תנו לי ביקורת קאפקייקס

BRACHY

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תאורה- חלון משמאל וקאפה לבנה מימין.
נתונים:
F 4
1/125
ISO 320

קאפקייקס מוקטן.png

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מקסים מאוד!!!

הערה קטנה- כל הפריים מעט צפוף לי בפרטים. הייתי מפריד את העוגיה הבודדת מבין שלשת הימניות. וחותך עוד קצת מהכוס בצד שמאל. כך התמונה היתה מרווחת יותר.

חנצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יפה מאד!!
ממש אוהבת את הצילומי אוכל שלך

רוחי קליין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תאורה יפהפיה מתאימה לאוירה!

BRACHY

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מקסים מאוד!!!

הערה קטנה- כל הפריים מעט צפוף לי בפרטים. הייתי מפריד את העוגיה הבודדת מבין שלשת הימניות. וחותך עוד קצת מהכוס בצד שמאל. כך התמונה היתה מרווחת יותר.
תודה רבה!
מקבלת לפעם הבאה..

יפה מאד!!
ממש אוהבת את הצילומי אוכל שלך
תודה :)

תאורה יפהפיה מתאימה לאוירה!
תודה רוחי!

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מהמם!!
תאורה וצבעים מושלמים ומגרים!
רק מתלבטת לגבי המרכוז כאן. אולי טיפה ימינה היה עובד טוב יותר?!

BRACHY

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
משגע!!
תאורה מהממת!!
סטייל נקי ומתאים !!
תאורה נהדרת ויפה.
והסטייליניג בהתאם.
תודה לכן, כיף לקרוא שאהבתם!
מהמם!!
תאורה וצבעים מושלמים ומגרים!
רק מתלבטת לגבי המרכוז כאן. אולי טיפה ימינה היה עובד טוב יותר?!
תודה מלכי!
גם אני התלבטתי לגבי המרכוז
ניסיתי כמו שאת אומרת טיפה ימינה או שמאלה וראיתי שהמרכוז הכי מתאים כאן..

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אוהבת את הגוונים החלביים האלו.
נפלא.

אילה וויג

AYALA WEIG
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תמונה מגרה!
עושה היטב את העבודה

מירי שילוני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תמונה יפה ואוירה מתאימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה