עזרה צריכה מידע לגבי אטרקציות באזור קוממיות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מצליחה

משתמש מקצוען
האם יש איפה לטייל\לבלות\פינות חי\טיולי ג'יפים וכדו' לכל הגילאים באזור קוממיות???

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הם מגיעים לכל מקום אם הבנתי נכון
ויש לנו עוד תוכניות שמגיעות לשטח
מדובר על קבוצה או על משפחה?

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
במושב עצמו יש כמה וכמה חוות בעלי חיים, פרות, עיזים וכבשים, סוסים, תרנגולים ואפרוחים וכו'.

לרוב החוות הכניסה חופשית.

התושבים עצמן מציעים אטרקציות קלות כמו רכיבה על סוסים או בעגלה, פינות ליטוף, חליבה, האכלה וכו'.

במרחק כמה דקות הליכה בשביל הישר בשדות (נכנסים מאחורי המשקל למשאיות, תשאלו.. ) יש ביצה גדולה ובה צבי ים וברווזי בר.

בכניסה למושב יש כמובן את מאפיית המצות המפורסמת של קוממיות שעובדת כל השנה ברצף.

למיטב ידיעתי זה כל מה שיש לעשות במושב עצמו..

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קראו לי, אז הגעתי...

אכן יש באגי מומלץ גם לבחורים וגם לילדים קטנים, ואפילו יש שטח בשדות שמיועד לנשים ובנות שאפשר לדווש שם.
יש סיור בסוס ועגלה. (אם רוצים טלפון, באישי)
רכיבה על סוסים.
פינות חי קטנות. (לא משהו רשמי, אבל בכל מיני חצרות וכדו')
דיר עיזים.

לגבי המאפיית מצות, היא לא פעילה כל השנה, עכשיו עוד לא התחילו לעבוד, אבל מאמינה שיתחילו בחודש הקרוב.

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
קראו לי, אז הגעתי...

אכן יש באגי מומלץ גם לבחורים וגם לילדים קטנים, ואפילו יש שטח בשדות שמיועד לנשים ובנות שאפשר לדווש שם.
אנחנו עשינו את זה במחנה שבת היה מושלם!

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו עשינו את זה במחנה שבת היה מושלם!

שמחה שנהניתם, כי אני לא הייתי מסוגלת לדווש יותר מחמש דקות(כנראה הכושר שלי כבר לא משהו) אבל אני רואה שממש נהנים פה מזה, בני נוער בכל הגילאים פשוט נהנים מכל שניה!
וחלק מהאטרקציה, אפשר לעשות לי שלום בחלון, זה ממש מאחורי הבית שלי, אז מוזמנים בכיף!!

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
שמחה שנהניתם, כי אני לא הייתי מסוגלת לדווש יותר מחמש דקות(כנראה הכושר שלי כבר לא משהו) אבל אני רואה שממש נהנים פה מזה, בני נוער בכל הגילאים פשוט נהנים מכל שניה!
וחלק מהאטרקציה, אפשר לעשות לי שלום בחלון, זה ממש מאחורי הבית שלי, אז מוזמנים בכיף!!
אנחנו היינו על זה שעה בערך ולא רצינו לרדת!!!
זה שלכם? אז תודה, באמת היה כיף!!!!

• תודה
Reactions: bbr

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא שלנו, שכנים ליד, אבל מאחורי הבית שלנו.

שרה ט

משתמש חדש
קראו לי, אז הגעתי...

יש סיור בסוס ועגלה. (אם רוצים טלפון, באישי)
רכיבה על סוסים.
פינות חי קטנות. (לא משהו רשמי, אבל בכל מיני חצרות וכדו')
דיר עיזים.

לגבי המאפיית מצות, היא לא פעילה כל השנה, עכשיו עוד לא התחילו לעבוד, אבל מאמינה שיתחילו בחודש הקרוב.
שלום וברכה! סליחה על ההקפצה. האם הנכתב כאן עדיין רלוונטי?
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה