צינתוקים. מה עושים עם זה?

אולפניסט

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אני ביררתי פעם את הנושא וזה מה שיצא לי מכל הסיפור:

...בשנים האחרונות הולכת ומתפשטת תופעת ה"צינתוק". חברות וארגונים מתקשרים ומנתקים מיד ע"י מערכת אוטומטית, וכאשר הלקוחות מתקשרים בחזרה- הם נחשפים לפרסומת של החברה, ומשלמים בעצמם את עלותה. תופעה נוספת היא שבחיוג החוזר אין כלל הודעת פרסום, אלא החברה מרוויחה מעצם הכנסת שיחה אליה.

הפורום המשפטי שלח מכתב לשר התקשורת משה כחלון בשאלה מה נעשה בעניין זה מצדושל משרד התקשורת, והאם הוא תומך ומקדם את הצעת החוק בנושא זה של חברי הכנסתאורי מקלב, משה גפני ויוליה שמאלוב-ברקוביץ.

כמו כן הציע הפורום מספר פתרונות לבעיה-

משרד התקשורת יוציא הוראה לחברותהתקשורת לעדכן הודעה בכל חיוג (ובפרט *42, חיוג חזרה למס' אחרון שלא נענה) כאשר החיוג הנו למספר בתעריףחריג/ שונה מהרגיל. הרעיון עשוי לסייע באופן גורף לצרכנים לדעת האם המספר שאליו הם מחייגים הוא בתעריףחריג.

משרד התקשורת יכליל את תופעת הצינתוק במסגרת "חוק הספאם"

תתאפשר פרסומת מסוג זה רק לחברות שהחיוג אליהן הינו חינמי.

בתשובת משרד התקשורת נכתב כי הם מכירים את התופעה, וכי הצינתוק נכלל עקרונית בחוק הספאם. עם זאת הם ציינו שפרשנות החוק נידונה בבית המשפט והוא שיכריע האם אכן הצינתוק מנוגד לחוק. בשני מקרים כבר פסק בית המשפט כדעת משרד התקשורת נגד חברות שפעלו בשיטת הצינתוק.

במשרד הוסיפו שאם התופעה תמשך ותתרחב יוסיפו גםתיקון חקיקתי בנושא.

אולפניסט

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
כמו"כ ידוע לי שחב' ימות המשיח הוציאו מספר לביטול כל הצינתוקים נשמח לקבל את המספר ממי שיש לו

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אולי אם נתקשר אליהם הביתה בשעות לא שעות ובלי הפסקה - הם יבינו אותנו.
יש לי את הפרטים שלהם לכל המעוניין.
מותר להעלות פה?

מה זה שלהם? מאיפה אפשר לדעת מי זה? זה יכול להיות מליון סוגי אנשים שונים?

איש מצליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אולי אם נתקשר אליהם הביתה בשעות לא שעות ובלי הפסקה - הם יבינו אותנו.
יש לי את הפרטים שלהם לכל המעוניין.
מותר להעלות פה?
ממש כך אם יתקשרו להטריד אותם שבוע אחד בלבד!
כל הסיפור הזה ייגמר אחת ולתמיד.
באמת , זה כבר נהיה סיוט!!!!!

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זוהי הכתובת מייל של ימות המשיח:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
שולחים בקשה להכנס לרשימה השחורה- רשימה שאינה מקבלת צינתוקים.

קחו בחשבון ש:
א- לא כל הצינתוקים עוברים דרכם.
ב- לא תקבלו צינתוקים מ: קווי עבודה, משפחה חברים וכדו'
ג- בשביל להתחבר מחדש תצטרכו לשלוח צילום תעודת זהות, חשבונית המספר שנותק ובקשה חדשה לחיבור.

vhsvchch

משתמש מקצוען
בעבר ביקשתי מאחת החברות המרכזיות בתחום שיסיר את המספר שלי לחלוטין ומאז יחסית שקט אצלי.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מי שחוזר אליהם מקבל יותר צינתוקים, מניסיון

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בעיקרון דעתי שחלק גדול מהצינתוקים הם אותם הקווים שפשוט נמנענו ללחוץ על הסיפרה 7 או 8 על מנת להיפטר מהם ורק ניתקנו בחמת זעם את השיחה , על כן המלצתי היא שבשיחה כזו נסו לבצע ביטול קבלת הצינתוק מהמספר ההוא והוא יפסיק להגיע גם אם בכל פעם הוא מופיע במספר אחר, כך תנסו לבצע בכל צינתוק תקופה קצרה ואולי בכך תבוא גם לכם הישועה.

חצקל

משתמש רשום
צילום מסך ממדריך של חברת ימות המשיח. תראו איזה אופציות הם נותנים למפעיל הקמפיין
ואז תבינו למה אתם עדיין מקבלים צינתוקים.
upload_2017-10-26_17-11-23.png

שביעית

משתמש סופר מקצוען
בעיקרון דעתי שחלק גדול מהצינתוקים הם אותם הקווים שפשוט נמנענו ללחוץ על הסיפרה 7 או 8 על מנת להיפטר מהם ורק ניתקנו בחמת זעם את השיחה , על כן המלצתי היא שבשיחה כזו נסו לבצע ביטול קבלת הצינתוק מהמספר ההוא והוא יפסיק להגיע גם אם בכל פעם הוא מופיע במספר אחר, כך תנסו לבצע בכל צינתוק תקופה קצרה ואולי בכך תבוא גם לכם הישועה.
לא בדיוק.
אני מכניסה כל מספר כזה לרשימת דחיה. אני ממשיכה לקבל צינתוקים ונדיר ביותר שמתקבלת התראה על מספר שנדחה.

A052

משתמש סופר מקצוען
ניתן להתלונן על הטרדה במשטרה, ופעם שמעתי שהמשטרה גם נותנת פרטי בעלים ע"מ לתבוע בתביעה אזרחית, ניתן לקבל עד 2000 ש"ח לצינתוק!!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה עסק משפחתי של משפחה חב''דניקית מרחובות

אוקי. לא הכל מגיע מימות המשיח
ב. הם החברה שמפקת שירות וממש לא זאת שגורמת לצינתוקים אלינו.. זה כמו שתטרידי את בזק כי יש הרבה מטרידים מבזק?

cofix

משתמש פעיל
לאחר המלצה של גולשים פה באתר, שלחתי בעבר מייל לכתובת שכתבו פה באתר עם בקשה להסרת כל הטלפונים שלי, ומאז 99% שקט. יש לי הטרדה אחת לכמה שבועות.
למי שיש את המייל נא להעלות לטובת לטובת ציבור הגולשים.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אוקי. לא הכל מגיע מימות המשיח
ב. הם החברה שמפקת שירות וממש לא זאת שגורמת לצינתוקים אלינו.. זה כמו שתטרידי את בזק כי יש הרבה מטרידים מבזק?

הם מאפשרים ללקוחותיהם, בניגוד לחוק, אופציה של צינתוק בלי יכולת הסרה מהרשימה (מישהו העתיק לכאן צילומסך).

כמו כן יש מצב שהם, לכאורה ועל פי הנטען באשכולות קודמים, מוכרים רשימות של מספרי פלאפון. שזה ודאי לא חוקי.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
אני פשוט מיואשת.
אין פה עניין להרים או לא.
יש פה עניין של צלצול מטריד בכל שעות היום והערב ולפעמים באופן חריג גם בלילה העמוק ממש.
אם יש כאן מישהו שיכול לעזור לי - אני יותר מאשמח.
שלחתי, איימתי ,דיברתי, לחצתי... - ואין עוזר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה