שיתוף > תנו לי מחמאה צילומים בחיטה המושלמת!!! בליווי סיפור.....:)

יעל מרק

צלמת משפחה |ילדים | אופנה והפקות
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חייבת לשתף אתכם!!
בדרכי לשדה נוריות....לפני כחודש....
נסעתי עם 2 חברות צלמות לבדוק את הלוקיישן.
זו הייתה נסיעה ארוכה יחסית.
טעינו בדרך ונכנסנו ממש לתוך שטחים חקלאיים, הוויז איבד את זה לגמרי, לא היה קליטה, בלי מים באוטו!!
ומצאנו את עצמינו בתוך שדות ענקיים, שעה לשקיעה, מימיני פרדסים, ממולי מטעי נקטרינות, משמאלי גידולי בצלים, ופשוט אין לנו מושג לאן לנסוע!! פשוט המשכנו לפי כיוון השמש.. נסענו מערבה כדי לנסות להשתלב באיזה כביש...........איפה כביש ואיפה אנחנו............
ממשיכות לנסוע עם הבנות שלי ברכב,ופתאום מוצאות מימין שדה חיטה ענקיייייייייייי ומושלםםםםםםם!!!! עוד לא יצא לי לראות שדה חיטה כזה!!גבוהה גבוהה משהו מדהים!! למרות הלחץ שהיה לנו שעוד רגע מחשיך ואנחנו באמצע שומקום פשוט הורדנו את הבנות שלי מהרכב ותוך 5 דקות עשיתי להם בוק מהמם!!!
חזרנו לרכב והתפללנו למצוא את הדרך לנוריות.... או לפחות הביתה לפני שיחשיך!
בדרך לא דרך.....ועם הרבה סיעתא דשמיא... בין הפרדסים והשדות הענקיים השמש הובילה אותנו לנוריות ........היינו בהלם שהגענו אליהם בכלל!!
אבל לפחות הספקנו לצלם גם בחיטה וגם בנוריות יחד!
מצרפת לכם כמה דפי מהאלבום שאני מכינה למשפחה שלי בנוסף לכל התמונות קורונה שיצא לי לצלם בתקופה ההזויה הזו....

ותודה ל @אסתי מלריך - צלמת ששותפה תמיד לכל הסיפורים בחוויות המשעשעות שלנו!!אין עלייך

11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg

יעל מרק

מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

יעל מרק

מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

גיטי.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
פשוט מווווווווווווששששששששששלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
היא אפשר בכלל לדמיין שאתן תקועות!
הבנות נראות רגועות כאילו זה היה התכנון המקורי
היה שווה להיתקע.....................(כנראה שצריך לדעת איפה להיתקע)

תהילה :)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מתוקות!!
תמונות מאלפותתת ומלאות השראה!!

יעל מרק

מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
פשוט מווווווווווווששששששששששלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
היא אפשר בכלל לדמיין שאתן תקועות!
הבנות נראות רגועות כאילו זה היה התכנון המקורי
היה שווה להיתקע.....................(כנראה שצריך לדעת איפה להיתקע)

חחחחחחח ממש הצחקת אותי...תאמיני לי שלא היית מקנא בסיטואצייה שהיינו מרוב לחץ...
בזמן הצילומים בחיטה שם פתאום שמענו יריות.. ממש קרוב אלינו.... חחחח עוד תפנית בעלילה!
אז ברחנו משם....התמונות האלה צולמו באיזה 4 דקות... חחח הזוי ממש!

יעל מרק

מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

יעל מרק

מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה