צינור לטאטוא עם מעט מים

styehoshua

משתמש מקצוען
את מכירים את המטאטא ושואב שנוסע ברחוב? יחד איתו הולך בנאדם ועם לחץ אווי ומינימום מים מטאטא את המדרכה לכיוון הרכב.
יש אפשרות שאני אקנה משהו דומה לחצר שלי?
במה זה כרוך?
איפה קונים?

מדובר בשביל רחב שמכוסה בעצים וכל הזמן מלא עלים.

תודה לעוזרים.

דוי

משתמש מקצוען
כן ישנו מכשיר שנקרא גרניק שמיועד בדיוק לזה עלותו החל מ400 ₪ ועד אלפי שקלים, תלוי באיכות ובעוצמה
מתחבר לצינור גינה ולחשמל, ניתן להשיג בחנויות כלי עבודה וכד'

שוש12

משתמש פעיל
לי זה לא נראה מינימום מים, אלא הרבה מים
היתרון בענין זה הלחץ החזק של המים שיכול לדחוף את הלכלוך

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה יותר אויר מאשר מים
זה דווקא רעיון טוב

styehoshua

משתמש מקצוען
יאו תודה אני אתעניין בחנות חומרי בניין

אם יש למישהי/ו נסיון לדגם או לחברה או לסוג אני אשמח לקבל

ממש עזרתם לי זה נראה לי פתרון מעולה בשבילינו

styehoshua

משתמש מקצוען
לי זה לא נראה מינימום מים, אלא הרבה מים
היתרון בענין זה הלחץ החזק של המים שיכול לדחוף את הלכלוך
אני רואה שברחוב זה בקושי מרטיב את המדרכה ואין זרמי מים אחרי שעוברים איתו לכן חשבתי שזה מינימום מים עם המון אוויר

רחל לה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם זה לא בית פרטי- תבררי מה רמת הרעש של זה- השכנים לא כ"כ יתלהבו...

styehoshua

משתמש מקצוען
תודה
זה כן בית פרטי אבל עדיין יש שכנים
הרעש במיוחד חזק?
חשבתי שאני ישים את זה ליד שעון המים ואפילו יציע לשכנה מעבר לגדר להשתמש בזה כי היא ממש שונאת את בלגן העלים ורוצה שנגזום את כל העצים.

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
את מכירים את המטאטא ושואב שנוסע ברחוב? יחד איתו הולך בנאדם ועם לחץ אווי ומינימום מים מטאטא את המדרכה לכיוון הרכב.
יש אפשרות שאני אקנה משהו דומה לחצר שלי?
במה זה כרוך?
איפה קונים?

מדובר בשביל רחב שמכוסה בעצים וכל הזמן מלא עלים.

תודה לעוזרים.
אם זה רק עלים
מה רע במפוח

styehoshua

משתמש מקצוען
לא חשבתי
מחוץ לחוק?
איפה קונים מפוח ומה העלויות?

styehoshua

משתמש מקצוען
גם עוד שאלה מה אני יעיף את הכל למדרכה?
העיריה לא תביא לי קנס?

שוש12

משתמש פעיל
אולי עדיף לך שואב אבק רטוב יבש עם מפוח
יתרון: אפשר לשאוב את העלים, אפשר לדחוף אותם עם המפוח ואפשר גם לשטוף את השביל עם צינור ולשאוב את המים.
רק תבדקי שעוצמת השואב מתאימה לשטח/כמות עלים/גודלם ופסולת נוספת שבשטח.

styehoshua

משתמש מקצוען
שואב אבק נראה לי יהרס מאד מהר, זה בכל אופן לא אבק ביתי זה שביל רחב שהמכונית גם עוברת שם ז"א כ2 מטר רוחב וכנראה 20 מטר אורך.
מפוח נראה לי רעיון מצוין במיוחד שראיתי שהרבה מהם גם שואבים לתוך שק.
אני אטפל בזה בקרוב ואעדכן פה.
אם למישהו יש ניסיון עם מפוחים מהסגנון הזה ויכול להמליץ על חברה אשמח לשמוע.
תודה.

שוש12

משתמש פעיל
אכן, לשטח כזה את צריכה משהו עוצמתי יותר, ומפוח שואב וגורס יתן לך את הפיתרון כנראה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה