ציור קיר ראשון שלי באייר בראש.

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חרישית

משתמש רשום
אשמח לשמוע תגובות, בעיקר הערות בונות!
(וכמובן קרדיט ל"ארט-בראש" - תרצה, שאצלה למדתי!)

קבצים מצורפים

• IMG-20150414-WA0022.jpg
    KB 103.6 · צפיות: 8

ארט בראש

משתמש פעיל
חרישית הנפלאה!!!(כמה נאה לך שמך.. אני צריכה להתרגל)

בשקט בשקט את חורשת ועמלה והתוצאה יפהיפיה!!!
תמשיכי לשמח אותנו ביצירות העדינות והיפות!!!!

חרישית

משתמש רשום
ועוד שני ציורים שציירתי השבוע, שוב- אשמח לשמוע הערות לצורך למידה ושיפור!
תודה!

קבצים מצורפים

• 20150423_225958.jpg
    2 MB · צפיות: 9
  • 21042015625.jpg
    KB 873.6 · צפיות: 6

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מדהים ויפיפה
מלא השראה
וואו

יש איזו בעיה שחוזרת על עצמה בציורים הראשון והשני
כל הציור הוא כאילו ממול, אבל בקטע של קצף הגלים- בציור הראשון, והשביל (בחלקו התחתון בעיקר) - בציור השני כאילו מקבלים פרספקטיבה יותר מלמעלה ונוצר עוות.

עוד מישהו רואה את זה?

חרישית

משתמש רשום
לגבי החוף והים אני מקבלת, אבל לגבי התמונה השניה אני חושבת שכך זה אמור להיות, כי בפועל התמונה היא על קיר שלם, והמתבונן בפועל בציור המקורי (ולא בתמונה) רואה את השביל ממש מלמעלה. לגבי הים זה לא כך, כי התמונה כולה ניבטת ממרחק מבעד לחלון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה