צרבות בזמן הריון

גרפיקה100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת דחוףףףף פתרון לצרבות בזמן לידה
כל מה שעזר לכם אשמח שתעלו כאן בהודעה זו
תודה רבה לכל המסייעים

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
למקרים קלים - כדורי סידן, אכילת שקדים לא קלויים, אכילת מלפפון.

אם לא עוזר - לבקש מהרופא מרשם לאומפרדקס - מותר בהריון, ושינה לי את איכות החיים.
בהריון הראשון לא ישנתי כי לא יכולתי לשכב מרוב צרבות.
בהריון השני - כדור ליום, ו-שקט.

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סוכריות טאמס, מאוד עוזר

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אולי לא משפיע על כל אחת, אבל שווה לבחון אפשרות של שינוי משמעותי ובריא בתזונה

מילולית

משתמש מקצוען
הבנתי שמכל הטאמס, שקדים, מלפפון, חלב, הכי משפיע לכל היום זה אומפרדקס- כדור שניתן ל24 ש' עם מרשם רופא.
וזה מאושר בהריון ע"י רופאים בכירים.
הולכת לנסות את זה.

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא לאכול:
מטוגן, חמוץ, מוצרי חלב..., קפה, בשרים, אוכל מתובל, מלח, עגבניות, שמן (גם לא מטוגן) קמח לבן...
בטח לכל אחת יש רשימה משלה. להגזים בירקות ירוקים.
מאלו נמנעתי ונושעתי.

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא לאכול:
מטוגן, חמוץ, מוצרי חלב..., קפה, בשרים, אוכל מתובל, מלח, עגבניות, שמן (גם לא מטוגן) קמח לבן...
בטח לכל אחת יש רשימה משלה. להגזים בירקות ירוקים.
מאלו נמנעתי ונושעתי.
בקיצור, לא לאכול...
אוקיי, אז אני כבר ד"ר לסגולות לצרבות- וזה רק מהשני הריונות שעברתי בסה"כ.
והצרבות... אוי, אני ממש לא מקנאה בך. אצלי זה היה מדורת ענק שהגיע עד הרבה מעבר לאוזניים. יואו! זה היה נורא!
ובכן- אצלי לא עזר כלום כלום כלום! רק כדורים- לא זוכרת מה שמם, שקיבלתי מרשם מהרופא נשים שלי. |(איך שהבנתי- משהו הכי בסיסי ופשוט. עם המלצה לקחת לפני השינה- ובאמת עזר לי ליום שאחרי, בד"כ.) לקחתי את זה חלק נכבד מההריון. עד שבאיזשהו שלב שמתי לב שאני צורכת מזה פחות ופחות. בסוף ההריון- למרות שאמור להיות ההפך- כמעט כבר לא היה לי צרבות. ב"ה.
ממליצה. חבל לסבול לשווא (כמו שסבלתי אני בהריון הראשון, כי העדפתי לא לקחת כלום... והעשן יצא לי מהראש. זה היה סבל בל יתואר- שחבל לא למנוע אותו.)

עשירה

משתמש מקצוען
גם לי בכל הריון יוצא "עשן מהאוזניים" מרוב צרבות, בהריון הקודם הייתי קמה כמעט בוכה באמצע הלילה. שום דבר לא עזר לי ולא חשבתי שאפשר לקחת אומפרדוקס. בעז"ה בהריון הבא.
בכל אופן, שמתי לב ששכיבה בצד ימין מגבירה את הצרבת.

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
לי הדבר היחיד יחיד שעזר זה קוטג'.

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
רק אומפרדקס, איכות חיים
חבל שרק אצל 2 האחרונים ידעתי שאפשר לקחת בהריון

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
כפי שכבר כתבו -
בתחום הקונבנציונאלי - טאמס, אומפרדקס ויש גם כדור שנקרא ראני (או משהו דומה) - לא ניסיתי אבל שמעתי שהוא מצוין.
בתחום הטבעי - מלפפון לא מקולף, שקדים לא קלויים, למעשה - כל מאכל שמכיל הרבה סיבים.
והכי חשוב - נסי לעלות על הגורם לצרבות ותשתדלי להימנע.
בדרך כלל - שמרים, שוקולד, מאכלים שמנים ומטוגנים.
אצלי לדוגמא הגורם הראשי היה - פירות הדר.
ובהריונות שנאלצתי להשימר מסוכר (וממילא אין שוקולד, אין רוגלך וופלים וכו') רמת הצרבות ירדה פלאים.

רק בשמחות
חני

רותי לב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אויש!
מסכנה........
לא יכולה להיזכר בזה!
אופרודקס. אין ברירה,
חבל שלי זה נודע רק בסוף ההריון השני.
ה' מקדים רפואה למכה, צריך לדעת להשתמש בפתרונות.

רותינה

משתמש מקצוען
מיץ רימוניםםםםםםםםםםםםם!
וכן, גילינו שאפשר לסחוט אותו במסחטה רגילה!!!

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מצטרף להצלתה החמה!!! על אומפרדקס.

כתבו פה לגבי רני - הוא כמו הטאמס, קצת יותר יעיל.
שניהם מועילים במקרים קלים בלבד...

קחי אומפרדקס ובע"ה תראי ישועות... חבל לסבול כל-כך!

מילולית

משתמש מקצוען
מוסיפה לגבי ה"רני"- הוא יעיל לשעה הקרובה.
אומפרדקס יעיל ל24 שעות.

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עוד בבקשה...תעלו מניסיונכם
מה עם חלב?

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אומרדקס על הבוקר, ושקט לכל היום!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה