עזרה צלמים/ות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

סוניהלה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מספר שאלות:
מרוב קריאה אני מבובלת מה עדיף , לצלם בראו / בגיפג?
האם כובד של תמונה מפריע להדפסה? כלומר צריך דוווקא תמונות קלות או שאני יכולה לשלוח תמונות מאוד כבדות?
איך אני מורידה רעש בתמונות?
ואיך אני משנה במצלמה מראו לגיפג ולהיפך?
תודה לעוזרים... ;)
עוד משהו..... לפני שאני מפרסמת נושא חדש אני מחכה שעות עד שיפתח לי האפשרות לסמן מקדם גם לכם זה כך??

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מה עדיף , לצלם בראו / בגיפג?
השאלה מה הצורך שלך
אם את מצלמת בתנאי תאורה קשים ויכול להיות שיאבדו נתונים - ברור שכדאי לצלם ברואו וככה את יכולה לאחר מכן לטפל יותר בקלות באזורים שרופים או חשוכים.
אני אישית תמיד מעדיפה לצלם ברואו מאשר להתאכזב לאחר מכן.
בהתאמה - הקבצים כבדים הרבה יותר (אפילו פי 4 מג'יפג) ואין את העיבוד האוטומטי של המצלמה כי מדובר בקובץ פתוח לפני כל עריכה (במעבדה אחת אמרו לי שתמונות ברואו יוצאות יותר מגורענות מעט כי המצלמה לא מעבדת את התמונה, אני לא בטוחה שהתשובה שלהם נכונה)
בכל אופן, זאת רק העדפה שלי. יש צלמים טובים מאוד שמתנגדים לצילום ברואו ורוצים שלמות כבר בשלב הצילום, את יכולה לקרא גם כאן
האם כובד של תמונה מפריע להדפסה? כלומר צריך דוווקא תמונות קלות או שאני יכולה לשלוח תמונות מאוד כבדות?
לא מפריע, להיפך, תמונות מוקטנות פוגעות באיכות.
איך אני מורידה רעש בתמונות?
בלייטרום, באופציית "Detail", בסעיף נויז רידקשיין
ואיך אני משנה במצלמה מראו לגיפג ולהיפך?
אני לא יודעת איזו מצלמה יש לך ואם בכל המצלמות זה אותו דבר, אבל יש אופציה של בחירת סוג ואיכות התמונה, שם אפשר להגדיר (אפשר גם לצלם ב-2 האופציות יחד)

בהצלחה!

סוניהלה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
השאלה מה הצורך שלך
אם את מצלמת בתנאי תאורה קשים ויכול להיות שיאבדו נתונים - ברור שכדאי לצלם ברואו וככה את יכולה לאחר מכן לטפל יותר בקלות באזורים שרופים או חשוכים.
אני אישית תמיד מעדיפה לצלם ברואו מאשר להתאכזב לאחר מכן.
בהתאמה - הקבצים כבדים הרבה יותר (אפילו פי 4 מג'יפג) ואין את העיבוד האוטומטי של המצלמה כי מדובר בקובץ פתוח לפני כל עריכה (במעבדה אחת אמרו לי שתמונות ברואו יוצאות יותר מגורענות מעט כי המצלמה לא מעבדת את התמונה, אני לא בטוחה שהתשובה שלהם נכונה)
בכל אופן, זאת רק העדפה שלי. יש צלמים טובים מאוד שמתנגדים לצילום ברואו ורוצים שלמות כבר בשלב הצילום, את יכולה לקרא גם כאן

לא מפריע, להיפך, תמונות מוקטנות פוגעות באיכות.

בלייטרום, באופציית "Detail", בסעיף נויז רידקשיין

אני לא יודעת איזו מצלמה יש לך ואם בכל המצלמות זה אותו דבר, אבל יש אופציה של בחירת סוג ואיכות התמונה, שם אפשר להגדיר (אפשר גם לצלם ב-2 האופציות יחד)

בהצלחה!
וואו תודה על הפירוט!
יש לי קנון 6 די מרק 2

אליעזר גרדנר

צילום אירועים מקצועי
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו תודה על הפירוט!
יש לי קנון 6 די מרק 2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה