צרבות בזמן הריון

שושי100

משתמש פעיל
גביקסון מאוד עוזר-הנוזל
והרני עוזר גם במקרים לא קלים במיוחד
וכמובן כמו שכתוב אומפרדוקס אבל רק מחודש שישי

מילולית

משתמש מקצוען
חברות יקרות,
לאחר שכולם המליצו לי על אומפרדקס, וכאחת שסובלת מצרבות נוראות שמקשות מאד על התפקוד, במשך 24 שעות, התחלתי לקחת אותו ופשוט התחלתי לחיות!! הצרבת נעלמת לחלוטין!!
(בתחילה פשוט חיפשתי את הצרבת והיא לא הגיעה..:)
אל תהססו. תקחו ותתחילו לחיות!! לא מבינה איך סבלתי עד עכשיו כל כך..

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
האומפרדקס, או ה"לוסק" בשפת העם- אמנם מותר בהריון, אבל אחרי הכל- הוא תרופה.

יש לו תחליף זהה בצורה הטבעית, קצת יותר יקר אבל אותו אפקט בדיוק.

ואני מלכת הצרבות ב'מצב'... וניסיתי הכל...

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

איך נקרא התחליף?

מילולית

משתמש מקצוען

יש לאומפרדקס תופעות לוואי שכיחות?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
איך נקרא התחליף?

תאמיני לי- אין לי מושג... בהריון השני הרוקח המליץ לי על זה ומאז אני הולכת לבית המרקחת ומבקשת את התחליף הטבעי ל"לוסק".

נ.ב. רוכשת בבית מרקחת פרטי ולא של הקופ"ח.

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
רק אומפרדקס, איכות חיים

את יודעת מתי לוקחים אותו? בבוקר או בלילה?
וכן, בעלון לצרכן כתוב שמותר להשתמש עד 14 יום ולאחר מכן יש להמתין 4 חודשים
זה נכון????

נערך לאחרונה ב:

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
את יודעת מתי לוקחים אותו? בבוקר או בלילה?
וכן, בעלון לצרכן כתוב שמותר להשתמש עד 14 יום ולאחר מכן יש להמתין 4 חודשים
זה נכון????

לא קיבלתי הוראה לקחת בזמן מסוים, ולא ידועות לי ההגבלות שכתבת.

אמא שלו!!!!!

משתמש צעיר
אולי כתבו - כפית סודה לשתיה מהולה בכוס מים. לשתות את כל הכוס.

לצערי לי זה כמעט לא עזר, אבל שמעתי מחברה שסבלה מצרבת קשה שזה עזר לה פלאים.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי כתבו - כפית סודה לשתיה מהולה בכוס מים. לשתות את כל הכוס.

לצערי לי זה כמעט לא עזר, אבל שמעתי מחברה שסבלה מצרבת קשה שזה עזר לה פלאים.

וכן כדורי סידן.
אבל טוב רק לזמן מוגבל.
אצלי בזמנים הקשים הועיל לשעה בערך, ואחר כך הצרבת חזרה במלוא עוצמתה.
זה מעולה למי ששכח לקחת אומפרדקס לפני שהצרבת הגיעה, כי התרופה לא יעילה אחרי שכבר יש צרבת, אלא מונעת את הצרבות הבאות...

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם אני סבלתי נורא מצרבות שגרמו גם להקאות קשות (והתייבשויות..)
בסוף הריון
ורק האומפרדקס עזר לי

שרה ד

משתמש רשום
לי משום מה האומפרדקס לא מספיק עזר ולקח הרבה זמן עד שהשפיע .רופאת משפחה הביאה לי משהו שנקרא זרידקס והוא עזר לי מאד! צריך מרשם בשבילו

שוקולית:)

משתמש מקצוען
אני מקפיצה את הנושא בכדי להסיר מכשול ולתת עדכון חשוב משבוע זה-
תמיד השתמשתי בכדורי 'טאמס', ובעקבות המידע על בעיות כשרות הרמתי טלפון לועד הכשרות של הבד"ץ.

והתשובה להם היתה-
הטאמס אינו כשר- לא הפרות ולא המנטה ומומלץ לקחת תחליף את כדורי צרבתX או משהו אחר טבעי בהכשר שלהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה