התייעצות צפוניים מהצפון הצפוני, מה אתם עושים, נשארים או...?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מצטרפת

משתמש מקצוען
אל תתעדכנו בכל בדל חדשות, זה סתם מגביר את הלחץ.
אם תצטרכו לעזוב יודיעו מסודר, יש תכניות לזה. (המלצה שלי- לדרום)
המלצה שלי- לעזה, ממש ריק שם עכשיו יש שם גם מנהרות המגנות מהטילים שהחיזבללה ישלחו עד לשם, יש שם איזורים שלמים ריקים. חבל.

אא-אסתר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
[אני היתי שואלת את הרב שלי ...]
וכן מתארגנת לצאת מחר/מחרתים/סופ״ש [אם יש אפשרות של משפחה או משהו]

R555

משתמש רשום
כן הייתי מכינה ציוד נדרש במקום מוגן גם אם זה לא בבית שלא תבזבזו זמן בריחה על ציוד. ד' ישמור את כל עמו ישראל!

Odedperi

עימוד ועיצוב ספרים באיכות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
חוסר שגרה והשרשת פחד בילדים פוגע מאוד בהם ובכם . ( מניסיון מתחילת המלחמה שברחתי ... ) נכון שזה מלחיץ ללא ספק ובמיוחד אנחנו שגרים בצפון הצפוני ( לא יודע איפה אתה אבל אני גר פחות מ9 קמ מהגבול ) , אבל אין לנו על מי להישען אלא וכו' , והכל נגזר כבר בראש השנה מה יעזור שתעבור למקום אחר? אין מזל לישראל העצה הכי טובה להיתפלל כמה שיותר....

שועל קרבות

משתמש צעיר
לא להתעסק עם זה.
להמשיך בשגרה.
רק תראו את אחינו התועים סוחבים שישיות בקבוקי מים ונייר טואלט פנס וכו' פעם בחודש בשנה האחרונה כי מפחידים בתקשורת כל פעם מחדש, רק אתמול ראיתי אדם מבוגר עם 4(!) שישיות מים בעגלה בסופר!
זה עזר להם במשהו? הלחץ הורג לא פחות. פשוט להתנתק למינימום ההכרחי.
בשורות טובות ושנה טובה!

רייזי 36

משתמש מקצוען
לא להתעסק עם זה.
להמשיך בשגרה.
רק תראו את אחינו התועים סוחבים שישיות בקבוקי מים ונייר טואלט פנס וכו' פעם בחודש בשנה האחרונה כי מפחידים בתקשורת כל פעם מחדש, רק אתמול ראיתי אדם מבוגר עם 4(!) שישיות מים בעגלה בסופר!
זה עזר להם במשהו? הלחץ הורג לא פחות. פשוט להתנתק למינימום ההכרחי.
בשורות טובות ושנה טובה!
נכון שלא צריך להשתגע
אבל
לקנות דברים בסיסיים שיהיו בבית במוכנות למלחמה
זה הגיוני מאד, ולא נוגד שום מצווה בתורה
דווקא ההתעלמות מוחלטת מהאפשרות הזו
נראית לי חוסר אחריות משווע
בפרט למי שישלו ילדים שתלויים בו

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
אני ממש מתענינת
מה אתם עושים עכשיו?
אני מרגישה שהפחד משגע אותי!
זה באמת נורא ואיום
בעיקר המתח מההתפתחויות שעלולות להיות
אולי באמת עדיף שתסעו לשבת למרכז הארץ
ולירושלים עדיף עוד יותר
מאיפה אתם בארץ?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אולי זה ירגיע...

ברקע המתיחות: מאות חסידי אמשינוב בדרכם לצפת לרגל חנוכת הקליוז ומעמד הכנסת ספר תורה שיתקיים מחר בבוקר בהשתתפות האדמו"ר. (קולדצקי)

שנשמע בשורות טובות
לכאורה האירוע יבוטל

HMB

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• שיחת הרב יעקובזון-היחס שלנו למלחמה.pdf
    KB 110 · צפיות: 5
  • היחס שלנו למלחמה - הרב יחיאל יעקובזון - כה תשרי, תשפד36004019.mp3
    3.8 MB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה