צריכה רעיונות יצירה באומנות לגיל הבית ספר ומעלה

צ.ו. עורכת וידאו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה והפקת סרטים
אני מעבירה חוגים באומנות לבנות בבתי ספר, וכן לבנות ונשים בחינוך מיוחד.
מחפשת עוד רעיונות ליצירות/ דברים שכיף להכין,
יכול להיות לשיעור אחד, ויכול להיות לתווך רחב של שיעורים.
מדגישה שיש לי ידעה נרחב באומנות, ולא מתנגדת לנסות דברים חדשים (וגם ישנים:)
אז מחכה שתשתפו ברעיונות/ הצעות, ואם יש אז גם תמונות.....
או רעיונות מאיפה לקחת השראות.
תודה!!

נמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ממליצה בחום לעבור על האשכולות הישנים בפורום. יש כאן המון מידע, המלצות והדרכות.

מעבר לזה, אם פינטרסט פתוח לך, יש שם הכל.

צ.ו. עורכת וידאו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה והפקת סרטים
ממליצה בחום לעבור על האשכולות הישנים בפורום. יש כאן המון מידע, המלצות והדרכות.
צודקת לגמרי
יש דברים מאלפים
הבעיה שהרבה נמצאה בתוך השרשורים
ולמצאו אותם זה כמעט לא אפשרי
ולכן אשמח בכל אחת שתשתף
חייבת להגיד שהפורום הזה עזר לי כבר המון
חוץ מזה שכיף לשתף פה.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה