אימות.
ניתן להגדיר זאת בהגדרות האם לאסוף כתובות מייל (במקרה כזה כל מי שימלא את הטופס יהיה מוכרח לכתוב כתובת מייל .כלומר זה יהיה שדה "חובה")
או שלא צריך (ואז כל מי שימלא את השאלון יוכל למלא באופן אנונימי.)
1722966100347.png

בפורמס ברירת המחדל לא לאסוף כתובות מייל אלא אם כן הוגדר אחרת
בהצלחה

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
שאלה נוספת.
לקוחות/העונים, ענו לגליון הנ"ל
וכעת קיבלתי קובץ תשובות שכל שאלה בנפרד עם התשובות של כולם.
האם יש לי אפשרות לקבל את כל הנתונים לפי לקוח ולא מעורבב?
תודה מראש.

יעקב ויצמן

מנהל פורום מחשבים
מנהל
מנוי פרימיום
שאלה נוספת.
לקוחות/העונים, ענו לגליון הנ"ל
וכעת קיבלתי קובץ תשובות שכל שאלה בנפרד עם התשובות של כולם.
האם יש לי אפשרות לקבל את כל הנתונים לפי לקוח ולא מעורבב?
תודה מראש.
בגיליון שיטס המיוצא.ניתן לבצע סינון בעזרת פונקציית filter ומיון בעזרת פונקציית sort.
אם משהו לא מסתדר אשמח לעזור במייל (מופיע בפרופיל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה