התייעצות צינון בקיץ - סיוט שלא נגמר!!!

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
כבר פעם שניה שלי הקיץ בתוך חודש. צינון מעצבן שנמשך בערך לשבוע וחצי.
בפעם הקודמת נתתי לו לעבור לבד, אבל עכשיו אין לי כח לזה.
למישהו יש עצה טובה לצינון??

שרה֫

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אקמול צינון עוזר פלאים

היונגערמאן!!

משתמש צעיר
עד לאחרונה גם אני הצטננתי כל קיץ למשך תקופות.עד שהתחלתי לקחת באופן יומיומי וויטמין C כבר בחורף והמשכתי גם בקיץ ואין זכר..........

;) MA BU

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קופצת --
בהר. ואף סתום שנמשך כבר חודש ולא עובר -
מה אפשר לעשות??

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בהר. ואף סתום שנמשך כבר חודש ולא עובר -
מה אפשר לעשות??
לשים מים רתוחים בקערה עם כף שטוחה עם מלח ולנשום את האדים של המים והמלח
לנשום בזהירות לא להתקרב מידי..
זה פותח את הנשימה

היונגערמאן!!

משתמש צעיר
יש את טיפות הרב מירושלים [יאראוויטש] הם עוזרים פלאי פלאים. ניתן להשיג את זה בכל מיני נקודות חלוקה.

רננה.

משתמש צעיר
ווטמין סי ואבץ יחסל את זה מהר בעזרת השם,
ולא לישון עם מאוורר קרוב.

"איישת האברך"

משתמש רשום
זה נראה יותר סגנון של נזלת אלרגית
את צריכה לבדוק את זה ואם זה באמת אלרגי
יש זריקה (דיפרוספן)
שפשוט מכווץ ת'ריריות
וזהו
אין כלום

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
תודה לכולם!
השתמשתי כאן בכמה עצות, מקווה שבאמת יהיה טוב יותר בימים הקרובים.

מאן-דהיא

משתמש צעיר
מה עושים עם תינוק שחייב מזגן. (אחרת הוא רטוב כולו מזיעה!) אבל הוא מצטנן מזה..
איך אפשר לעזור לו?
מעלות מזגן יותר גבוהות, ואם זה מפריע לאחרים שישנים איתו, אז להלביש אותו יותר "חורפי" -שרוולים דקים ארוכים, וגופיה, אולי אפילו שמיכה יותר טובה. הוא לא יזיע כי יש אויר נעים בחדר. מנסיון במקומות אירוח שזה היה המצב עם ילדים ותינוקות - אם לא הבאתי גופיות ופג'מות שרוול ארוך - כולם הצטננו.

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
מעלות מזגן יותר גבוהות, ואם זה מפריע לאחרים שישנים איתו, אז להלביש אותו יותר "חורפי" -שרוולים דקים ארוכים, וגופיה, אולי אפילו שמיכה יותר טובה. הוא לא יזיע כי יש אויר נעים בחדר. מנסיון במקומות אירוח שזה היה המצב עם ילדים ותינוקות - אם לא הבאתי גופיות ופג'מות שרוול ארוך - כולם הצטננו.
לובש ארוך עם שמיכה חורפית ועדיין :(
עד לא מזמן לבשתי לו ממש חורפי..

מאן-דהיא

משתמש צעיר
לובש ארוך עם שמיכה חורפית ועדיין :(
עד לא מזמן לבשתי לו ממש חורפי..
אוי..
לפעמים האויר שהם נושמים פשוט קר מדי ואז לא עוזר הלבוש החורפי (כמו שבחורף צריך חימום).
לכאורה הפתרון הוא להשכיבו בנפרד, עם מיזוג ממש עדין, או עם מאוורר שנמצא ממש רחוק ממנו ומערבל את האויר בחדר, ולבוש קצר.
בהצלחה רבה!!

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוכר ממש
צינונים ודלקות ראות בקיץ :(

עוזר מאדדד ווין ווינטר
ניסיתי כל כך הרבה תכשירים טבעיים
וזה בס"ד ממש עוזר
בימים הראשונים אני לוקחת מינון מקסימלי ואז לאט לאט יורדת
המינוס היחיד - קצת יקר
אבל כשתופס אותי הצינון אני מוכנה לשלם הכל

כשהצינון במצב מתקדם ויורד לכיוון הריאות אני גם לוקחת ריאולין
(דווקא את המקורי ולא של מכבי)
מדובר בתרופה ללא מירשם שממש פותחת את דרכי הנשימה

רפואה שלמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה